2410
2553
عنوان

مزاج شناسی و گیاه درمانی

| مشاهده متن کامل بحث + 692203 بازدید | 1854 پست
گردن مامانم از کنار گوش تا پایین یک لکه های قرمز زده میگه میسوزه و خارش داره خیلی نگرانم البته مامانم دیابت داره نه خبلی بالا در حد 200 الوئورا هم تقریبا میخوره رفت دکتر میگه قارچه

اگر قارچه که حنا از بینش میبره ... یه سری پماد هایی هم هست که مفیده ...

مادرتون جوشونده ی گزنه بخورن مرتب ...

افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
مادر من سکته مغزی کرده و خیلی اهسته میتونه راه بره فشار خون چربی و دایم همیشه سردرد و دل درد داره به نظرتون چی بخوره تا هم بهتر بتونه راه بره و هم مشکلات سردرد و دل دردش خوب بشه در ضمن همه ازمایشات رو انجام داده و دکتر علت دل دردشو عصبی اعلام کرده

آخی خدا شفاشون بده انشاالله

گوشت رو از غذاشون حذف کنید ... کتاب بیماریهای مفصلی اثر ماشاالله فرخنده از انتشارات نواندیش رو مطالعه کنید حتما .... حتمااااااااااااا

ایشون باید تقویت اعصاب بشن ...

مثلا جوشونده ی بالا که برای اعصاب به دوستان معرفی کردم موثره همون که توش گل گاوزبون داره ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من باردارم دو روزه رفتم تو 6 ماه و نی نی پسره
دوس داشتم بدونم حالا که پسر دارم سردی برام بهتره بخورم یا گرمی؟ چون با سیب زمینی خیلی زود سردیم میشه و معده قاطی میکنه
و اینکه چیا بخورم یا نخورم که وقتی نی نی میاد زردی نداشته باشه
عسیسم منتظر جوابتم امیدوارم مثل همیشه بازم لطفت رو شامل حالمون کنی
_________
سلام گلم ...

تو بارداری بدن مادر به سمت بلغمی شدن میره ... به خاطر همینه با سردی کمی به هم میریزی تا سه چهار ماهگی بهتره که گرمی بخوری ... خرما و زنجبیل رو فراموش نکن ... زنجبیل تا روزی یک قاشق چای خوری پیشنهاد میشه ....

تو ماههای آخر خوردن عرق کاسنی وآب هویج و کمی روغن حیوانی پیشنهاد میشه و بعد از فارغ شدن از بارداری هم خوردن عرق مخلصه و کاچی پیشنهاد میشه ....

من میخوام بچه دومم پسر بشه تقریبا سه ماه دیگه میخوام اقدام کنم
خودم و شوهرم چه چیزی باید مصرف کنیم در ضمن شوهرم طبع گرم داره و من سرد و بلغمی
__

عسل جان

صفحات اول تاپیک رو خوب نخوندی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ برای داشتن دختر :

تعداد دفعات آمیزش پی در پی انجام گیرد ( تعداد اسپروماتوزوئیدهای Y کمتر میگردد ) 2 تا 3 روز قبل از تخمک گذاری آمیزش انجام گیرد زیرا فقط اسپروماتوزوئیدهای X می توانند زنده بمانند ... بعد تا یک هفته مقاربت نشود قبل از آمیزش واژن را با محلول آب و سرکه ( یک پیمانه سرکه که در 10 پیمانه آب باشد ) بشوئید ... محیط اسیدی واژن سبب جذب کوروموزوم های X می گردد ....

اگر مادر به شیرینی و آجیل و گوشت زیاد علاقه مند باشد فرزند دختر میشود ...

برای دختر دار شدن از یک ماه قبل از بارداری از مصرف نمک به هرشکل و صورتی جدا خودداری شود ...

بایستی از مصرف قارچها و کنگر و اسفناج و موز و بلوط و خرما که سرشار از پتاسیم هستند دوری کرد و برعکس لبنیات و تخم مرغ مصرف کرد ...

اگر زن به حالت عادی هیجان جنسی دارد باید سعی در جلوگیری از آن نمود چون ممکن است خاصین اسیدی محیط رحم ضعیف گردد و شانس دختردار شدن کم شود ...

پرهیز از نزدیکی ضرورتی ندارد تا بعد از مقاربت آخری که دو یا سه روز قبل از آزاد شدن تخم در بدن زن می باشد و در این زمان دوری از عمل لازم است ... وجود مقدار کمی اسپرم ایجاد نطفه و پیدایش جنین را فراهم می آورد ... بنابراین مباشرت مکرر قبل از دو یا سه روز مانده به زمان تخمک گذاری ضرورتی ندارد .

