2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اکو‌قلب‌انجام‌دادی؟‌خواهرم‌اینجوری‌میشد دریچه‌میترال‌قلبش‌گشاد‌تنگی‌نفس‌میگرفت‌وقتی‌ناراحت‌میشد
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
2728
دیشب خیلی استرس داشتم یهدفعه نفسم گرقت و عضلاتم منقبض بود و می لرزیدم داشتم خفه میشدم رفتم دکتر برام فقط داروهای گشاد کننده راه هوایی و اسپری داد و هیچ ارام بخشی نداد الان بیدار شدم تمام تنم درد میکنه و بی قراری دارم ونفسم خیلی کمه انگار قدرت نفس کشیدن ندارم
ای کاش برام میزاشت الان میرم دوباره کلینیک شاید یه دکتر دیگه باشه یه ارام بخش بده خوب شم تا برم پیش متخصص دکترا خیلی بی خیالن داشتم جون میدادم عین خیالش نبود
اسم این حالت پانیک هست ینی ترس من خودمم داشتم خیلیکم شده در یه لحظه که ناراحت بسی یا استرسی بشی انگار حمله قلبیبهت دست داده بری دکتر اکو بدی هم قلبت سالمه چیزی نیست خیلی خیلی بده دوست من سریعا به دکتر قلب و روان شناس مراجعه کن زود برو که شدید نشه خیلی سخت و آزار دهنده است لرزش بدن تپش قلب تنگی نفس همه از علایم پانیکه

من الان درگیر این مشکلم. دکتر به من گفت هایپر ونتیلیشن هست

همون حمله عصبی

علائمش یخ کردن و گز گز کردن دست و پا، کاسه ای شدن فرم دست ها، حس خفگی، سبک شدن سر و سرگیجه شدید

من تو گلوم حس خفگی دارم هنوز. شما این مشکلتونو حل کردید؟ اگر آره چطوری؟