2703
2553
عنوان

مزاج شناسی و گیاه درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 692187 بازدید | 1854 پست
سلام این که می گن عرق کاسنی واسه این که نی نی زردی نگیره تو دوران بارداری مصرف کنین راسته؟اصلا می شه عرق کاسنی تو باردلری استفاده کرد؟

بله دو سه ماه آخر باید خورده بشه ....

ماههای اول نه ... ماههای اول زنجبیل توصیه میشه ... ماههای آخر کاسنی و آب هویج و کمی روغن حیوانی
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
سلام عرق رازیانه اگه همرا ه با دارو استفاده بشه چی ؟؟
اخه من دارم بریا تقویت تخمک گذاریم دارو هم میخورم ...مفورمین و کلومیفن و....
اگه اشکالی نداره طریقه خوردنشو بی زحمت بگید..........ممنونت میشم

عرق رازیانه رو میتونی همراهش مصرف کنی ... میتوین رازیانه رو بگیری و بجوشونی ... عصرها بخوری ... یک استکان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام حسنا جون ممنونم که جوابم را دادی.من اضافه وزن دارم،درد پریود دارم،بعضی موقع ها احساس خستگی میکنم.و خوابم هم زیاده اگر میشه راهنماییم کن.

سلام گلم

زنجبیل بخووووووووووور فصلشه .... تازشو مرتب بجوشون بخور ....

پسته بخور .... روزی 50 گرم تازه شو و خامشو بگیر مغز کن با عسل و آب خنک میکس کن بخور

برای چاقیت هم ... خوراکتو معتدل کن ، گرمی بخور ، سردی خودش چاقی میاره .... زنجبیل هم لاغر میکنه .... عرق زیره هم لاغر میکنه ....

لبنیات چای ترش رو حتی الامکان کم کن ...
میتونم در کنارش از عرق رازیانه و بومادران استفاده کنم؟ از پیاز درمانی هم دوره پیش استفاده میکردم که از وقتی فهمیدم پرولاکتینم بالاست قطعش کردم.
سیاه دونه چطور ؟اونم نمیتونم مصرف کنم؟
(کلا چیزهایی که یه خانمی که پرولاکتین بالا داره و میخواد برای تقویت تخمک گذاری داروی گیاهی بخوره رو بگو)

برای پرولاکتین بالا ...

عرق فراسیون معجزه میکنه ... در کنارش هم همین رازیانه و بومادران میتونی استفاده کنی ...

سیاه دونه هم عالیه ... یا عسل مخلوط کن روزی دو قاشق چای خوری بخور ...

کاکائو نخور ... ماست و چای و ترشی رو هم قطع کن عصبی هم نشو ...

الان برای تقویت اسپرم هم میزارم برات
2720
تقویت اسپرم :

آب پیاز روزی یک لیوان به مدت یک هفته ... اگر بتونید ناشتا بخورید معدتون صداش در نیاد عالیه ولی اگر نمیکشید یه چیزی بخورید بعدش آب پیاز رو بخورید ... این برای هر نوع تقویت اسپرم و قوای جنسی فوق العادست ...

((از کتاب مجربات باقر تو گوگل سرچ کنید کتابش هست )))

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

*****************برای تقویت نیروهای جنسی:

نسخه اول :

گل بابونه + اسطوخدوس + عناب +‌ریشه شیرینی بیان + گل گاوزبان + مرزنجوش

از هرکودوم 35 گرم بریزید تو قوری چینی و سه لیوان آب جوش تا 45 دقیقه بزارید خوب دم بکشه بهد صافش کنید هر وقت خواستید بخورید
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نسخه دوم:

1 مثقال قولنجان + 1 مثقال دارچین + 1 مثقال سورنجان

نیم کوبشون کنید و دم کنید و میل کنید ...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نسخه سوم :

به عنوان تغذیه روزانه از اینا استفاده کنید :

تخم مرغ جوانه گندم تره کره ثعلب زعفران پلو عسل گلابی دم کرده بهار نارنج شوید پلو حلوای زعفرانی پسته کشمش پلو نارگیل توت فرنگی مربای بالنگ خاویار خرمالو مربای شقاقل آب هویج

از مصرف خوراکیهای زیر بپرهیزید :

کاهو لیمو ماست هندوانه مواد مخدر شیرخشت خردل خیار آبغوره الکل آب جو

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نسخه چهارم :

7 مثقال طباشیر صدفی را در 8 مثقال آردچو و 8 مثقال زنیان مخلوط کرده و میل نمایید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نسخه پنجم :

زنجبیل را نرم بکوبید وبا گلاب مخلوط نمایید و سپس در مقابل نور خورشید به پشت بخوابید و بر کمر بمالید و مالش دهید .