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ برای داشتن پسر :

تعداد دفعات آمیزش کاهش یابد این عمل سبب می شود که اسپروماتوزوئیدY تراکم بیشتری داشته و تعداد آن ها بیشتر باشد . آمیزش بیشتر در زمان تخمک گذاری بعمل آید ( کروموزم Y بع علت سرعت حرکتی که دارد زودتر به تخمک میرسد )

شستشوی واژن با محلول آب و بی کربنات دوسود قبل از آمیزش ( نیم لیتر آب و دوقاشق قهوه خوری بی کربنات دوسود ) این محلول اسیدیته واژن را کاهی میدهد .

از پایان خونریزی ماهیانه تا پس از زمان تخمک گذاری ( اواسط سیکل ماهیانه ) مقاربت صورت گیرد و هنگام انزال آلت مرد عمیقا به داخل واژن نفوذ داشته باشد . مقاربت با انزال خاتمه یابد .

مقاربت به نحوی تنظیم شود که زن درست قبل از انزال به ارگاسم برسد و سپس مرد بلافاصله انزال شود .

در ظرف 24 ساعت آینده 2 الی 3 نوبت این عمل تکرار شود .

رژیم غذایی نمک دار داشته باشد .

چندساعت قبل از آمیزش مقداری از میوه توت فرنگی بخورد ترشح قلیایی شده و محیط رحم آماده جنین پسر می شود .

مطلب دوم :

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ‌ برای دختردارشدن ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

در مورد تعیین جنسیت نوزاد دو نظریه وجود دارد :

1) دسته اول اعتقاد دارند حنسیت نوزاد در هنگاه انعقاد مشخص میشود ...

2) دسته دوم اعتقاد دارند جنسیت با غذاهایی که در ماههای اول بارداری مصرف میشود مشخص میگردد...

گروه اول برای تعیین جنسیت نوزاد چنین توصیه میکنند :

اگر دختر میخواهید :

1 ) کسانی که دختر میخواهد باید یک ماه قبل از بارداری از مصرف نمک جدا خودداری فرمایند و نمک را بطور کلی از غذاهایشان حذف کنند زیرا فقدان نمک در غذاهای وصرفی موجب ازدیاد فعالیتهای فوق کلیوی می شوند و ترشح هورمون غشاء فوق کلیوی را زیادتر میکنند .این نوع هورمونها مخصوصا بافتهای پتاسیم دار را کم کرده و به این ترتیب آلت تناسلی زن مساعد برای خاصیت اسیدی میشود.
بنابراین باید از خوردن قارچ , کنگر , اسفناج , موز , بلوط و خرما که سرشار از پتاسیم میباشد به شدت دوری جست.
برعکس لبنیات و تخم مرغ مفید است ودارای کلسیم هستند .زنانی که آرزوی دختر دارند نباید از مصرف شیر و تخم مرغ غافل شوند .

2) عمل مقاربت باید دو یا سه روز قبل از تخمک گذاری قطع شود . پزشک زمان آزاد کردن تخمک در زن را میداند و میتواند در تعیین وقت قطعی آن به شما کمک کند.

3) قبل از مقاربت باید واژن را با ماده اسیدی , دو قاشق غذاخوری سرکه مفید سفید محلول در یک چهارم لیوان آب شستشو داد. حاصل این کار حاصل این کار این است که که محیط عمل سلولهای باروری را اسیدی کرده و در نتیجه ایجاد نطفه دختر میشود.

4) اگر زن به حالت عدی هیجان جنسی دارد باید سعی در پرهیز و جلوگیری از آن نمیاد ((هیجان جنسی )) ممکن است محیط رحم را خنثی نموده و یا خاصیت اسیدی آنرا ضعیف کرده و شانس دختر دار شدن را کم نماید.

5)پرهیز هز نزدیکی ضرورتی ندارد تا بعد از مقاربت آخری دویا سه روز قبل از آزاد کردن تخم در بدن زن میباشد ودراین زمان دوری از عمل لازم است . وجود مقدار کمی اسپرم ایجاد نطفه و پیدایش جنین فراهم می آورد. بنابریان مباشرت مکرر و قبل از دو یا سه روز مانده به زمان تخمک گذاری ضرری ندارد و ممکن است عملابه دختر شدن نطفه کمک نماید.

