2726
عنوان

مزاج شناسی و گیاه درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 692298 بازدید | 1854 پست
*********** کبد

شکر سفید برای کبد فوق العاده مضر هست
مواد رنگبر به اونها اضافه میکنن تا هر چه سفید تر و گول زننده تر بشن ....این مواد رنگبر همگی شیمیایی و مضر هستند
شکر تفاله باقیمانده از چغندر است که تمام خواص چغندر رو از دست داده...اون خواص و مواد مفید رو به دام و حیوانات میدن ...تفاله اش رو به انسان!!!خیلی جالبه!!...
شکر متابولیسم سلولهای کبدی رو بر هم میزنه
اکثر ما انسانهای به ظاهرسالم، دچار مشکل کبدی هستیم که در هیچ آزمایش نشون داده نمیشه ...فعلا ظاهرا سالم هستیم...همین مواد شیمیایی و مصنوعی میدونید چه بلایی سر کبد میارن؟؟؟

************** مفید برای سیاتیک و کبد

2 تا انار رو خوب دون کن + 1 لیوان آب و 1 قاشق عسل و یک تکه یخ بریز تو میکسر و بده بهش بخوره ...

انار و زرشک و آلوبخارا

توی معادله اول جای انار میتونی این سه تاروبزاری و روزی 2 تا 3 لیوان بده بخوره ... خوشمزه هم میشه ...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ترکیب اینا هم عالین :

هویج +‌اسفناج

هویچ + کاهو + اسفناج + شلغم + جعفری

هویج+کلم + اسفناج

هویج +چغندر + اسفناج

هویج +کرفس + اسفناج + جعفری

هر کودوم از نسخه هارو میخوای باید خام خام مخلوط کنی تو میکسر ... واقعا حرف ندارن ... هویج همیشه تو غذاهاش باشه ..
هویج تاثیر خیلی عالی روی همه بدن داره ... برای هر مرضی خوبه ... یا خودش یا آبش ... آبش باشه بچه بهتر میخوزه ...

آب انگور هم براش خیلی خوبه ...
بهش سس نده تخم مرغ کم بده ... گوشت کم بده به جاش قارچ جایگزین کن ... سرخ کردنی ها براش خوب نیست شیرینی ها براش خوب نیست ...
زردچوبه هم براش خوبه ...
آب لیموی تازه براش خوبه ...
پیاز براش خوبه ...
کاهو و شنگ براش خوبه ...
سالادی که توش کلم باشه براش خوبه اما سس سفید نده بهش ...
گوجه براش خوبه ...
کیوی براش خوبه ...
آب هویج رو ناشتا جای شیر بهش بده ... عالیهههههههههه
خرمالو عالیه الانم فصلشه ...

بهترین نسخه برای کبد چرب :

چای ترش + زرشک آبی + زیره + شنبلبله + گل همیشه بهار ...

جوشوندش ... عالیه .....

خوردن عناب رو فراموش نکنید ...

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )

1:کم اب خوردن باعث اسیدی شدن محیط داخلی بدن میشه؟{دهانه رحمم اسپرمها را میکشه} ///////////// آب خون رو رقیق و بدن رو رفرش میکنه ... موثره بله ...

2:مضرات کم اب خوردن چیه؟ ////////// اگر آزمایش دادن و برای بدن مشکلی ایجاد نکرده که هیچی ... چون بعضیا بدنشون آب رو از غدا و میوه و اینا میگیره ... بنظر میاد آب کم میخورن ولی احتیاج بدنشون همینه و مشکلی هم براشون پیش نمیاد .... سالم هم هستن ... اما اگر بدنشون داره واکنش نشون میده و کلیه شون و میزان ادرارشون مشکل داره ، به مرور پوستشون خشک و کلیه شون دچار مشکل میشه و دچار کمر درد حتی میشن ....

3:یک هفته مانده به پری ترشحاتم خیلی زیاد میشه چکار کنم برای کم کردن ترشحات؟؟ ///// غذا غذا غذا ... اگر غذا درست شه ، ترشحات هم کم میشه .... جوشونده ی پونه + آویشن بخور از چندروز مونده به پریودی ...