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نسخه ششم :

دارچین را با گل سرخ نرم بکوبید و باروغن کرچک مخلوط کنید و سپس به پشت کمر بمالید و کاملا مالش دهید تا رگها زیر دست نرم شوند.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نسخه هفتم :

شوید خشک +رازیانه + نبات + بابونه + زنیان +‌زیره سبز+ آویشن شیرازی

همه رو آسیاب کنید مخلوط کنید روزانه سه مرتیه در هر مرتیه یک قاشق غذاخوری میل کنید

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نسخه هشتم :

روزانه یک زرده تخم مرغ را با 4 مثقال عسل خالص مخلوط کنید و به هم بزنید تا خوب خمیر شود سپس آن ر اناشتا میل کنید .

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نسخه نهم :

کندورخوراکی + پوست هلیله + بلوط + مغز قرص کمر

همه را آسیاب کنید با زرده تخم مرغ خمیر کنید و روی پارچه آب ندیده بمالید بر پشت کمر بمالید و تا سه روز بگذارید بماند

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
نسخه دهم :

خارخسک و گزنه ی سفید رابجوشانید و هرزگاهی بخورید ...
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

*********************برای زیاد شدن اسپرم :

نسخه اول :

50 گرم خولنجان + 25 گرم زنجبیل + یک کیلو مغز پسته

مواد رو کاملا پودر کنید و روزانه سه قاشق چایخوری میل کنید ...

ــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نسخه دوم :

گیاهانی رو که میگم تو قوری چینییییییییییی( حتما چینی باشه ) به مدت 30 دقیقه خوب دم کنید و هر وقت خواستید میل کنید :

گل گاوزبان + گل بابونه+ گل اسطوخدوس + ریشه شیرین بیان + عناب + مرزنجوش

ــــــــــــــــــــــــــــــــ

حالا درمان سیلان منی یا انزال بی مورد و زودرس

نسخه اول :

2 مثقال کندور+ 2 مثقال شکر سفید+ 2 مثقال رازیانه + 2 مثقال سیاهدانه + 1 مثقال مسطکی

پودرشون کنید و روزیانه بعد از هر وعده غذایی سبح ظهر و شام یک قاشق چایخوری بخورید

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

*****************درمان ناتوانی جنسی ( اختلال در سرعت انزال )

نسخه اول :

گرد خرما+ تخم پنبه + تخم یونجه +تخم شلغم

پودرشون کنید و شیرشو بکشید و میل کنید ...

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نسخه دوم :

اگر سوداوی مزاج هستید اینو استفاده کنید :

افتیمون شامی + اسطوخدوس + بوزیدان

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نسخه سوم :

اگر بلغمی مزاج هستید کافیه داروهای با طبیعت گرم بخورید مثل ادویه جات ( دارچین یا زنجبیل یا عرق نعناع رو با نبات بحوشونید و بخورید )

و

در ضمن برای تقویت اسپرم شوهرت هم این چیزها را به خوردش بده:
-پوست اول میگو را خشک کن بعد پودر کن بریز تو کپسول روزی یک عدد بهش بده بخوره
- زنجبیل + ماهی سقنقر ( از عطاری ها باید بگیری اگر هم گیر نیاوردی اشکالی نداره ) + گرد نخل خرما + جینسینگ + کمی زعفران را پودر کن و با عسل خوب قاطی کن و هر روز روزی سه بار هر بار یک قاشق مربا خوری بده بخوره
- خرما هم به شوهرت زیاد بده بخوره
سلام خاله حسنا من تازه اومدم تو دل مامانم میشه بگی مامانم چی بخوره که دیگه لکه بینی نداشته باشه و جای من محکم بشه؟

آخییییییییی ای جاااااااااااااااااااااااانم ای نی نیییییییییییییی خوشکل

مبارکت باشه ترنم جون ...

عزیزم ... مواد مقوی م غذی بخور ... چهارمغز ... آبمیوه ها ... خوب استراحت کن .... حلههههههههههههههههه

جاش محکمه ... لکه بینی لانه گزینی طبیعیه ... نگران نشو ...

