2703
2553
عنوان

بچم

411 بازدید | 3 پست
سلام می خوام از شیر بگیرمش ولی شبا فقط با شیر من خوابش میره اوناییکه تجربه دارند کمکم کنید
این روزها

اگر خون هم گریه کنی

عمق همدردی دیگران با تو

یک کلمه است :

" آخـــــــی "
سلام لما جان عیدت مبارک من سه هفته است پسرم از شیر گرفتم هم باورم نمیشه هم از خوشحالی نمیدونم چکار کنم تو یه سال و هشت ماه از شیر گرفتمش به نظر من اول باید شیر روزش رو بگیری اینجوری وابستگیش برای شیر شب هم کم میشه روزی که از خواب پا میشه بزار یه روز متفاوت باشه براش من اولین روز دختر همسایه اومد خونمون پسرم که همیشه بیدار میشد شیر میخواست اون روز همش خوشحال بود مهمون داریم و دور مهمونش میچرخید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کم کم شیرو ازش گرفتم....ولی اشتباه کردم...یه دکتری میگفت بزارین بچه خودش،شیرو رها کنه سیرش کنین من شبی که تولدش شد گفتم تو دیگه بزرگ شدی و جشن تولد گرفتیم و جی جی دیگه بدمزه میشه...از قبل هم آماده اش کرده بودم که جی جی بدمزه میشه و هربار شیر می خورد منتظر بود اینبار بدمزه شه ولی بازم تا چند روز سخت خوابید و همش کلافه بود
آب هست،ولی کم است!!!
2456