4:چه دارو گیاهی پروژسترون رو تنظیم میکنه؟{بجای پروژُسترون مصرف شود\ ////// رازیانه بومادران فراسیون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام حسنا جون. ممنون خیالم راحت شد. آخه من به پسرم عسل میدم. فقط هم عسل ها را از مغازه های دکتر خدادادی تهیه میکنم چون اطمینان دارم عسل طبیعی هست.
حالا حسنا جون چی به پسرم بدم که حرف زدنش راه بیفته؟ پسرم 2 سال و 3 ماهشه. ممنون عزیزم
2728
سلام گلم

زنجبیل بخووووووووووور فصلشه .... تازشو مرتب بجوشون بخور ....

پسته بخور .... روزی 50 گرم تازه شو و خامشو بگیر مغز کن با عسل و آب خنک میکس کن بخور

برای چاقیت هم ... خوراکتو معتدل کن ، گرمی بخور ، سردی خودش چاقی میاره .... زنجبیل هم لاغر میکنه .... عرق زیره هم لاغر میکنه ....

لبنیات چای ترش رو حتی الامکان کم کن ...
سلام حسناجون ممنون عزیزم از راهنماییت.زنجبیل را همون جوشونده بخورم برای لاغری؟عرق زیره برا من که در حال اقدام هستم ضرر نداره؟خوراکم زیاد نیست ولی نمیدونم چرا لاغر نمیشم؟یه عرق که معجون لاغری نوشته امروز گرفتم بخورم خوبه؟
سلام حسنا جون
در مورد سویق مطلبتون را خوندم اتفاقا امروز هم سویق عدس درست کرده بودم آسیابش کردم و بو دادم اما نمی شد خالی بخوری باید چطور خورده بشه ( حلو یا کاچی هم میشه ؟)
حضرت محمد «صل الله و علیه و آله»(ازدواج کنید و فرزند بیاورید و زیاد هم فرزند بیاورید چرا که من به زیادی و کثرت شما امت اسلام در مقابل سایر امت ها در روز قیامت افتخار می کنم حتی به بچه های سقط شده شما افتخار خواهم کرد) **** منم دوست دارم دو تا دختر و دو تا پسر خدا بهم هدیه کنه ****
سلام عزیزم. قربونت برم که چقد با حوصله و مهربونی

همین اول بگم که نیومدم سوال بپرسم

اومدم درس پس بدم!

حدود دو ماهی میشه که عفونت دارم ترشحات زرد رنگ بد بو! دو بار دکتر رفتم داروها جواب نداد. چند باری آویشن پونه دم کردم خوردم ولی خوبه خوب نشدم. از امشب میخوام واژینال عسل رو شروع کنم.به مدت هفت شب. اگه کوثر خانم بذاره تو جوشونده آویشن و پونه هم بشینم!

دیگه به عکسای علی نگاه نمیکنم و به اون روزای تلخ فکر نمیکنم. خیلی خیلی اعصابم آروم شده از زودرنجی و داد زدن اومدم بیرون.
البته هر روز دارچین و سیب و به و زنجبیل و گل گاوزبون و چای کوهی و بابونه و بهار نارنج و آویشن و پونه و اینا دم میکنم.
چهار مغز و عسل مرتب میخورم

رو سردی خط کشیدم یه خط قرمز گنده!

خیلی کمتر سردرد دارم. میخوام سیاهدونه و عسل هم امتحان کنم. فک کنم سینوزیت دارم. از بعد از زایمان اینجوری شدم. یه مدت هم گوش درد داشتم و به عبارتی کم شنوا بودم.

کمردرد که کاملا رفع شده. تو دوران بارداریم مردم از کمردرد....وای خیلی بد بود!

