2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان
من هم خیلی دلم می خواد سایزم رو کم کنم
الان 80 هستم دوست دارم بشم 70 . بعد از شیردهی هم یکم افتادگی دارم.
خیلی تیپم ضایع شده ولی خیلی هم از عمل می ترسم. بعضی وقت ها هم به فکر بچه دوم می افتم.
نمی دونم چکار کنم.
2728
ببخشید دوستان من همین الان تونستم عضو بشم هزارتا متن تستی برای شماها فرستادم پوزش میخوام من پارسال عمل کردم میشه تقریبا 15 ماه پیش. از عملم راضی ام 90بود حالا شده 75 جاهاش هنوز مونده دکترم محمد جعفری بود تو کلینیگ شایان مهر عمل کردم یه شب بستری بودم تو مطبشم تو عباس آباده لوله این حرفارم نداشتم فقط یه چیزی مثل سرم تا سه روز به دستم بود دستگاه ضد درد بود سه روز اولشو همش خواب بودم هیچی نفهمیدم بعدش سه روز دیگه هم باید طاق باز میخوابیدم یه کم سخت بود اصلا اصلا اصلا درد نداشت
سلام دوستان من هم همچنان مصمم به عمل هستم گرچه تقدیر دائما کنسلش می کنه دوباره آزمایش دادم تا مقدمات عمل فراهم بشه ولی باز هم آنزیم کبدم بالا رفت و کنسل شد تا ماه آینده حتما خبر می دم دعا کنید مشکل م حل بشه و عمل کنم
MILIAMIR جون امیدوارم اول مشکل کبدت حل شه و بعد هم بری عمل کنی و مانکن بشی ولی میشه بگی سایزش چنده و اینکه قدت بلند یا کوتاه؟ چاقی یا لاغر؟میخوام ببینم زیادی حساسی که میخوای عمل کنی یا نه واقعاً لازمه که عمل بشی-چون من خودم پارسال عمل کردم و خیلی هم راضی ام ولی بعد از عمل یه دو هفته دپرس بودم .انقدر همه میگفتن هر کی عمل جراحی زیبایی میکنه مخصوصا سینه بعد سرطان میگره و..از این حرفا. اینم بگم قبل از عمل هیچ کیستی توی سینه ام نبود ولی بعد از یک سال که رفتم سونوگرافی یعنی همین یه ماه پیش توی هر سینه یک کیست کوچک داشتم البته دکتر گفت خطرناک نیست ولی به هر حال کیست دارم.
مامان اهورا جون به نظرم حداقل تا دو هفته اصلا نمیتونی بچه بغل کنی شاید باورت نشه ولی من هفته اول یه بشقاب هم نمیتونستم بلند کنم فکر نکن لوس بازی بودا اصلا نمی شه دستت و بلند کنی چون تا زیر بغل خیلی محکم باندپیچی میشه . ولی من اصلا درد نداشتم بعضی ها میگن تا سه یا چهار ماه درد داشتن ولی به نظر من اصلا حتی یه ذره درد هم نداشت. دکتر من توی بیمارستان یه چیزی مثل سرم به دستم زد تا سه روز بعد از عمل هم بهم وصل بود که هم ضد درد بود و هم خواب آور یعنی تا سه روز اول همش خوابی وقتی هم که بیدار میشی سر حالی من همش میترسیدم این سرم تموم شه من دردم شروع شه اما بعدش هم اصلا درد نداشت.بعد 5 روز من رفتم سرکار اصلا سخت نبود فقط شما که بچه داری باید حتما یکی بچه رو نگه داره .چند سالشه؟ شما که تحقیق زیاد کردی میدونی این عمل برگشت پذیر هست یانه یا امکان داره حتی یه کم دوباره بزرگ شه؟خیلی نگرانم که حتی یه ذره بزرگ شه.
راستی مامان اهورا جون تا دو -سه هفته نمیتونی بچتو بلند کنی ولی بغلش که بکن فقط از زمین بلند نکن که سنگینی رو احساس کنی. اینو نگفتم من هنوز مجردم که عمل کردم یعنی بعدا که حامله بشم بزرگ میشه ؟ خیلی دکترا میگفتن که بعد از بچه دار شدن باید اینکارو بکنی ولی من چون خیلی اذیت میشدم نتونستم صبرکنم .دکتر خودمم اول راضی نمیشد که عملم کنه بعدش گفتم اگه عمل نکنی من میرم پیش یه دکتر دیگه تا اون راضی شد.البته از مامان و بابام امضا و رضایت نامه .... هزارتا چیز گرفت که شاید بعدآ نتونم بچه شیر بدم از اون شکایت نکنم. من چون تو عمل سر سینه هامو کوچه کرده بودم و اونایی که سر سینه ها کوچک میکنن امکان داره دیگه نتونن شیر بدن به دکتر گفته بودم تمام غدد شیردهی رو تخلیه کنه ولی اون فقط نصفشو برداشته بود می ترسم شیر تو سینه پر بشه بعد چون از سر سینه نمیتونه خارج شه سفت شه و غده شه و سرطان شه ...... مییشه اسم اون قرصا رو بگی که شیرو خشک میکنه ؟نمی خوام اصلا تو سینه هام شیر جمع بشه میترسم.
لام بلک روز جان
من سایز سوتینم 85 هست البته من 80 میبندم و ازهمه طرف بیرون میزنه خیلی هم سفت میبندم و روی شونه هام خط افتاده در ضمن 9 سانتی متر هم افتادگی داره قدم 1.57 هست و وزنم 55 کیلو کلا خیلی ریزه میزه هستم ولی هیچکس باورش نمیشه که وزنم اینقدره همه فکر میکنم 70 کیلو رو دارم چون دست و پاهام لاغره و سینه هام بزرگه
من 2 تا بچه دارم دوقلو 2 ساله و از عید به اینور می خوام عمل کنم که دائم کنسل میشه البته چون دو تا بچه دارم خیلی از مواقع حتما یکی باید بغل من باشه و یکی بغل شو شو که فکر میکنم اگه عمل کرده بودم چطوری باید بچه را بغل می کردم ولی الان میگم بادا باد بزار عمل کنم
در ضمن من افسردگی بعد از زایمان هم دارم و دارم دارو مصرف میکنم امیدوارم این اتفاقی که برای تو افتاد برای من نیوفته
دیروز هم پیش دکترم بودم نتیجه آزمایشاتم را برد دانشگاه تا با همکار هاش مشورت کنه ببینه مشکل کبدم چیه و می شه عمل کنم یا نه اگه با دارو های بیهوشی مشکل نداشته باشم 20 این ماه عمل میکنم
فقط می ترسم از عاقبتش و به هوش نیومدن تور خدا برام دعا کنید 2 تا بچه کوچک دارم ولی یکی از آرزوهای دیرینه ام کوچک کردن سینه هست
سلام
به رز سیاه