اگر پسر میخواهید :

1) بر عکس رژیم غذایی در مورد دختردارشدن زن باید رژیم نمکدار را مراعات کند و مخصوصا مواردی که شرحش را گفتیم و برای دختر دارشدن منع شده باید مصرف گردد.

2) عمل مقاربت باید مقارن با آزاد شدن تخمک زن انجام گرید .یا حداقل زمان کوتاه نزدیک به آن اجزا شود.

3) قبل از نزدیکی باید با دو قاشق غذاخوری (( کربنات دوسود)) مخلوط یک چهارم لیوان آب واژن را شستشو نموده و محیط اسیدی آنرا تبدیل به قلیایی کرد و بهتر است این شستشو 15 دقیقه قبل از مباشرت باشد.

4)ارگانسم (( هیجان جنسی )) زن ضروری است .اگر باشد ایده آل است.اگر زنی معمولا حرارت جنسی دارد شوهر باید زمان انزال را با او تطبیق دهد و یا تامل کند تا به زن قبلا انزال دست دهد.

5) نفوذ کامل منی مرد زمان انزال به داخل رحم زن و دهانه آن اطمینان بیشتری در استحصال ایجاد نطفه پسر حاصل می نماید.

6) پرهیز از مقاربت قبل از زمان معینه ضروری است . عمل مباشرت باید کاملا در ا شروع رگل ماهیانه تا روز آزاد کردن تخمک زن جلوگیری شود.

7 ) اگر خانمی قبل از آمیزش مقداری میوه توت فرنگی بخورد نرشح دهانه رحم او قلیایی شده و کروموزوم های دختر را از بین میبرد ... و محیط برای پرورش پسر آماده میشود.

تغییر جنسیت و تغییر سرنوشت جنین در ماههای دوم است و غذاهای ماههای اول و مخصوصا ماههای دوم در این موضوع تاثیر فوق العاده ای دارد .
اگر ماه دوم آبستنی مصادف با اواخر زمستان و ایام نوروز باشد ممکن است نوزاد بیشتر دختر شود.

اگر ماه دوم مصادف با فصل کاهو بوده و زن بادرار مقداری کاهو رابدون سرکه میل نماید ممکن است نوزاد او پسر شود.

اگر ماه دوم مصارف با فصل توت فرنگی بوده و زن باردار از آن بخورد نوزاد او پسر میشود.

سبزی های جوان نوزاد را پسر و سبزی های پیر جنین را دختر میکند.

خرما و انگور جنین را پسر و سرکه آنها جنین را دختر میکند .

به تجربه ثابت شده زنانی که هنگام آمیزش خونشان قلیایی است نوزادشان پسر و زنانی که خونشان ترش است نوزادشان دختر میشود.

سیزی های جوا ن وتوت فرنگی و انگور و میوه های ترش خون را قلیایی میکنند.

اگر به خوردن میوه های ترش علاقه دارید و زیاد بخورید اولاد پسر و اگر به شیرینی و آجیل و گوشت علاقه دارید و زیاد بخورید اولاد دختر میشود .

چنانکه در سه ماه اول بارداری زن باردار زیاد رازیانه بخورد اولاد صددرصد دختر میشود .

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خوردن عرق رازیانه هم خوب جواب داده ...
2720
سلام حسنا خانم میشه بگید برای تقویت تخمدانها چکارکنم البته پرولاکتینم هم بسیار بالاست ممنون_

شما صبح ناشتا گل همیشه بهار رو به روشی که تو پستهای قبلی گفتم بخور

بعدش جوشونده ی رازیانه و مریم گلی

بعدشم عصرها یکم بومادران

وشب قبل از خواب حتما یک لیوان عرق فراسیون

مامانی جون سلام عرق کاسنی رو با گلاب بخوریم خوبه آیا برای تخمک خوبه
/______

کاسنی هورمون مردانه داره ... بهتره خورده نشه ...

