2703
2553
دکترم بهم گفت من چون ایامه عید نیستم برو چکابه ضربان قلبو فشار. منم رفتم دیروز بیمارستان به دکتر گفتم هفته 35 وارد شدم و گاهى درد در ناحیه کشاله ران دارمو موقع خواب اذیتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
برو هم نوار قلب هم سونو اگه جواباش خوب بود نیمی خواد نشون بدی بذار هفته دیگه به دکتر خودت نشون بده
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2714
منم دیروز که حس کردم تکوناش کم شده، رفتم یه مرکز درمانی و قلبشو چک کرد. به نظرم کافیه. چون اگه قلبش خوب بزنه، تقریبا نگرانی نداره. به نظرم بزار همون هفته بعد برو پیش دکتر خودت
خدایا شکرت.....!!!!!!!! عید غدیر عیدیمو گرفتم. به امید شاد شدن دل همه... "فاطمه نازم 23 خرداد 94 اومد تو بغلم. ممنون میشم برا سلامتیش صلوات بفرستین"
من اگه بودم زر بار نوار قلب نمیرفتم اول یه سونو چکاپ بده..اگه ریتم قلب منظممممم بود که دیگه مشکلی نیست ..ولی اگه خدایی نکرده نامرتب و یا ضعیف بود اون موقه خود سونوگرافیسته بهت میگه برو نوار قلب بده البته این نظره منه و البته اگه مشکل خاصی تو بارداری نداشتی و همه چیت تا حالا طبیعی و راحت بوده.... منم گاهی شکمم ست میشه و کاملا مشخصه که خود بچه اس که گوله میشه یه جا...در ثانی از هفته 35 به بد طبیعیه که شکم گاهی سفت میشه من الان 32 هفته و 3 روزم
دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده
2706