2733
2734
09126499066..(ماساژور ). بنام خانم فهیمه دختر خاله منم رفته بود پیشش اما حاضر نمیشد تلفنش رو بمن بده ...!!!!ولی بلاخره من پیداش کردم ..میگن خیلی ماهه ...
اگه تماس گرفتین بگین ستایش تلفن رو داده
حالا خودمم داغونم و حتما بعد از عید میرم ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام صبح همه خانمهای گل بخیر
بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس برای همگی چون خیلی دلم براتون تنگیده بود

مامان علیرضا جان من واقعا درک میکنم کوچک بودن بیش از حد هم به اندازه بزرگی سینه دردآوره...عزیزم ولی قبل از اینکه اقدام به پروتزگذاری کنی حتما حتما یکسری به کلینیک پستان که تو خیابون انقلاب هست بزن...اونجا درواقع بیماریهای پستان رو بررسی میکنن ولی برای پروتز وسیله جدیدی دارن به نام "مش" که خیلی بیخطرتر و بهتر از پروتز هست ...من این موضوع رو به جولیا هم گفته بودم ...بهرحال مطمئن باش تو این دوره و زمونه همه مشکلات زیبایی راه حل دارن پس بیخودی خودت رو ناراحت نکن بووووووس

آزیتا جون کم کم داری به حال اساسی نزدیک میشیااااااااااا عزیزم این دوره نقاهت بزودی تمام میشه راستش هر دکتری یک نظری داره ولی تجربه خود من اینه که آدم تا دوماه نباید هیچ کار سنگینی انجام بده و بعد از سه ماه هم میتونه هرکاری دلش خواست انجام بده...درباره سوتین هم تا دوماه حتما باید همون طبی رو بپوشی ولی بعدش دیگه هرچی خواستی بپوش البته تا شش ماه بهتره سوتینی بپوشی که سینه رو بالا نگه داره

سرو جان این ماساژوره کجای تهرانه؟

2731
مامان علیرضا جون سلام.

عزیزم بزرگ کردن سینه با پروتز، در صورتی که سینه ات افتادگی نداشته باشه (یعنی حالتی که شما دارید) عمل بسیار ساده ای است که خوب جواب می ده و نقاهت بسیار کوتاهی هم داره.

فقط با یک برش زیر سینه پروتز جا می رود و دیگر مشکلی نیست.

عزیزم من امروز و فردا ساعت 2 بهد از ظهر میام سایت تا هر سوالی داشتی جواب بدم.
آزیتا جون و بچه هایی که عمل کوچک کردن سینه انجام دادن واسه اینکه سینه تون خوش فرم بمونه و بزرگ نشه یکی از کارایی که میتونین انجام بدین شنا (کرال سینه) اونم حداقل هفته ای سه روزه. عالیه و به خوش فرم بودن و بزرگ نشدن کمک میکنه. همچنین ازیتا جون یکسری ورزشهای خاص بدنسازی هست که فقط برای خوش فرم نگه داشتن سینه است و بعد گذروندن دوره نقاهتت می تونی انجامشون بدی. بجای اینکه از الان عزا بگیری واسه اینده بهتره تموم انرژِی ات بذاری واسه بهتر شدن ورم ها و بخیه ها و بعد که دوره نقاهت تموم شد یک برنامه درست ورزشی برای خودت بذاری. پس فعلا نگرانیت بذار روی ورم ها و جای بخیه ها .
در مورد جراحی لیپو ساکشن که من انجام دادم دوستان زیادی اطلاعات خواسته بودن توی
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=74951&PostID=8392478#8392478
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=185434&PostID=8392506#8392506
توی این دو تاپیک توضیح دادم

از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود... زنهار از این بیابان وین راه بی‌نهایت.

2738
سلام به دوستای خوشتیپ ونوس - سروناز- فرناز- آزیتا و دوستان دیگه که الان یادم نیست امیدوارم که روز به روز بهتر و راضی تر باشید .

امیدوارم دوستان دیگه هم زودتر عمل کنن و راضی باشند .و ما هم از تجربیاتشون فیض ببریم
من هم که اندر خم یک کوچه موندم . وقتی پول بود شیر میدادم حالا که شیر نمیدم پوله از دستم رفته . بعضی وقتها یک فکرهایی میکنم شوشو میگه داری دیونه میشی
میگم شاید قسمت نیست - شاید قراره 1 نینی دیگه داشته باشم گناه داره شیر نخوره خلاصه تمام زندگیم شده فکر کردن به این لعنتیها
خدایا مرا آن ده که آن به
صوفیا جون اصلا غصه نخور.... ایشالا توام به زودی پولشو جور میکنی و عمل میکنی ...ما تا هر وقت بخوای در صحنه حاضریم و هر کمکی از دستمون بر بیاد انجام میدیم...شاید باور نکنی ولی هر بار میام اینجا همش به فکر شمام...اگه خودم قبل عملم یکی از خانوما رو دیده بودم حتما به خانوم دکتر میگفتم سایز کوچکتر از 75 بی واسم در بیاره راستش...حالا نوبت شما شد من در خدمتتم عزیزم ...
سلام به همه دوستان گلم.سال نو مبارک.امسال عید برای من خیلی سخت بود.می رفتم عید دیدنی گن رو در میاوردم و دوباره شب می بستم.یه کم ورم کردم که به مرور بهتر شد.می می ها خوبن و خوش فرم ولی رد بخیه عمودیم پر رنگ مونده و رو اعصابمه.این هفته میرم پیش لطیفی که ازش بپرسم چی بزنم؟دلم برای همتون تنگ شده بود.ورم کمر و شکم من از بین رفته ولی بالای باسنم که در امتداد پهلوم بود و بیشتر ساکشن شده هنوز ورمش زیاده.الان1.5 ماه گذشته نمیدونم کی ورمش میره؟
سلام به دوستان گلم
ونوس جونم از ولیعصر سر میداماد که بری داخل نرسیده به زیر پل ....اول پل میردادماده ......بین جردن و ولیعصر ...خانمه ماساژور ....

سیلویا جون من نمی فهمم لیپو ساکشن اولتراسونیک یعنی چی ...ما یک لیپولیز داریم و یکدونه هم لیپوساکشن که از قدیم بوده و هست ...شما سوراخ خایی که ایجاد شد ه هر جی کوچکتر بوده باشه و کاملا بدون بخیه بنظرم لیپولیزه چون لیپوساکشن سوراخاش کمی بزرگتره ...شما پیش کی انجام دادی و چقد ر و چند وقت میگذره ؟
سلام به همگی .سال نو مبارک امیدوارم همه سال پر از موفقیت و تحقق آرزوها داشته باشن.من 22 اسفند با دکتر طاهری عمل ماموپلاستی انجام دادم و خیلی راضیم.زود خوب شدم سایزم هم عالیه 75b
2706