2410
2553
عنوان

بادکنک آرایی

22144 بازدید | 44 پست
سلام دوستان لطفا هر کی بادکنک آرایی بلده با عکس بیاد به همه آموزش بده هر کی ایده ای برای تزئین با بادکنک داره بیاد در اختیار بقیه دوستان هم بذاره
نیازی نیست اطرافمون پر از آدم باشه ... همون چند نفری که اطرافمون هستند، آدم باشند کافیه ...!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
یه سری بادکنک هست که بصورت سری مثلاا 12 تایی میفروشن از جنس الومینیوم مثلا شکل صورت میکی ماوس
مثل کاغذه
بعد گاز مخصوصش رو هم بهت میده
با اینا بادش میکنی
این گاز باعث میشه بادکنک تا جایی که به مانع بخوره بالا بره
اگه رو بانای رنگی هم بهش ببندی که تا نزدیک زمین برسه خیلییییییییییییییییی قشنگ میشه
مرسی رها جون دیدم اونا رو تیراژه زیاد داره هر دفعه میریم تیرازه باید واسه نینی بخریم
نیازی نیست اطرافمون پر از آدم باشه ... همون چند نفری که اطرافمون هستند، آدم باشند کافیه ...!!
2714
الی جون من گل ساد اش رو درست کردم با چسب نواری میچسبونی به دیوار 4 تا بادکنک بزرگ 1 دونه بادکنک کوچیک هم وسطش
2706