2726
عنوان

دکتر زنان در کرمانشاه؟؟؟؟؟؟؟؟

14735 بازدید | 23 پست
سلام .دوستان عزیز کرمانشاهی دکتر زنان که برای مریض وقت بذاره و کاربلد هم باشه سراغ دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایا سال 94 ازت عیدیمو می خوام..****توکلم مثل همیشه به خودته خدا جونم****
برای چه کاری؟ پیش از بارداری ؟ بارداری؟ .....
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دکتری که الان تحت نظرشم اصلا وقت نمیذاره دکتری می خوام که وقت بذاره البته گله ای هم ویزیت نکنه .بهم سمیه نانکلی رو پیشنهاد دادن ولی نمی دونم چطوره؟تو نظری نداری؟
سمیه نه، سهیلا، خوبه، ولی من دوستش ندارم، طراوت فاخری بهتره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
اینایی که برای پیش از باردارین همه شلوغن من بارداری اولم طراوت فاخری میرفتم خیلی شلوغ و وحشتناک بود ولی برای نازایی زیاد میومدن پیشش دکتر دومم یاسمن ویسی، سی متری، خیلی وقت میذاره، علمشم خوبه، ولی نمیدونم پیشنهادش کنم یا نه، چون من مشکل خاصی نداشتم و یه بار زایمان داشتم، فقط میخواستم تحت نظو باشم با وجدانم بود، برای طبیعی اومد بیمارستان، نتونستم، سزارینم کرد کارشم خوب بود
من تمام ازمایشای قبل بارداری رو خودم و شوهرم انجام دادیم مشکلی نبوده خدا رو شکر ولی نمیدونم چرا نمیشه!!!!!!!!حالا به نظرت ویسی برم یا فاخری؟؟؟گله ای ویزیت میکنن؟؟؟؟؟
2706