2703
2553
عنوان

حاملگی با داروهای گیاهی

54536 بازدید | 29 پست
بچه ها سلام می خواستم بدونم آیا کسی تجربه ای از حاملگی با داروی گیاهی را داره من 3 ماه تحت نظر یک خانم بودم که بهم داروی گیاهی داد ولی باز هم جواب نگرفتم الان هم پیش 1 عطاری رفتم ماه اول بهم داروی گیاهی داد و گفت سونو از تخمدانم بکنم که ببینم کیستهام خوب شده آخه من خیلی کیست ریز داشتم وقتی سونو رفتم کیستهام خوب شده بود حالا برای حاملگی بهم دارو داده امیدوارم جواب بده اگه شما تجربه ای دارید منو راهنمایی کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان. من تازه وارد این جمع شما شدم واز این که با شمای دوست باشم خوشحالم من سوالی داشتم .اگر ندانیم باردار هستیم یا نه و رازیانه را مصرف کنیم احتمال سقط وجود ندارد چون شنیدهام که قاعده آور هست
2456
ملی جونم نه تا وقتی که ندونی استفاده کنی مشکلی نداره عرق رازیانه به واسطه داشتن هورمون زنانه به تخمک گذاری کمکم میکنه گلم من خودم برای تنظیم پریود 21 روز عرق رازیانه و بومادران و اسپند رو سه دوره مصرف کردم البته میتونی اطلاعاتت رو از سایت روازاده بیشتر کنی
2714
دوستان عزیز دارو گیاهی موثره واسه درمان نازایی؟؟؟؟؟؟؟ میخواممممممم برم پیش یه خانوم که فقط تو کار دارو گیاهیه..........................................
الهی ! نه من آنم که زفیض نگه ات چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی، به نگاهی در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا برسر راهی ، کس به غیر تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی ، باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ...

................................
الهی ! نه من آنم که زفیض نگه ات چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی، به نگاهی در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا برسر راهی ، کس به غیر تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی ، باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ...
سلام کاش دارو گیاهی پیدا بشد که برایرفع چسپندگی لوله رحم هم خوب باشه بچه ها اگر عطار خوب پیدا کردید حتما آدرسش بیاید بنویسید انشالله که برای همه ما فرجی باش
خدایا بخاطر دل رباب  نگاهم کن یا رباب به گلو بریده لب تشنه علی اصغرت امسال دامنم سبز کن یا نرجس خاتون از پسرت مهدی، بخواه من هم بازمادر بشم باردار بشم بچه ها سالم صالح به دنیا بیارم  یا ام البنین به جان قمرت واولادش  نظری به من کن یا امام حسن یا کریم اهل بیت  به جان نوهات نفیسه خاتون وبه عزتش و قدر منزلتش   برام معجزه کن   معجزه کن معجزه معجزه معجزه 
2706