همسرم کلسترول داره آنزیم کبدش هم پایینه. دارم روش کار میکنم. از لحاظ غذایی میتونم کمکش کنم اما تن به ورزش نمیده خیلی چاق شده......
خودم هر روز نرمش میکنم. پیاده روی. دراز نشست برای این شکم گنده...روزه هم میگیرم. ورزش صورت هم انجام میدم...میخوام تا عید خوشگل و خوشتیپ بشم!

خواهر شوهرم پسوریازیس داره و باید بهش بگم که کبدشو تقویت کنه.....امروز از این تاپیک یاد گرفتم

فعلا همینا رو داشته باش و اینکه خیلییییییییییییییییی دوستت دارم و همه مطالبت رو همیشه با علاقه و دقت میخونم

بوس بوس و 5 تا صلوات برای حسناجون خودمممممممممممم

یه سوال دیگه هم دارم در باره پوستای خیلی خشک و ترک روی لب و زیر پا که آیا درمان گیاهی داره؟

______________________________/////// کبد اینجور آدما خشکه باید چیزای سردوتر و گرم و تر بخورن مثل کاسنی و بید و شاه تره و گرم و تر مثل سیب .... میخوام جواب بقیه رو بدم بهتره این دومورد رو تو کتابا یا تو اینترنت پیدا کنی عزیزم ...

حسنا جونم دفعه قبل برای تسکین اعصابم گفتی که قرص مخمر آبجو بخورم ...الان 2 روزه که خریدم و دارم می خورم و حس بهتری دارم تا کی باید بخورم (من 20 تا خریدم)؟

//////////// خب پس شما ویتامین ب کم داشتی .... شکر خداااااااااا ... ادامه بده .... تا آخر عمر .... هر وقت نیاز داشتی میتونی روزی دو سه تا هم بخوری و هر وقت نخواستی هفت های یکی دو تا ... موردی نداره ...

و اینکه گفته بودی یه چوب کوچیک سنبل الطیب بریزم تو جوشونده در حالی که چیزی که عطاری به من داده شبیه ریشه گیاه هستش و خرد شده اگه همونه میشه بدونم دقیقا چقدر باید بریزم

///////////// بله درسته .... یه گیاه مو دار .... همونه .... هر بار یه چوبشو بردار ... بهش میگن چوب دیگه ...

من بعد از شیردهی خیلی سینه هام کوچک شده. ایا داروی گیاهی ای هست که باعث بزرگ شدن سینه بشه؟

سلام عزیزم ... والا سینه ها تا 20 و حتی کمتر دیگه رشد نهاییشونو میکنن ... مگر با ورزش عضلانی ترش کنی ...

یه چیزایی هست که میگن استفاده کنید بزرگتر یا کوچیکتر میشه اما حقیقتش دائمی و موثر اونطوری که بخوای نیست .....

ضمنا سینه اصلی ترین بافتش ، بافت چربی هست که خب اگر خوب بخوری ... و خوب تغذیه ی سلام داشته باشی ممکنه پر تر یشه ...

سلام حسناجون ممنون عزیزم از راهنماییت.زنجبیل را همون جوشونده بخورم برای لاغری؟عرق زیره برا من که در حال اقدام هستم ضرر نداره؟خوراکم زیاد نیست ولی نمیدونم چرا لاغر نمیشم؟یه عرق که معجون لاغری نوشته امروز گرفتم بخورم خوبه؟

سلام عزیز دلم ...

بله ... یکی ازدلایل چاقی مفرط از سردی هست که باعث منجمد شدن چربی ها میشه و .... با گرمی آب میشن که زنحبیل بسیار موثره ....

عرق زیره رو کم بخور .... گرمه ... زنجبیل هم گرمه .... ببین معمولا درمان رو با اقدام به بارداری و تو خود بارداری ادغام نمیکنن ....

عرق زیره و زنجبیل .... و ورزش ... کفایت میکنه ها ....

اگر چیزای گیاهی میخوای مصرف کنی واسه لاغری عیبی نداره ...

ستایش جون

عزیز دلم ... دیگه چی میخوای مادر ؟ هم داری اقدام میکنی میخوای پسر شه هم میخوای پریودیت منظم شه و هم رحمت تقویت شه ؟

اینا با هم سازگاری نداره خب ....

