2726
عنوان

مزاج شناسی و گیاه درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 692296 بازدید | 1854 پست
سلام حسنا خانم خوبی عزیزم پارسال تو یکی از تاپیکات ازشما چند تا راهنمایی خواسته بودم برای کم کاری تروئید و چاقی مخصوصا چاقی ران شما هم لطف کردی منو راهنمایی کردی در ضمن اگه درست یادم باشه بهم گفتی خانوم هایی که ران های چاق تری دارن از نظر جنسی بارور تر هستند
الان امدم بگم من بار دار شدم اونم بعد از 7 سال جلوگیری در اولین باری که جلوگیری نکردم یه جوری همش به خودم میگم حسنا جونم یه چیزی میدونست ها ههههههههه خودم لوس کردم ببخشید
خانومی الان حدود هفته چهار یا پنج هستم صبح ها حالت تهوع دارم چی پیشنهاد میدی در ضمن به طور کلی چه پیشنهاداتی برام داری ممنون میشم التماس دعا
سلام به حسنای عزیزم خوبی گلم
فقط اومدم یه خسته نباشید بهت بگم و 5 تا صلوات برای حاجت رواییت بفرستم
ممنون از لطفت که با حوصله جواب همه رو میدی
اللهم صل علی محمد و آل محمد
از خدا میخوام که به حق این ماه عزیز و به آبروی 14 معصوم هر حاجتی داری بهت بده آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاااااااااااااام مامان آینده جون
مرسی عزیزم که به فکر مایی.خیلی ممنون......نه عزیزم من هنوز نی نی ندارم.مشکلت چیه؟
من شنیدم زاریانه بومادران قرص ویتاگنوس تخم شوید و.......برای منظم کردن پری خوبه در تخمدان پلی کیستیک یا تنبلی تخمدان.
2728
من تخمدان پلی کیستیک داشتم.یه مدتیه هر روز تقریبا دو ق آبلیمو و آب و عسل و تو سالاد یا به تنهایی یکی دو قاشق سرکه و زیتون با سالاد یا با یه لیوان آب میخورم.خوردن هر روزه اینا مشکل داره؟
هنوزم دارم لیورگل و ویتاگنوس میخورم.
کمی هم جوش دارم.بعضی وقتا یبوست.

سلام عزیزم ...

عرق فراسیون تاثیر معجزه آسایی روی کیست داره .... اون چیزایی که میخوری خوبه هر روز بخور ....

واسه یبوستت ... باید ببینی از چه نوعیه ... اگر روزه ای که ت ایه حدی طبیعیه چون بدن آب از دست میده ...

و اگر هم فعالیت بدنیت کمه باز هم طبیعیه ... باید فعالیت داشته باشی ...

و خوردن آلوبخارا ... خاکشیر ... شیرخشت و ترنجبین ... جوشونده ی برگ سنا و گل سرخ ... خیلی موثره ...

موفق باشی
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
خاکشیر گرمه یا سرد؟آلو ترش بدن رو اسیدی می کنه یا قلیایی؟

خاکشیر گرمه ولی بسیار موافق طبع کبد و گرمیش از نوع گرمی که داره به معتدل شبیه ....

آلو ترش ...

آلو ترش .. اسیدی میکنه عزیزم
حنانه جان

اگر جوابتو ندادم عذر میخوام ... ولی سوالاتت کاملا یادم بود ... احتمالا یادم رفته جواب بدم ... ببخشید

شما طبعت مطمئنا گرمه ... و به صفراوی شبیهی ...

صفحه ی اول لینکی گذاشتم که بچه ها زحمت کشیدن مطالب اون تاپیکم رو که گم شده بود گردآوری کردم ... صفحه ی اولشو بخون متوجه میشی چی بخوری و چی نخوری ...

برای افسردگی : گل گاوزبون + سنبل الطیب ( یک چوب) + لیموعمانی + چای کوهی ... دم کن بخور ... تو قوری چینی باشه حتما ... 3 دقیقه بجوشه و 45 دقیقه دم بکشه ... برای بچتم خوبه نگران نباش ...

برای افزایش اشتها سعی کن از جو و گندم تو غذاهات زیاد استفاده کنی .... و از لیموترش تازه زیاد استفاده کنی ... و خوردن قرص مخمر آبجو بهت کمک میکنه و اینها همه برای بچت نه تنها ضرر نداره بلکه خوب هم هست ...

شما طبعت خیلی گرم شده ... کبد که خیلی گرم بشه عصبیت میاره ... و زود به هم میریزی ... در کنار اینها شما ماست و چای و شیر نخور ... ترشی نخور ... از جوشونده ی جو با پوست استفاده کن .... یعنی جویی که پوستشو نکنده باشن .... میشوری میزاری یه ساعت خوب بجوشه تا آبش قهوه ای شه ... روزانه بخور .... کلا جو و خاکشیر و کاسنی + شاه تره ... و آلوبخارا ... و انار .. برات خوبه ...

