2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مامان مانلی قشنگه جونم من راه رشد رو قبلا رزرو کردم مهدوی رو هم ازمون داده وقبول شده.غیر از اونا خرد وسوده وواله رو هم ازمون داده وپذیرفته شده.من کلا گیج شدم نمیتونم تصمیم بگیرم.ولی نظرم بیشتر روی همون دوتا مدرسه هست.لطفا اگه اطلاعاتی دارین راهنماییم کنید
یعنی واقعا مهدوی قبول شدی و شرایط مالی اش هم براتون اکی هست .. اونوقت دودلی ؟ چرا ؟ مهدوی بهترین مدرسه ای هست که تو این دوسال تحقیقم دیدم .. بهترین مدرسه ایرانه ..
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
سمیرا جون من فقط وقتی برای مصاحبه رفتم اونجا رو دیدم ولی شنیدم بچه ها اونجا خیلی دنبال مارک ومد و این چیزا هستن البته این چیزا رو فقط توو این سایت وسایت مدرسه کلوب خوندم واز چند نفر شنیدم.اصلا مطمین نیستم.اگه اطلاعاتی داری لطفا کمکم کن.واقعا به راهنمایی نیاز دارم باید بعد از عید بین مهدوی وراه رشد یکی رو انتخاب کنم.
2714
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=124580&postID=42740219 این تاپیک رو دیدی ؟ بچه ها هنوز هم در مورد مدرسه ها صحبت میکنن و اطلاعات به روز شده ای میدن .. بعدش هم مد ؟؟؟ امکان نداره .. ببین، مدرسه ای که همه جوره یه سر و گردن بالاتر از رقباش هست باید هم در موردش این شایعات ساخته بشه .. من باور ندارم همچین مدرسه ای نتونه روی این رفتار بچه ها کنترل داشته باشه .. تو اون تاپیکی که گفتم میتونی از مادرهای مهدوی سوال کنی خودت .. من چه اینجا چه بیرون از اینجا هیچ وقت ندیدم کسی با مهدوی مشکلی داشته باشه
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم