عنوان

فشار خون بالا در هفته 13 کمک

26510 بازدید | 28 پست
من هفته سیزدهم هستم فشارم هفته پیش 13 رو 8 بود دکتر گفت رژیم رعایت کن دوباره بگیر هفته دیگه اگه رفت بالا باید بستری بشی کسی تجربه ای داره خیلی نگرانم
خدایا شکرت
ﻋﺰﻳﺰﻡ ﻧﻤﻚ ﻧﺨﻮﺭ ﻳﻜﻲ اﺯ ﺩﻻﻳﻞ ﺑﺎﻻ ﺭﻓﺘﻦ ﻓﺸﺎﺭﺧﻮﻥ ﺧﻮﺭﺩﻧﻪ ﻧﻤﻜﻪ ﮔﻮﺷﺖ ﻗﺮﻣﺰ ﻫﻢ ﻓﺸﺎﺭﺧﻮﻧﻮ ﺑﺎﻻ ﻣﻴﺒﺮﻩ ﺁﺏ ﻟﻴﻤﻮ ﺑﺨﻮﺭ ﻓﺸﺎﺭﺕ ﻣﻴﺎﺩ ﭘﺎﻳﻴ.ن ﺳﻴﺮﻭ ﺗﻮﻱ ﻣﺎﺳﺖ ﺭﻧﺪﻩ ﻛﻦ ﻫﻤﺮاﻩ ﻏﺬا ﺑﺨﻮﺭ اﻭﻧﻢ ﺑﻪ ﭘﺎﻳﻴﻦ اﻭﻣﺪﻥ ﻓﺸﺎﺭ ﺧﻮﻥ ﻛﻤﻚ ﻣﻴﻜﻨﻪ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ﻣﻦ ﻣﺎﺩﺭ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﻓﺸﺎﺭ ﺧﻮﻥ ﺩاﺭﻩ ﻫﺮﺑﺎﺭ ﻛﻪ ﻏﺬاﻱ ﺷﻮﺭ ﻣﻴﺨﻮﺭﻩ و ﮔﻮﺷﺖ ﻗﺮﻣﺰ ﻳﺎ ﻏﺬاﻱ ﭼﺮﺏ ﻓﺸﺎﺭ ﺧﻮﻧﺶ ﺑﺎﻻ ﻣﻴﺮﻩ ﮔﻮﻧﻪ ﻫﺎﺵ ﻗﺮﻣﺰ ﻣﻴﺸﻪ و ﺩاﻍ ﺑﻌﺪ ﺁﺑﻠﻴﻤﻮ ﺳﺮ ﻣﻴﻜﺸﻪ ﻳﻪ ﺫﺭﻩ ﻓﺸﺎﺭﺵ ﻣﻴﺎﺩ ﭘﺎﻳﻴﻦ ﺳﻴﺮﻭ ﻣﺎﺳﺖ ﻫﻢ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺑﺮاﻱ ﭘﺎﻳﻴﻦ ﺁﻭﺭﺩﻥ ﻓﺸﺎﺭ ﻣﻴﺨﻮﺭﻩ ﺧﻴﻠﻲ ﺗﺎﺛﻴﺮ ﺩاﺭﻩ. ﻗﺮﺹ ﺳﻴﺮ ﻫﻢ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻫﻤﺮاﻩ ﻏﺬا ﻣﻴﺨﻮﺭﻩ اﻣﺎ ﺷﻤﺎ ﺑﺎﺭﺩاﺭﻱ ﻗﺮﺻﻮ ﻧﺨﻮﺭ ﻓﻘﻄ ﺁﺑﻠﻴﻤﻮ ﺑﺨﻮﺭ و ﺳﻴﺮ ﻣﺎﺳﺖ ﻫﻤﺮاﻩ ﻏﺬا ﻏﺬا ﻫﻢ ﻛﻤﻤﻢ ﻧﻤﻚ ﻳﺎ ﺑﺪﻭﻥ ﻧﻤﻚ
2728
گریپ فروت بخور .الانم که سیرتازه هست با غذا بخووور ..خیار وکاهو بخور ...ماست هم فشارو میاره پایین دوغ بدون نمکم خوبه..ترشیجاتهم خوبه
هنگامی که دری از خوشبختی به روی ما بسته میشود ، دری دیگر باز می شود ولی ما اغلب چنان به دربسته چشم می دوزیم که درهای باز را نمی بینیم.
سعی کن با رژیم غذایی درستش کنی ولی فشار 13 روی 8 واقعن این همه نگرانی داره؟ فک نمی کنی همین استرس فشار رو بالاتر ببره منم هفته 17 هستم فشارمم گاهی 12 و گاهی 13 هست فشار هر چی کمتر باشه بهتره البته نه خیلی کم ولی حواست به استرست هم باشه انشاالله که خیره
خدایا خودت واسمون خوش بخواه
2706