موفق باشی عزیزم

گفتی اسفن بخورم، این اسفند با اون اسفندی که دود میکنیم فرق نداره؟ یک دونه یعنی یکی از همون سیاه کوچولوها؟ همینجوری بخورم؟
گفتی عسل واژینال کنم. با روغن زیتون مخلوطش کنم یا تنها؟ وچقدر عسل؟ چه مدت ادامه بدم؟
و چند تا سئوال دیگه: رطب گرمه یا سرد؟ به جز آزمایش چطوری میتونیم بفهمیم شوهرمون مشکلی داره یانه؟ آلبالو چه خاصیتی داره برای من خوبه؟ یه مدته از روغن کنجد برای پخت و پز استفاده میکنم، فایده ای داره یا با زیتون عوضش کنم؟
باز هم ممنون

آره همون اسفندی که دود میکنن ... 21 عدد دونه ی کوچیک سیاهشو منظورمه .... با آب قورت بده .. جویده نشه ...

عسل رو کمی با آب جوشیده ی ولرم رقیق کن ... تنها .. حداقل 7 شب ادامه بده ....

رطب گرمه .... آلبالو برای شما مقدار کمش مشکل زا نیست .... ولی انقدر نخور که سردیت بشه ... کم بخور همیشه بخور ... روغن کنجد هم عالیه ... زیتون هم خوبه ... میتونی هر دفعه از یکیش استفاده کنی ...

ببین شما نه باید گرمیه زیاد بخوری و نه سردیه زیاد ... تعادل رو رعایت کن ... جوش زدن خیلی بهتر از اینه که بدن سلامتیشو از دست بده ...

جوش زدن نشانه ی خوبیه از اینکه بدن داره برون ریزی میکنه ... من هم وقتی رژیم غذاییمو عوض کردم اوایل کمی جوش میزدم بعد بدنم خودشو وفق داد و درست شد ...

اگر سریع لبات ترک میزنه ... پس تعادل رو رعایت کن ...

موفق باشی
راستی حسنا جونم برای تب چی خوبه؟

سلااااااااااااااااام مهسا جونم ... مرسی عزیزم .... زحمتهای شما رو هیچ وقت فراموش نمیکنم ... خیلی گلی

برای تب ... پاشوره که خوبه ... خوردن هلو هم خوبه ....

خوردن جوشونده ی پونه آویشن هم کمک میکنه ....

نوع تب چی هست ؟؟؟ مال سرماخوردگیه ؟؟
سلام هانای عزیزم

موی بدن اگر از اولش اینجوری بوده و مال خودشه ، فقط باید نوع اصلاحتو بدونی که چی بهت میسازه که اونو دستت اومده ...

اینکه پوست دونه دونه میشه ، متاسفانه خیلی راه درمان خاصی نداره چون به نوع پوست خودت و نوع اپیلاسیونت بستگی داره ...

اما برای تنبلی تخمدان صفحات ابتدایی درمانشو گفتم و جالبه که درمانهایی که برای تنبلی و کیست و تخمدان هست همه به مشکلی که تو داری کمک میکنه و راضیت میکنه .... حتما درمان تنبلی تخمدان رو انجام بده موهاتم بهتر میشه ...

ضمنا ماسک عرق رازیانه به صورت و پوست بدنت میتونه یک راه حل باشه ...

موفق باشی
ملیح جونم

شما هم مثل هانا ... صفحات اول رو بخونید ....

انشاالله فهرست بندی میکنم مطالب رو که اول فهرست رو بخونید و بعد اگر جوابتون نبود سوالات رو مطرح کنید

........پرولاکتینم هم بالاست .............. عزیزم با مصرف اونا پایین میاد ...
کسی درباره پیاز درمانی اطلاع داره

راه های بهتری هم هست ... ولی پیاز به دلیل اینکه گرمه و این بیمارهای از سردی ناشی میشه موثره ...
حسنا جون من یه نسخه برا ریزش مو میخوام شدیدا ریزش مو دارم از عطاری یه چیزایی گرفتم ولی هنوز اثر چندانی ندیدم
من یه نسخه میخوام که خوراکی نباشه چون قصد بارداری دارم یه وقت با خوراکی یه مشکلاتی پیش نیاد

ممنون میشم اگه کمکم کنی
در ضمن من نه کم خونی دارم نه مشکل هورمونی
_____

عزیزم اینایی که میگم حتی تو بارداری هم میشه مصرف کرد ...

مصرف لبنیات و چای رو قطع کنید

روزانه از جوشانده ی جو با پوست همو ماءالشعیر خانگی استفاده کنید .... یک ساعت بزارید خوب بجوشه تا آبش قهوه ای شه ...

با عسل بخورید ...

بلال که الان فصلشه .... زیاد بخورید

برنج رو با سبوس بجوشونید ...

روزی دو تا قرص مخمر آبجو بخورید ... تو بارداری هم میتونید مصرف کنید مفیده ...

یبوست نداشته باشید .. استرس هم نداشته باشید ...

چهارمغز بخورید ..... روی فراوانی دارند ... یعنی بادام گردو پسته و بادام ....

اگر چربه سرتون ... قبل از حمام با سرکه یطبیعی انگور سیاه کف سرتونو 20 دقیقه ماساژ بدید بعد برید حموم ..

موفق باشید
2706