اگر هم خیلی اجباری هست در خوردنش همراه با بید و شاه تره خورده بشه اقلا

پسر من رفت اما خاطرات شیرینی از خودش به جا گذاشت
با اینکه ناراحتی قلبی داشت و حدود 20 روز از عمرشو تو بیمارستان و مطب این دکتر و اون دکتر گذروند اما خیلی برامون عزیز و دوست داشتنی بود

حسنا جونم به نظر شما من میتونم الان شروع کنم به رژیم گرفتن و کم غذا خوردن؟؟؟ آخه گاهی بدجور ضعف میکنم و انگار یجورایی اعصابه رژیم گرفتن ندارم. میدونم که بهتره ورزش کنم ولی خیلی بی حوصله م

وزنم به 82 کیلو رسیده بود (آخربارداری) و فکر میکنم الان نزدیک 70 کیلو باشم(اول بارداری 63 کیلو بودم)
شکمم هم خیلی بزرگ و شله. هیکلم حسابی به هم ریخته

از طرفی دوست دارم زود برای نی نی دار شدن اقدام کنم از طرفی هم انگار از لحاظ جسمی آمادگیشو برا خودم نمیبینم...کاش زمان زودتر بگذره
گاهی از نی نی دار شدن میترسم و گاهی دلم برای یه نی نی ضعف میره

گاهی خیلی خوب و آرومم اما گاهی حوصله هیچکس رو ندارم و خیلی حالم گرفته هس و زود عصبانی میشم

خدایا هیچ مادری رو با بچهش امتحان نکن

سلام زیبا جونم عزیزم ...

خوشحال میشم وقتی پستتو میبینم ...

کم بخور ولی مقوی بخور ... یه سری حلوا تو همین یکی دو تا صفحه ی آخری گذاشتم اونارو بخور برات خوبه ... و ضعفتو رفع میکنه ...

قرص ویتامین هم بخور ... wellwomen هست فکر کنم ... بلفی معرفی کرده بود ...

همون جوشونده ی اعصاب که شامل گل گاوزبون و ... اینا بود که قبلا بهت گفتم رو بخور خوب میشی ... خب بالاخره آدم که از سنگ نیست که ... حتما دچار حالات خاصی میشه ...

ببخش که پستت اول از همه بود ... ولی من فکر میکردم پست خودمه و جواب ندادم و موقع پاک کردن پستها دیدم ای بابا پست توئه ...

حواسم نبود اصلا ...

خلاصه اینکه خیلی مراقب خودت باش ... و بزار که آمادگیشو پیدا کنی بعد اقدام کن ... دیر نشده ....

بووووووووووووووس
2714
اگر خونریزیت زیاده جوشونده ی پونه + آویشن بخور ... با نبات و کمی زنجبیل

بلغم بدن که زیاد بشه خونریزی خیلی زیاد میشه ...
حسنا جون چای سبز کیسه ای بهارنارنج خوبه؟ من امروز خوردم خیلی خوشمزه بود. اشکال نداره کیسه ایه؟! کلا" این دمنوش های گیاهی که تو سوپرمارکت ها میفروشن خوبن بخوریم؟! مثل نعنا و گل گاو زبون و ...

یه سوال دیگه. برا تبخال(تناسلی) باید چیکار کرد که زود خوبشه؟ یا برا پیشگیریش...
والا اصلی ترین قسمتش گوش دادن به فایل های صوتیشه.

مهمترین کارهایی که باید بکنی اینه:

1. خیلی خیلی آروم غذا بخوری. لقمه هاتو حداقل 20 بار بجوی. بعد به محض احساس سیری ملایم دست از غذا بکشی. متوجه میشی که چقد زود سیر میشی و مقدار غذات چقد کم شده.

2. آب زیاد بخوری. هروقت خواستی چیزی بخوری اول آب بخور. چون ممکنه احساس تشنگی با گرسنگی اشتباه گرفته بشه.

3. فقط وقتی غذا بخور که از نظر جسمی گرسنه ای. وقتی ناراحتی یا عصبی خودتو با غذا خوردن آروم نکن.

4. آزادی هرچی دلت میخواد بخوری. مثلا" وقتی خیلی هوس کردی شیرینی بخوری یه گاز بزن و چشماتو ببند و آروم بجوش. هرچی میخوری به طعم و مزه اش توجه کن. اونوقت میفهمی که با همون 1 گاز هوست برطرف شده و دیگه دلت نمیخواد بقیشو بخوری.

5. ورزش کن.

همه ی اینا و کلی تکنیک های دیگه تو سی دی ها هستن که با گوش دادن مداوم و داشتن حالت مراقبه تو ضمیر ناخودآگاهت ثبت میشه...
در مورد ام اس

خدادادی خوب آزامایش کرده و خوب نتایجی رو اعلام کرده ... الان من سایتشو چک کردم down بود ... ولی لینکشو میزارم بعدا چک کن ...

www.tebbeghorani.com/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA/28-1390-05-17-07-17-10

www.tebbeghorani.com/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA
2706