بووووووس
حسنا جان ممکنه این ادامه داشتن ( خون ری ز ی) من بعداز پریودی به خاطر همون سه بار واژینال عسل باشه ؟ نشونه خوبیه یعنی دفع عفونت و از این چیزا...؟؟
تو صفحات قبل تر گفته بودید اگه برا بارداری اقدام میکنید .اژینال عسل انجام ندید میشه بگید چرا؟
می تونم براتون یه سوال ایمیل کنم روم نمیشه اینجا بپرسم .ممنون

بله ممکنه ... کاملا ... پیش میاد ....

بله عسل ممکنه مانع بشه .... البته در همه اینطور نیست .... ولی ممکنه !! تقریبا مجهوله این قضیه اما بهتره انجام نشه ....

ایمیل کن عزیزم مشکلی نیست ...
2714
نورا جون

عزیز داروی گیاهی رو مصرف کن تا قبل از اقدام به بارداری همه ی کاراتو بکن ... از وقتی که جماع صورت میگیره به نیت بارداری بزار کنار ...

ممکنه که بدنت عکس المعل نشون داده ... ممکن هم هست اصلا چیزی نبوده ...

درسته که میگن عسل زبون بچه را سنگین میکنه و باعث تاخیر در حرف زدن میشه؟ مخصوصا در بچه هایی که دیر حرف افتادن؟ ممنون میشم جواب بدی

نه عزیزم درست نیست ...

خارجی ها به بچه هاشون به عنوان شیرینی عسل میدن ... من کتابهایی دارم که نویسندش خارجیه ولی تاکید میکنه رو عسل دادن به بچه ها ... حالا این شایعات تو ایران از کجا اومده من خبر ندارم ....

من و خواهرم و بچه های فامیل رو هممون رو کاممون رو با عسل و روغن حیوانی برداشتن و اصلا رسمه تو خانواده ...

اصلا هم مشکلی پیش نمیاد ...

نمیدونم واقعا اینا چیه که میگن !
ساغر جان

همسر شما کمی مشکل دارن ولی غیر قابل حل نیست ... صفحه ی قبل در مورد تقویت اسپرم چیزایی رو گفتم به خصوص چند خطر آخر اون پست رو اجرا کنید ... اون نسه های مالیدنی هم خوبه و نسخه ای که توش خولنجان هست هم براشون خوبه ...

ضمنا بدنشون اسیدی هست ... و این بزرگترین مشکلشونه ...

لبنبات و ترشی و چای رو نزارین بخورن .... بهتره مدتی گیاهخواری کنن ...

تعدا اسپرمشون کمه ... اما وقتی صفر نیست یعنی امیدی هست ...

خواهشا جدی بگیرید ... و زیر نظر پزشک هم باشن حتما ...

موفق باشید

یه جا خوندم برای بلند شدن قد نوشته بودی ترنجبین رو بدید به نوزاد میخواستم بدونم برای بچه سه ساله هم جواب

بله هر چیزی که روده رو شل کنه و خوب دفع کنه ... باعث بلند شدن قد میشه ... انجیر کیوی روغن زیتون ترنجبین شیرخشت ..

حسنا جون من خیلی عصبی و زود جوش هستم و همیشه استرس دارم وقتی عصبانی میشم یا حادثه استرس زا برام پیش میاد احساس میکنم داخل شکم و معدم و گوشام داغ میشه البته یه مدتیه که می بینم بی دلیل استرس دارم
شنیدم برای تسکین اعصاب گلگاو زبون خوبه اما ممنون میشم اگه چیزای دیگه ایی هم هست که کمک میکنه راهنمایم کنی
و اینکه همین گلگاو زبون اگه واقعا موثره به چه صورت و چقدردر روز باید خورده بشه ؟

سلام عزیزم

همون موقع که عصبانی میشی آب خنک بخور .... جاتو عوض کن نفسهای عمیق بکش ....

برای اعصاب بهترین نسخه :

سنبل الطیب ( یک چوب کوچک ) + گل گاوزبون + چای کوهی + چای ورون + لیموعمانی یکم همرو بشور و آب جوش رو بریز تو قوری چینی اینارم بریز توش وبزار یه نیم ساعت 45 دقیقه ای با حرارت ملایم دم بکشه ...