افرین به شجاعتت!
ایشاالله که تا آخر هیچ مشکلی برات پیش نمیاد.

یه سوال داشتم در مورد جای بخیه ها میشه بگی؟ خیلی مشخصه؟یا با دقت دیده میشه؟
برشت چطوری بود؟ الان کاملا سفت هستش؟ شما لیفت(Lift) هم داشتی؟
حساسیتش چی از بین که نرفته؟ حساسیت نیپل؟

متشکرم
خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!
مامان اهورا مرسی از توجهت .دکتر ثنایی هم دکتر خوبیه من راجع به اونم خیلی تحقیق کردم میخواستم اول برم پیش اون ولی چون پولم نمیرسید رفتم پیش علی جعفری البته اونم خیلی گرون نبود فقط من پولم اون موقع زیاد نبود.. درمورد بچه ام باید بگم دسته من بچه ندارم ولی خواهرم دوتا پسر داره شیطون یکیشون 2 سالش بود همش مچسبید به من منم بغلش میکردم پیشش میخوابیدم و.... فقط بلندش نمیکردم اونم تا دو هفته اول .تازه بعد از دوماه میشه زیربغلتم اپیلاسیون کنی چون من به این موضوع خیلی حساس بودم که با تیغ نزنم الان هم مشکلی نیست .فقط دعا کنید چاق نشم که اونام دوباره بزرگ شن. شمام انشاءالله بدون مشکل عمل کنی به نظر من اگه تصمیم داری سریعتر انجام بده نذار به تعویق بیافته.
سلام بلک رز جان یه سوال ؟ منم نوک سینه هام خیلی گنده شده بعد از شیر دهی حالم ازشون بهم می خوره منم دوست دارم سال دیگه عمل کنم هم کوچیک کنم هم بالا بکشم آخه خیلی شل شده مثل سیرابی شده اییییی
ولی نمی دونستم نوکشم می تونم عمل کنم الان مال شما که نوکشم عمل کردی خوب شده چی جوری نوک سینه رو عمل می کنن ؟ یعنی منظورم اینه که نوک سینه خودت رو کوچیک می کنن یا برمی دارن مصنوعی می ذارن ؟
سلام هیوا جان درمورد نوک سینه بگم که نوک سینه خودم رو کوچک کردم دور هاله قهوه ای رنگو. ولی به طور کلی چون همه سلولهای خونرسانی به سینه و قسمت اعظم غدد جنسی اونجاست معمولا دکترا ترجیح میدن به اون قسمت زیاد دست نبرن مثلا دکتر من بعد از عملم بیچاره کلی استرس داشت که نوک سینه هام سیاه نشه خونرسانی قطع نشه و.... خلاصه ریسکش خیلی بالاس ولی من از اون جایی که آدم اهل ریسکی هستم گفتم یا رومی روم یا زنگی زنگی خلاصه به دکترم گیر دادم که باید همش با هم هارمونی داشته باشه اونم قبول کرد ولی خدا رو شکر اتفاقی نیفتاد حتی چرک روی بخیه ها که می گن طبیعی هم نداشتم. برید عمل کنید نترسید هیچی نمی شه توکل به خدا...
2706