2726
عنوان

مزاج شناسی و گیاه درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 692296 بازدید | 1854 پست
سلام بدریه جان

صفحه ی سه در مورد سویق گفتم ...

در مورد کیست ... نشانه هاش در بعضی ها متفاوته ... برای اطمینان خودت یه سونو بده طوری نمیشه ...

و البته بعضا در اقدام به بارداری به خصوص در ماههای اول که رحم دچار انقصباضات شدید میشه ، ممکنه این حالات پیش بیاد بعد درست بشه ...

من اینو درست متوجه نشدم که اون 10 روز و 13 روز فقط لک بینی بعد از پریودی بوده ؟؟ یا اینکه با احتساب پریودی شده 10 یا 13 روز ... خونریزی تا 10 روز مشکلی نداره .... اون 13 روز هم اگر اولین بار باشه عیبی نداره ..

اگر پسر میخوای به همسرت عرق کاسنی بده بخوره ....

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسنا جون چای سبز کیسه ای بهارنارنج خوبه؟ من امروز خوردم خیلی خوشمزه بود. اشکال نداره کیسه ایه؟! کلا" این دمنوش های گیاهی که تو سوپرمارکت ها میفروشن خوبن بخوریم؟! مثل نعنا و گل گاو زبون و ...

یه سوال دیگه. برا تبخال(تناسلی) باید چیکار کرد که زود خوبشه؟ یا برا پیشگیریش...

دمنوش ها فایده ی خود جوشونده هارو نداره ... و اگر افزودنیای رنگی و اسانس و اینا نباشه خوبه ... معلوم نیست که اینا چی توش میریزن که ... وجدان ندارن از خدا بی خبرا .... اگر از بهارنارنج خوشت اومده میتونی بگیری و هرزگاهی برای خودت دم کنی بخوری ...

حنا در رفع تبخال های تناسلی نتیجه داده ....

شستشو با جوشونده ی بابونه ... جوشونده ی آویشن ....

و برای پیشگیریش تغذیه ی سالم دوای هر دردیه ...

یونیک جان

جوشونده ی گل گاوزبون ... بهارنارنج ... جو ... اینا انقدر خوشمزه و تاثیرگذاره که اصلا چایی رو برای همیشه با رغبت ترک میکنی

بهارنارنج برای اعصاب خیلی خوبه
2728
یاسی جون

آره آخه شما خبر نداری من انقدر قبلا مفصل جواب دادم که ... منم ناامید شدم از دوستای گلم که میان اینجا و مطالب قبلی رو نمیخونن یا سرچ نمیکنن .. بهرحال سعی میکنم از این به بعد بیشتر سر بزنم
سلام حسنا جون مهربونم

مرسی از راهنمایی های بسیار بسیار خوبت

مثه همیشه ممنونم گلم

دوستت دارم عزیزم

امیدوارم توی زندگیت همیشه بهترینها رو تجربه کنی

از لحاظ جسمی خیلی بهترم طوری که تا الان 5 روز روزه گرفتم (آخه 83 روز روزه قضا دارم!!! دوران بارداری و شیردهی)

کمردردم خیلی خیلی بهتره

تقریبا هر روز ترکیبات متفاوتی از دارچین و زنجبیل و زعفران و گل گاوزبان دم میکنم. یا آویشن و پونه

لبنیات خیلی کم میخورم

دیگه ضعف نمیکنم اما گاهی حسابی حالم گرفته میشه و دلم میخواد همش به علی جونم فکر کنم و گریه کنم هیچی هم آرومم نمیکنه (مثه دیشب)

انشالله بزودی میریم سفر. خیلی بهش احتیاج دارم

دلم میخواد به اون شور و نشاط قبلیم برگردم ولی ته دلم غمگینه حتی وقتی خیلی شادم

قبلا تو وبلاگ دخترم خیلی خوب مینوشتم اما الان نمیشه مثه اونوقتا بنویسم

برات آرزوی شادی و سلامتی میکنم

بوس بوس

یلدا جان اگه از اول صفحه همین تاپیک شروع کنی حسنا خانم همه را مرتب جواب داده .. برای تقویت اسپرم هم اینجا سربزنhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=109539&PageNumber=1
البته با اجازه حسنا جون که من به جاشون جواب دادم.
حضرت محمد «صل الله و علیه و آله»(ازدواج کنید و فرزند بیاورید و زیاد هم فرزند بیاورید چرا که من به زیادی و کثرت شما امت اسلام در مقابل سایر امت ها در روز قیامت افتخار می کنم حتی به بچه های سقط شده شما افتخار خواهم کرد) **** منم دوست دارم دو تا دختر و دو تا پسر خدا بهم هدیه کنه ****
سلام حسنا جون
من بعد از دو سال انتظار ماه پیش بی بی چک و آزم مثبت شد البته عددش پایین بود چون روز 30پری رفته بودم آز داده بودم و قرار شد 5 روز بعد تکرار کنم که روز سوم با لک بینی مختصر آز بتای اورژانسی دادم بتام اومده بود پایین و فرداش پریود شدم و چیز خیلی خاصیم نبود مثل پریود و همون 7روز.
من دارو گیاهی مصرف میکردم ولی بلافاصله روز 29 که دیدم بی بی مثبت شده همشو قطع کردم.
خیلی ناراحت شدم میشه بگی دلیلش چی بوده و ایندفعه چیکار کنمو چجوری دارو گیاهیامو ادامه بدم؟
ممنون
سلام حسنا جان با تشکر فراوان

یه جا خوندم برای بلند شدن قد نوشته بودی ترنجبین رو بدید به نوزاد میخواستم بدونم برای بچه سه ساله هم جواب

میده اگه یه نسخه دیگه داری

ممنون از لطفت
آتلیه نگاه سوم -دارای 2آتلیه مجزا -آتلیه کودک وبارداری -آتلیه عروس و عکسهای خانوادگی

09121443927-44800969

حسنا جون سلام من صفحات قبل رو نخوندم ولی قول میدم بخونم :)
حالا یه سوال کوچولو میشه به بچه سه ساله عرق کاسنی داد ؟ اگه میشه چقدر بدم ؟

سلام عزیزم ...

آره میشه عزیزم ... مشکلش چیه مگه ؟
2706