2703
2553
سلام هفته ۲۴ بارداری هستم با درد شدید رفتم بیمارستان حتی با مسکن هم اروم نمیشد تااینکه دکتر متخصص کلیه دیروز گفت هیدرونفروز هست و در بارداری خیلی شایع و فقط باید مدارا و تحمل کنی تا ماه اخر و بعد از زایمان خوب میشه. اگر طاقت فرسا شد باید برم یه سوند کوچک تو مجرا بذارم تا اخر بارداری خیلی نگرانم الان هم هر ۲۴ ساعت حدود نیم ساعت تا یک ساعت درد شدید میاد سراغم که با مسکن اروم میشه کسی اطلاعی داره یا اینکه مبتلا شده باشه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کیله ات فقط ورم کرده؟ سنگ نداری؟ من مبتلا به سنگ کلیه شدم و همون هم باعث ورم کلیه ام شده بود و یک ماه دردهای خیلی وحشتناکی رو تحمل کردم از ماه 5 هم سوند دبل جی گذاشتم تو کلیه ام و همچنان هم هست...
2720
دردهای من خیلی وحشتناک بود، نیم ساعت و یه ساعت هم نبود شب تا صبح درد میکشیدم مسکن هم نمیخوردم به خاطر بچه عمل گذاشتن سوند تو مجاری ادراری عمل آسونی بود، یه بیهوشی خفیف دادن و سوند رو از راه مجاری وارد کردن منتها برای من عوارضی داشت. از جمله تکرر ادرار که الان با نزدیک شدن به روزهای آخر خیلی شدیدتر شده گاها هم که حرکت میکنم این سونده جابه جا میشه و احساس میکنم یه چیزی تو مثانه ام فرو میکنن، همین حرکت سوند باعث زخمی شدن دیواره های کلیه و مثانه و در نتیجه دفع ادرار خونی میشه... ضمنا برای اینکه عفونت نده هم تو بازه های زمانی مختلف باید آنتی بیوتیک استفاده کرد با همه این حرفا برای من با شرایطی که داشتم راه حل خوبی بود. ایشالا چند وقت دیگه نی نی میاد میرم اینم در میارم و از شرش خلاص میشم
مهدیا و محبوبه جون ممنون از هر دوتون خدا کنه به سوند نرسه و اینکه با سونو سنگی نشون نداده ولی دکتر گفت هر ۲ هفته باید سونو کنم ببینیم ورم بیشتر نشده باشه
2714
محبوبه جان شما دردهات روزی چند بار بود؟ واینکه من دارم مایعات زیاد میخورم و راه میرم پس نباید خیلی راه برم و سرپا باشم؟ شما هم دردشو فقط تحمل کردی یا مجبور شدی سوند بگذاری ؟دکتر من گفت الان تو سونو چیزی از عفونت یا سنگ نیست فقط ادرار پس زده تو کلیه
2706