2410
2553
سلام مریم جون مبارکه عزیزم خوش به حالت با این همتی که کردی
لطفا به سوالهای ماری جواب بده
من یه کم ترسیدم امیدوارم بیائی و بهمون روحیه بدی در ضمن من دو تا بچه دارم که باید بغل بیان تا چند وقت نمی تونی چیز سنگین بلند کنی اصلا امتحان کردی چیز سنگین بلند کردن درد داره یا نتیجه عمل را خراب میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی الان سینه هات مثل پروتز سفت هست یا نه ؟ می شه لباس رو بدون سوتین پوشید ؟
بعدش شما می دونی می شه همزمان با این عمل عمل شکم هم انجام بدی اخه شکم من بعد از زایمان شل و ترک خورده شده ؟ اگر می دونی هزینش رو هم بنویس خانوم گل خیلی ممنون
سلام ماری جون خوب یه روز که تو کلینیک خوابیدم حدودا تا یه هفته که کلا باید استراحت کنی دکترم گفت بعد دو هفته می تونی کارای شخصی و روزمره انجام بدی و بعد دو ماهم همه کارا مثل ورزش کردن عکس العمل خانوادمم خوب فقط مادر شوهرم یکم غر غر می کرد می گفت نکن چیزیو که خدا داده رو مگه ادم دست می زنه و از این حرفا ولی من به همه گفتم اتفاقا شوهرم کلا زیاد راضی نبود البته از بابت اینکه بعد اذیتم کنه بیشتر ولی الان کلی راضیه هیوا جون اره الان دقیقا مثل پروتز سفته تازه چند نفر می گفتن پروتز گذاشتی باور نمی کرد که پروتز نذاشتم در مورد سوال بعدی اره می شه اتفاقا اکثریت عمل سینه رو با شکم با هم انجام می دادن اونجا تعجب میکردن من فقط سینه دارم ولی در کل می گم دردش اونقدری نیست که از پا درتون بیاره من بعد عملم از مسکنم استفاده نکردم ولی اونایی که شکم عمل می کنن خیلی درد دارن تازه بعد 20 روز هنوز دولا دولا راه میرن بازم اگه سوالی هست در خدمتم
2456
مریم جون عمل سینه با شکم هزینش چقدره ؟ از دکترت کاملاً راضی بودی ؟ الان سینه هات کاملاً حالت گرد داره مثل بازیگرای هالیوود ؟ ببخشید این همه سوال کردم آخه واقعاً دوست دارم عمل کنم ؟ لطفاً آدرس و شماره دکترت رو بذار یه سوال دیگه تو همین تاپیک اسم دکتر لطیفی رو هم آوردن به نظرت کدوم بهتره دکتره شما یا لطیفی مرسی عزیز .
مریم جون ببخشید انقدر سوال می کنم من سینه هام خیلی شل و وله به نظرت مال منم سفت می شه مثل پروتز البته خیلی بزرگ نیست می خوام یه سایز کوچیک بشه می شه سایزش رو خودت انتخاب کنی لطفا جواب همه سوالام رو بده مرسی خانومی
سمیه جون من هزینه شکم با سینه رو نمی دونم از دکترم کاملا راضی بودم اره گرده من از فرمش راضیم بازم گویا بستگی به نوع و مدل سینه افراد داشته باشه نمی دونم ادرسشو تو صفحه های قبل گذاشتم من درمورد دکتر لطیفی اطاعاتی ندارم در مورد دکتر خودمم یکی از دوستان تو همین تاپیک معرفیش کرده بود ومن پیشش رفتم و از مریضاش پرس و جو کردم و گزینه اخرم واسه انتخاب دکترم شد و واقعا ازش راضیم یکی از دوستان تو همین تاپیک درمور دکتر اسماعیلی و عملش صحبت کرده
2714
من سینه هام چون خیلی بزرگ بود فرمش خوب دراومد ولی در مورد شما نمی دونم پیشنهاد می کنم یه بار برید مطب با دکتر مشاوره کنید من خودم سه چهار تا دکتر رفتم حالا بلاخره یکیو انتخاب می کنی
سلام بچه ها...

مریم جون خیلییییییییی مبارکه... میدونم که الان کلی داری حال میکنی با این سینه های خوشگل و البته از تصمیم درستی که گرفتی...
من خودم معضل سینه بزرگ رو دارم ، تو حاملگیم 2 سایز بزرگ شد و با اینکه شیر زیادی نداشتم و نی نی شیرخشکی شد ولی همین یه مقدار شیر هنوز تو سینه هست و گاهی اوقات میریزه....
البته شیر دادن با اون حجم شیر کم و با این سینه بزرگ هم خیلی سخت بود...

خلاصه مصمم شدم که وقتی شیر بطور کامل خشک شد عمل کنم.. تجربیات شما هم خیلی امیدوارم میکنه... فقط نمیدونم این نی نی کوچولو رو چی کار کنم تو اون یکی دو هفته... ؟!

به هرحال ممنون از راهنماییت... ففط درد بعد از عملت زیاد بود؟ من تو سزارین خیلی درد کشیدم، در مقایسه با اون درد این کمتر بود؟
شما که تحقیقات کامل کرده بودی درصد آمبولی و عوارض بعد از عمل زیاده؟
شماره دکتر مسعود اسماعیلی هم اینه 22074142 و ادرسشم سعادت اباد سرو غربی نبش مروارید کلینیکشم همو ن نزدیکیه تو سرو شرقی کلینیک سعادت اباد هزینش بین 3تا3.5 در می یاد هیوا جون در مورد سوالت نمی دونم کلا دکترا زیاد موافق دست زدن به نوک سینه نیستن بازم از دکترت باید سوال کنی
مریم جون سلام.
به سلامتی. خیلی خوبه که عملت موفق بود.
امیدوارم زود به سلامتی کامل برسی.
جند تا سوال داشتم اگر لطف کنی جواب بدی ممنون میشم.
اینکه جای بخیه هات الان خیلی پررنگه و محسوسه یا نه؟نخ بخیش جذبی بود دیگه؟
حس داره؟ بعضی ها میگن ممکنه که حس کل هاله از بین بره در مورد شما به چه صورت هستش؟البته شاید برای شما زود باشه چون تازه عمل کردی.
ضمنا بگو الان چند روز گذشته از عملت؟ الان کاملا سفت شده؟راضی هستی؟و اینکه سایزش همونی که میخواستی شده؟
الان میتونی کارای شخصیتو انجام بدی؟مشکلی نداری؟ در رابطه با بچه داری مشکلی پیش نمیاد؟
متشکرم.
خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!
2706