2726
خانوما هر کی تجربه داره کمکم کنه پسرم 2سال و یک ماهشه اما هنوز درست و حسابی غذا نمیخوره هنوز باید حواسشو پرت کنم تا یه ذره بخوره شیر اصلا تو بیداری نمیخوره نه با شیشه نه استکان نمیدونم چیکار کنم اصلا حاضر نیست لب بزنه میوه خیلی کم میخوره به نظرتون چیکار کنم؟
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی بزور اصلا نده اگه میخای در آینده بچه ت آسیب روحی نبینه....بذار گرسنه ش بشه مطمئن باش خودش با میل میخوره تنها کاری که پدر مادر باید بکنن اینه مواد مغذی خوراکی رو تهیه‌کنند ودر دسترس وجلو دیدش بذارن. همینطور به تایم غذا خوردن بچع هم نظم بدن....مثلا اگه بچه هر نیم ساعت غذا میخوره بکنند هر دو ساعت
قضاوت نمیکنم.... تا قضاوت نشوم....
2728
من پسرم 10ماهشه با همین روش خدا رو شکر هم بغذاش نظم دادم هم خودم وبچه لذت می‌بریم وآرامش داریم... منم ببینم نمیخوره بهش نمیدم تا خودش بخاد حتی شده غذا قبلی رو دور بریزم واز نو درست کنم
قضاوت نمیکنم.... تا قضاوت نشوم....
سعی کن وعده غذایی همون اندازه کم هم سرشار از مواد مغذی باشه با مزه ها بازی کن میوه رو توی انواع تارت یا شیرینی جا بده شکل های کارتونی به غذا بده
دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
خودش یه ذره میخوره بعدش شلوغ کاری میکنه اصلا نمیتونه خودشو سیر کنه نمیدونم چیکار کنم خیلی واسه غذا اذیتم میکنه اصلا هم اهل هله هوله نیست
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!
من امروز یه بیسکویت پودر کردم با یه خرما پوست گرفته مخلوط کردم و توی پودر مغز پسته و نارگیل غلطوندم دادم نی نی خورد عالیه تخم بلدرچین بهش میدم میوه به دست خودش میدم بخوره اصلا بهش گیر نمیدم بخوره یا نخوره
دیبا جون معلومه کوچولوت خوش خوراکه پسر من هر چی بدم دستش فقط نرم میکنه و له میکنه و میریزه
این طبیعت بچه است عاشق شلوغ بازی موقع غذا خوردن هست همون وقت که داره بازی میکنه باغذا بهش بقیه غذا رو بده بچه ها خیلی کوچولو هستن اما بیشتر ازما حواسشون به خورد و خوراک شون هست پس نگران نباش همون حدی که میخوره شاید براش کافی هست انتظار خوردن بیش تر ازش گاهی وقتا اشتباهه من رفتم بخوابم اینجا ساعت نزدیک دو بامداد هست موفق باشی مامان گل