2726
عنوان

امروز رفتم پیش ماما

1137 بازدید | 24 پست
دکترم نبود، رفتم پیشش ببینم میشه صدای قلبشو بشنوم? گفت تو هفته ی دوازده زوده نمیشه صداشو بشنوی با این دستگاهها بعد خوابیدم شکمم و دست زد و گفت فکر میکنی بچه ت چیه? گفتم دختر. گفت نه پسره هرچی گفتم واسه چی? گفت دیگه یه رازه، حالا بری سونو میفهمی درست گفتم
دنیای من محمدرضا و محدثه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اون یه چیزی واسه خودش گفتههههه
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
بالاخره 2 حالت داره بچه یت دختره یا پسر اون یه چیزی شانسی گفته
گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
من تو هفته هفت رفتم سونو گفت قلبش تسکیل شده ولى صداش را گفت وقتى براى غربالگرى اومدى
خداوند همیشه بهترینها را برایم فراهم می کند. من هر لحظه شاد تر و پر انرژی تر از قبل هستم .شادی و آرامش از آن من است .ممنونم خدا
الکی گفته شاید درست در بیاد من سر بچه اولم که دختره، هر دفعه میرفتم پیش مامای بهداشت، میگفت پسره، نه؟ میگفتن نع
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706