2737
2734
من شکمم خیلی ترک نخرده میخام ببینم هیدرودرم بزنم خوبه برای بعدش یانه
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
وای من از ماه سوم مرتب دوبل اکشن ماستلا میزدم همش ماساژ میدادم سر بارداری اولم. یادمه تا چندماه بعدش این کارو کردم خدا تومن پول کرمهام شد تما بازم ترک خورد و جاش موند...حیف اون همه پول...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم، اگه مامانت شکمشون ترک خورده بدون شک مال شمام ترک میخوره، من خیلیییی از این کرمها استفاده کردم، هر تیوپشو میگرفتم ۶۰ _۷۰ تومن ، ولی اگه الان شکمم رو ببینی میترسی
2731
من مامانم اینقدباربی هست ک اصلن نخرده خالم هم نخرده خودم الان ندارم نمیدونم بعدش میشه یانه
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
یسنادکتربه من گفت هیچ ربطی به کرموروغن نداره وارثیه کاملن.من هیچ کرمی نزدم اماترک نخوردم اصلن.حالاهیدرودرم کرفتم واسه نوک سینه واسه شیردادن اذیت نشم.ازالان شروع کردم میزنم.
پسرنازوقشنگم توهفته ی بیست هستش.خدایاهزاران بارشکرت.به همین ماه عزیزقسمت میدم که همه منتظرانینی داربشن.الهی آمییییین.
2738
هفته چندی یسنا؟؟ کرم هیدرودرم یاشقاق سینه حتمن هفته های آخربزن.البته دکترم گفت شکمت شایدبعدزابمان کمی ترک بخوره به خصوص اگه سزباشی ولی همون موقع کرم بزنی میره.
پسرنازوقشنگم توهفته ی بیست هستش.خدایاهزاران بارشکرت.به همین ماه عزیزقسمت میدم که همه منتظرانینی داربشن.الهی آمییییین.
2706