2737
2734
پسر برادرشوهرم 3ماهه به دنیا اومده ودقیقا سه ماهه خواب نداره ومدام گریه می کنه هریه ربع ازخواب بیدارمی شه گریه می شه کل روز رو این جوری می گذرونه جاریم سه ماهه نتونسته بره خونه خودش ازبس بچش بی قراره ازمن که خودم دخترم ریفلاکس وآلرژی داشت والان خوب شده سوال می کنه که چی کارکنم منم بارها براش توضیح دادم که باید پسرت درمان بشه ودکتر معرفی کردم ولی هر دفعه می بینمش می گه مامانم نمیزاره ببرمش وبهش عرق نعنا می دیم برادرشوهرم هم میگه فلان دکتر می بریمش میگه طبیعی هست دل درد داره خلاصه بچه اینقدرچشماش می خواره که دورش سرخ سرخ شده مدام میخارونه منم مدام بهشون میگم بابا این آلرژی داره دلم برای بچه می سوزه ولی اینا انگار حرف تو مغزشون نمی ره من دخترم رو با این علائم دوماهش نشده بود تحت درمان بردم موندم مردم تو بچه داری چه بی خیالن سه ماه روز وشب بچه گریه کنه اینا فقط پیش یه دکتر می برن به نظرتون من خیلی حساسم یا این بی خیالی علتش چیه؟البته دختره خونه مامانشه و شاید خیلی تا الان فشار روش نبوده
سلام والا چی بگم من دختر برادرم عفونت داشت و تند تند میبردنش دکتر تا الان که 6 سالشه کاملا خوب شده دختر دایی خودم همسنش بود و با همین مشکل دکتر نمیبردنش زندادشم میگفت اونا بچه داری میکنن من انقدر حرص میخورم و دکتر و دوا اما اونا نه دکتری نه حرصی هیچیشونم نمیشه ! همین شب عیدی بچه 6 ساله تو بیمارستان خوابیده بخاطر همون عفونت که درمون نشده بود پدر مادر هم به خودشون ظلم کردن هم به اون طفل معصوم
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
پسر خودم مرتب میبرم دندانپزشکی اگه پر کردن یخاد یا حتی عصب کشی ! کلی هزینه و وقت گداشتن ؛ به پسر عموم گفتم پسرشو ببره گفت نمیخاد و دندوناش شیریه !!! حالا بچه رو بردن دندون پزشکی با درد ! دکتر میگه دندونای دایمیش خراب شده چون دندونای شیری درست نشده دندونای دایمیشو خراب کرده ! تا دیر نشده باید بچه رو درمون کرد اونم نوزاد که خیلی حساسه
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دو تا جاریو می شناسم بچه ی هر دو تاشون تنبلی چشم داشته یکیشون برده درمان کرده اون یکی با اینکه دیده جاریش بچشو درمان کرده بچه ی خودشو دکتر نبرده نگهش داشته تو یه اتاق بیرونم نمی بره الان بچه تقریبا کور شده یه حالت گنگ داره بعد از چند سال در صورتی که بچه ی اون یکی جاری کاملا خوب شده
2728
من یادمه دخترم نوزاد بود اینقدر سره این قضیه ریفلاکسش حرص می خوردم مدام با شوهرم از این متخصص به اون متخصص اصلا خودم ازقیافه افتاده بودم دل ودماغ نداشتم خداییش هم نتیجه گرفتم بعد اینا عین خیالشون نیست دیشب خونمون بودن بچه یه دم گریه می کرد با این بچه می خواستن برم یه جایی عید دیدنی که 1.5 راه بود می گفتن بچه تو ماشین تا خود اونجا گریه می کنه حالا اگه من بودم نمی رفتم مگه مجبورم 11شب برم جایی که بچم دمار ازروزگارم دربیاره
2738
2706