2726
خوب چون من خودمم دارم می رم پیش دکتری که نازنین جون گفت با اجازه یکم توضیحات می دم تا خود نازنین بیاد اونم گفت لوله می ذاره فکر کنم گفت بعد 2هفته باید بریم مطبش اونجا لوله هارو در می یاره در ضمن تو کلیلنیک عمل می کنه نمی دونم شاید اگه بخوای تو بیمارستانم این کارو بکنه ولی هزینش زیاد می شه
شماره دکتر مسعود اسماعیلی هم اینه 22074142 و ادرسشم سعادت اباد سرو غربی نبش مروارید کلینیکشم همو ن نزدیکیه تو سرو شرقی کلینیک سعادت اباد در ضمن واسم دعا کنین تا به سلامت این عمیل رو انجام بدم خدا رو شکر ازمایشا و سونو گرافی سینم مشکل نداشته
دوستان این لوله ای که میگید فقط یک شب میمونه نه دو هفته. یعنی روزی که عمل میکنید میذارن و فردا که میخواید مرخص شید اول لوله رو در میارن و بعد میاید خونه. در آوردنش هم اصلا درد نداره نترسید
سخت گذشت برمن تا فهمیدم هیچ کس با هیچکس فرق ندارد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام مریم جون به سلامتی فقط بعد از عمل زود بیا خبر بده مخصوصا مدت زمان عمل و تعداد برش های سینه را بگو
مریم جون دوهفته برای لوله خیلی زیاده اشتباه می کنی در ضمن شما شب کلینیک می مونی یا نه
ایلا جون دکتر من بهم گفت که صبح زود عمل می کنم و بعد از ظهر مرخصی
نه عزیزم گفت یه روز می مونم چند تا دکتر رفته بودم به سفارش دوستان که ازشون تعریف کرده بودن این اخریم که دکتر نازنین جون بود بالای صفحه پستش هست که خیلیم ازش راضی بود اون جام رفتم با مریضا که خودش خیلی مهمه صحبت کردم چند تا هم نمونه عملش و نشون داد و صد البته شلوغی مطبم می تونه یکی از امتیازای مثبت دیگه باه اینایی که که تمام مواردی که می گی کدومو انتخاب کردی همشون مهمه در اخر دکتر خوش برخوردی بود باهاش راحت بودم احتمالا من سر لوله ها اشتباه کردم اون روز اونقدر استرس داشتم حرفای دکترو بعضیاشو خوب گوش ندادم ولی به من گفت یه روز می مونی و اینکه همراهم باید داشته باشم چشم بعد عمل می یام خبر می دم من منتظرم امتحانای پسرم تموم شه بعد برم در ضمن خانما البته به گفته دکترا کوچک کردن سینه ریسک مبتلا شدن به سرطان سینه رو کم می کنه
آره مریم جون من عمل کردم ولی از نتیجه راضی نیستم چون سینه های منو کوچیک نکرد و فقط کشید بالا!!! به خاطر همین میگم قبل از عمل سنگاتو حسابی با دکترت وا بکن و بهش حالی کن که میخوای کوچیک هم بشه ولی من متاسفانه گیر یه دکتر زبون نفهم پول پرست افتادم که آدما رو فقط به شکل $ میبینه. امیدوارم شما راضی باشی عزیزم. من اصلا دردی احساس نکردم که اونهم به کلینیک یا بیمارستانی که توش عمل میکنی و مخصوصا دکتر بیهوشیت ربط داره که اینقدر مجرب باشه که بتونه درد بعد از عملو کنترل کنه . بعدش هم من نزدیک 200 هزار تومان اضافه دادم واسه اینکه از بهترین نوع نخ بخیه برام استفاده کنه که هم کشیدن نخواد هم عفونت نکنه که در این مورد هم خدا رو شکر خوب بود ولی خوب دبگه الان بعد از گذشت یک سال چون هنوز سنگینه دوباره داره میفته. چه کار کنم دیگه اینم شانس من بود... ولی چون افسردگی گرفتم و واقعا دچار بحران روحی شدم همسرم میگه عیبی نداره اگه دوباره بچه خواستیم و شکلش عوض شد دوباره عمل میکنیم و این بار به دکتری که انتخاب میکنیم میفهمونیم که کوچیک میخوای ولی فکر کنم داره دلداریم میده فکر نمیکنم سینه عمل ثانویه داشته باشه مثل بینی
ایلا جون تا اونجا که من می دونم داره چرا نباید دارشته باشه زیاد بهش فکر نکن اون دکتر چقدر احمق بوده که این کارو کرده ادم حالا هزینه مالیش که خودش خیلی مهمه رو بذاره کنار فکر اینکه دوباره بخواد اون مسیر عمل و طی کنه خودش سخته در هر صو رت از راههنماییت ممنونم
چون دکترا می گفتن بعد زایمان شاید یکم افتادگی داشته باشه که اونم بعد از زایمان یه جراحی کوچیک مشکل رو حل می کنه تو اولین کسی بودی که من بعد مدتها پیدا کردم که از عمل سینش ناراضی بود خدا کنه منم مثل تو نشم
آره عزیزم خیلی تو انتخاب پزشکت دقت کن. این خیلی مهمه. آفرین منم میگم هزینه اش به جهنم... درد آنچنانی هم نداشتم که بگم اونهمه درد کشیدم... ولی همون بیهوشی رو که بخوای در نظر بگیری و اینکه به هر حال هر چی نباشه عمل جراحی که بود که ؟... اونم که هیچی به هیچی دوباره برگشت سر خونه ی اول...
سلام دوستان
من بعد از کنسل شدن عملم آزمایشهای زیادی دادم ولی دلیل بالا بودن آنزیم کبدی مشخص نبود دکتر گفت اگه مشکل از کبد م نباشه می تونم عمل کنم
ولی اطرافیانم شدیدا رو اعصابم هستند . می گن قسمت نبوده که چند بار بهم خورده یا اینکه عوارض داره یا همین پستی که یکی از دوستان گذاشته بود که یکی از فمیل ها بعد از 12 روز مرده و.... دائما هم برام خواب می بینن که بچه هام یتیم شدند ولی من می خوام عمل کنم حداقل یه دکتر مطمئن توی یه بیمارستان خوب طور خدا کمک کنید تا یکی را پیدا کنم و دوباره اعتماد به نفس بگیرم

دوستان عزیز لطفا توی این تاپیک خبر مرگ در حین عمل و بعدو .... هم نذارین خ.اهشا به جای خراب کردن روحیه ما ها کمک به پیدا کردن راه درست بکنید
2706