نوش جان کن .... حالشو ببر...

چای ماست و ترشی اعصاب رو ضعیف میکنه

گلاب و بهارنارنج و اترج هم برات خوبه ..عرقشونو مصرف کن ...

روزی دو سه لیوان میتونی بخوری

قرص مخمر آبجو هم بخور روزی یکی ...

یرای واریس میشه کاری کرد و درمان داره؟ //////////// ورزشهای یوگا ... اونهایی که پارو میبری بالا و مدام پنجه پاشنه میکنی عالیه .... درست شدن تغذیه ... و ماساژ پا با روغنهای گرم مثل روغن سیاهدونه و زیتون و ... ضمنا انار هم براشون خوبه ...

تو دوران بارداری اگه لبنیات نخوریم پس کلسیم بدن از کجا تامین میشه یعنی چی بخورم؟ ////////// کلم بادام و کلا چهارمغز زنجبیل عسل جوانه ها و میوه ها و سبزی ها و .... مگر فکر میکنی لبنیات سوپری کلسیم داره عزیزم ؟؟؟ حتی وسط غذا اگر ماست بخوری مانع جذب کلسیم میشه .. کی میگه لبنات خوبه ؟؟ ... ضمنا خرما روزی حداقل سه تا باید خورده بشه ...

در دوران بارداری چه چبزایی باید خورد و از چه چبزهای باید دوری کرد؟ ////////// تو همین تاپیک گفتم گلم

البته یک چیزهای خوندم ولی کامل نبوده منبع تغذیه هم بدی و با هر جیزی که کمکم کنه
به جای چای میشه گلگاوزبون خورد تو بارداری؟ /////////// نه گل گاوزبون نخور تو بارداری ... تو بارداری جوشونده ی جو با پوست بخور ... ماءالشعیر خانگی ... جوشونده ی سیب و دارچین بخور ... جوشونده ی زنجبیل بخور ... آب + عسل + زنجبیل بخور ... آبمیوه بخور ... آب جوش و بذر کتان که سرشار از امگا 3 هست بخور ... و....

سلام حسنا جون سوال اولم در مورد تغذیه دکتر خدادادیه که میگن گیاه خواری کنید و بهتره.شما اصن با گیاه خواری یا خام خواری موافقی؟ ///////// سلام عزیزم .... دکتر خدادادی تو کتابش کلی غذای گوشتی آموزش دادن ... مطمئنا اگر موافق نبودن آموزش نمیدادن ... ولی توصیه میشه که با وجود این گوشتهای هورمونی مصرفش کمتر و کمتر شه .... من هم گیاهخواری میکنم ... و خیلی کم پیش میاد گوشت بخورم ... اوایل هفته ای یکبار میخوردم .. الان دیگه شده ماهی یکبار یا بیشتر ....

بعد اینکه اگه این رژیم
مخصوصا برای باردار شدن میگن خوبه. //////// بله ما خانم باردار گیاهخوار هم داریم .... اصلا انسان از همون اول خام خوار بوده تازه .. نه گیاهخوار ... یعنی فقط میوه میخورده و عمرشون هم چند قرن میشده ... غذاهای پخته بعدها کشف شده ...

درسته پس چرا ائمه ما به چختنی و گوشت و...بعضی بیماریها رو راه حل دادن.مثلا گوشت کبابی و....البته میدونم اونها حتما درست گفتند ////////////// بله .... گوشت رو هر چهل روز توصیه میشه بخورن ... ضمنا اون موقع ها مثل الان ما گوشت ها هورمونی نبوده .... اینو فراموش نکن ...

اگه به مضر بودن گوشته الان گیاها هم آلوده به سموم و کود و آب آلوده و....هستند /////////// بله ولی سمومشون با نمک در اکثر موارد قابل رفعه ... ولی آیا گوشت با نمک هورمونش از بین میره ؟؟؟ ... سم گوشت متاسفانه بیشتر از گیاهانه ....

برای لک های قهوه ای ناشی از قارچ پوستی که سمج باشه چیو پیشنهاد میدی؟و چجوری استفاده بشه؟خیلی وقته اذیت میکنه و نمیرههههههههههههههههههههههه ///////////////////// سیر .... و روغن های گیاهی .... بستگی به ساختار پوست داره ... ممکنه ترمیمش طول بکشه و ممکنه هم زود ترمیم شه ...

2706