2726
من خیلی بعد ازبچه دارشدن محدود شدم با این که دخترم 2سالش تموم شده اینقدرشیطونه ونق نق که هیچ کس یک ساعت نمی تونه نگهش داره همش تو خونم حتی مهمونی می رم اینقدر اذیت می کنه نصف کاره میام خونه اسم بچه دوم میاد تنم می لرزه احساس می کنم دیگه از لحاظ روحی وجسمی داغون شدم دلیل من ازنخواستن بچه دوم بی اعصابی ونداشتن کمک تو بچه داری به نظرتون من خودخواهم؟
تو خود خواه نیستی بعضی بچه ها انقدر سخت بزرگ میشن که واقعا ادم میترسه اسم دومی رو بیاره داریم تو خونوادمون همچین موردی البته الان هفت سالشه و به خاطر احساس تنهایی وه میکنه همش اویزون پدر مادرشه کاش با همه سختیاش یکی دیگه میاوردن و الان همبازی هم بودن و ...
همه دنیای من امیر عباس و امیرحسین و باباشون
نه عزیزم هر ادمی یک مدلی است ربطی به خودخواهی نداره خب تو خودت نمیبینی من هم به دلیل دیگری نمیخوام بچه دوم
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارام کجا رفتی دختر
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2728
منم بچه دوم دوست ندارم هم به خاطر اذیتای زیادش هم به خاطر خود بچه چون تو این جامعه و مملکت مزخرف به دنیا اوردن بچه به نظرم ظلم بهش هست ولی خب بازم گاهی میگم نکنه پسرم از تک فرزندی ناراحت باشه
حق داری بترسی به خدا. منم پوستم سر اولی کنده شد الان سه سال و سه ماهشه . ولی دومی رو باردارم .عقیده داشتم خیلی از مشکلات بچه ها مربوط به تک فرزندیه. واسه همین با تموم سختیا خواستم که دومی رو بیارم بازم سه سال پوستم کنده شه اما بعدش راحت باشم
من به خاطر مشکل پسرم فکر بچه دیگه را نمیتونم بکنم
خوشبحالتون یک دونه رو دارید می دونین دومی رو هم می تونین بیارین
خدایا سپاسگزارم.خدایا همه منتظرا زودی مامان کن و مواظب همه مامان ها و بچه ها باش[smiley]l/l_27.gif[/smiley] 23 دی 94
دی جی عزیزم ایمدوارم همه بچه هاشون سالم باشن نمیدونی چقدر سخته بچه بیمار داشتن عزیز حداقل شما الان نی نی نداری غصه ات اینه که نی نی نداری ولی من چی بگم دارم ولی ایکاش من و خیلی از مادرهای سایت بچه ها مون سالم بودن خوشگل نبودن نمیدانم این چه حکمتی است به هر حال هر کسی یک جوری از دست زورگار داره میکشه من یک جور شما یک جور خدایا بازم شکر
قبل از اقدام براى بچه دوم پیشنهاد مى کنم مقالات یا کتاب تک فرزندى نوشته دکتر الهام شیرازى رو بخونید دیگه احساس گناه از داشتن یک فرزند و نمى کنید خیلى کتاب خوبى منم یه پسر دوازده ساله دارم خیلى هم راضیم
2706