2703
2553
سلام .سرماخوردم گلوم درد میکنه و آبریزش بینی دارم .چیکار کنم ؟؟؟؟؟چی بخورم زود خوب بشم لطفا کمکم کنید نگرانم .
ماشاالله لاحول ولاقوه الاباالله العلی العظیم..خدایا مواظبش باش...الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
منم سرمای بدی خوردم قرص چی خوردی شما؟؟
یه دختر دارم شاه نداره   صورتی داره ماه نداره    ب کس کسونش نمیدم   به کسی میدم ک کس باشه  پیرهن تنش اطلس باشه  شاه میاد بالشگرش شاهزاده هاااش دورو ورش واسه پسرکوچیکترش  عایاااااااااا بدم عایاااااااااااااا ندم  
فقط اب پرتقال و لیمو شیرین بخور و شلغم و آب شلغم...نشاسته بریز تو آبجوش با کمی عسل بخور...کلا باید درمان خونگی انجام بدی دکتر معمولا سه ماه اول دارو نمیده یا فقط استامینوفن :( لیموشیرین هم میتونی بندازی تو آبجوش روی گاز بذار یه ربع 20 دقیقه بپزه بعد گرم گرم بخورش
خدایــا هزاران بـار شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام دوستم به نظرم همون استامینوفنم نخور.منم ماه دوم سرمای بدی خوردم،البتهالانم که ماه آخرم دوباره سرما خوردم.ولی کلا تا میتونی،آبجوشه لیمو عسل،شلغم،لیمو شیرین،آب پرتقال طبیعی ویه سوپ تند وپر پیاز،اینارو تا میتونی بخور.من با اینا خوب شدم،راستی بخور هم بده.
مادر شدن حسی است والا که تک تک اعضای بدنم آن را با تمام وجود میخواهد...
کلا تو حاملگی سیستم ایمنی بدن ضعیف تر از قبل میشه بهت توصیه میکنم تا جایی که میشه تو جمعهایی که یه نفر مریضه یا مشکوکه اصلن نرو چون زود بهت سرایت میکنه.
راستی یه پیاز درسته روهم بزار رو بخاری،هر چند مدت زیر وروش کن تا کاملا مغز پخت بشه بعد بخورش مثل پنی سیلین عمل میکنه،ایشالا زودتر خوب شی.
2714