چیزایی که واسه نظم پریودیه هم بهتره تو بارداری مصرف نشه و هم امکان دختردار شدن رو بالا میبره ...

من به کدوم سازت برقصم ننه جووووووووووون؟؟

روشنم کنننننننن ...

برای پسردار شدن تو همین تاپیک همین چند صفحه قبل مفصللللللللل یه پست طولانی صحبت کردم ...

بخونش حتما

حالا حسنا جون چی به پسرم بدم که حرف زدنش راه بیفته؟ پسرم 2 سال و 3 ماهشه. ممنون عزیزم

تخم کفتر عزیزم ....هم آب پز هم نیمرو ... بده بخوره ... همچین عین بلبل راه بیفته که بیای بگی حسنااااااااااااااااا یه چیزی بده یکم آروم تر شه :))))

حسناجان ازپیازدرمانی برام میگی چجوری وازچه روزی دردوره تاچه روزانجام بشه وآیاپایه علمی داره؟
حسناجون کمکم میکنی بفهمم مزاجم چیه؟؟من علائم هرمزاجوخوندم امانفهمیدم من کدومم
معمولاکف دست وپام سردترازبقیه تنمه..معدم ناراحته حتی عسل بهم نمیسازه،شبهاسرموبذارم خوابم نمیره یه کم باخودم کلنجارمیرم امابخوابم خوابم سنگینه وسخت پامیشم،جوش میزنم معمولا،پرولاکتینم خوب بودهمچنین تستوسترون ولی موی زایدکمی دارم.
میگن زرده تخم مرغ روبذاریدرونواربعدپاک شدن راسته؟؟
حسناکمکم میکنی؟خیلی احساس تنهائی دارم حسنا

سلام عزیزم ... خب مشکل تیروئیدی باعث مشکلات تاخیری اینجوری میشه .. شما اونو تنظیم کنی بقیه هم درست میشه

عرق تره تیزک .... بخور ... نمک دریا جای نمک سوپری مصرف کن ....

پیازدرمانی رو من خیلی قبول ندارم .... ولی خب هرزگاهی مصرف کردنش عیبی نداره ...

غلبه ی بلغم داری ....

عسل رو با آب قاطی کن بخور ...

مشکلاتت از تیروئیدته ها ... اونو درست کن همه چیز حله

زرده رو چی کار کنی ؟؟؟؟

من واژینال عسل رو بهت پیشنهاد میکنم ....

ماست ترشی چای نخوووووووووووووووووور

و جوشونده ی اعصاب که توش سنبل الطیب و گل گاوزبون هست رو که قبلا گفتم دم کن بخور

قرص مخمر آبجو بخور برای اعصابت

و قرص تیروئیدتم که میخوری ... آره ؟
حسنا جون من یه مدت 6ماهه هفته ای دو سه تا دونه اکوتان به تجویز پزشک میخوردم.دو سال و نیم شایدم بیشتر بیشتر از اون تاریخ میگذره.برای اینکه عوارض احتمالیشو مظمئن بشم از بین ببرم چیکار کنم؟مثلا الان 2ساله میخوام بچه دار بشم نمیشه.یبارم همون اوایل بارداریم ماه پیش خود بخود سقط شد.میشه از این باشه؟
یه مدت لیورگل خوردم.فک کنم بلفی جون گفته بود

بله راکوتان بسیار تاثیر سوئی میزاره .... ممکنه از اون باشه ولی بدن رو میشه پاک کرد

سیاهدونه + عسل بخور ... روزی دو سه قاشق چای خوری

آب سیب ... و کلا آب میوه بخور ...

و عرق رازیانه و فراسیون برات خوبه ....

سلام حسنا جون من هم با وجود کیست باردار شدم. از راهنمایی های این مدت خیلی ممنونم و امیدوارم خدا هر چی از خدا میخوای بهت بده و همیشه هوات را داشته باشه

آخی ... مبارکت باشه عزیزممممممممممممم

خیلی مراقب خودت بااااااااااااااااش
2706