2703
2553
سلام
به همه دوستان
من دیروز رفتم مطب دکتر لطیفی
شهره جون به نظرم دکتر خوبی بود ولی قیمتش خیلی بالا بود برای عمل به من گفت توی کلینیک 4 تومان و توی بیمارستان 5 تومان تقریبا دو برابر جا های دیگه
یه حرف های تبلیغاتی هم می زد می گفت 3 روز بعد از عمل می تونی بری سر کار و مدت عمل 2 ساعته
خانمهائی که تجربه دارن می شه نظر بدین که راست گفته یا نه
وااااااااااااااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییییییییی.
بابا شماها به من چیکار دارین که هی میگین خوب فکراتو بکن و یا حس سینه هات از بین میره یا لذت شیر دادن به بچه بیشتر از این حرفاست.!!!!!!!!
من وقتی درباره خودم احساس افتضاحی دارم چطوری میتونم فکر اینا باشم؟ من دارم میگم به خاطر افسردگی شدید که از این بابت گرفتم زندگیم هنوز شروع نشده داره از هم میپاشه.
فقط ازتون خواستم راهنماییم کنین و آدرس یه دکتر خوب که همون حدود 3 تومن میگیره بهم بدین. همین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میخوام بعداینکه نینیمو از شیر گرفتم سینه هامو عمل کنم بد فرم بزرگه ولی دکتر خودم( دکتر زنان) که متخصص در سینه هم هست گفته اینکارو میکنه. نظر شما چیه؟ جراح سرطان سینه به نظرتون میتونه عمل زیبایی هم انجام بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من همواره در بهترین زمان و در بهترین مکان قرار دارم
2456
مرسی آنی جان از روحیه ای که دادی. حتما این کارو میکنم. ما یک سال و نیم دیگه قراره عروسی بگیرم در حال حاضر عقد کرده ایم. و میخوام حتما تا اون موقع این کارو انجام داده باشم. تا 5 سال هم قصد بچه دار شدنو نداریم. اگه شل شد خوب باز درستش میکنم. بابا آدم باید اعتماد به نفس داشته باشه یا نه. میخوام از خودم و زندگیم تا جوونم لذت ببرم. من الآن هیکلم خوبه فقط مشکلم ایناست. فرض کن یه دختر تقریبا لاغر 58 کیلویی با سینه های سایز 95. خوب این خیلی افتضاحه. به خدا روزی نیست که وقتی تنها از خونه میرم بیرون پسرا بهم تیکه نندازن. خیلی داره اذیتم میکنه. کاش یکی یه دکتر خوب که منصف هم باشه بهم معرفی کنه.
سلام هستی جان
من هم تصمیم دارم سریع تر این کار را بکنم و در حال تحقیق هستم
من حالت را خوب درک می کنم چون مشکلم مشایه هست در ضمن بهت بگم من بچه شیر دادم و عذاب آور ترین کار زندگیم این بود (نه تنها لذتی نداشت ) چون سینه هام دو تای سر بچه شده بود و یک لحظه حواسم پرت می شد بچه خفه میشد از شدت بزرگی سینه
بیا با هم تحقیق کنیم تا بهترین دکتر را پیدا کنیم
من کلینیک تخصصی که رفتم از شرایط و امکاناتش خوشم اومد ولی دکتر جراح عمومی بود و با 3 برش این کار را انجام می داد ولی پیش لطیفی که رفتم با دو برش و مدت زمان عملش را هم کم گفت نمی دونم کدوم را انتخاب کنم
هزینه لطیفی 4 تومان و هزینه کلینیک تخصصی 2.5 هست

شهره جون اگه می شه بیا در مورد کار لطیفی بگو
بابا هستی جان چرا عصبانی میشی؟ اگه دکتر خوب میخوای بری برو پیش دکتر افسانه ثنایی. دکتر خیلی خوبیه و منصفتر هم هست.

آدرس مطب : تهران - بلوار آفریقا - بالاتر از چهارراه جهان کودک - برج نگین - واحد 301

تلفن های مطب : 88662276 - 88660955 - 09354747750
دوست من عمل کرده پیشش و خیلی راضیه سایزش 85 بوده شده 75 . دکتر خوبیه. اگه اینهمه اذیتت میکنه معطل نکن و برو. از سایتش وقت اینترنتی بگیری انگار تخفیف داره.

چشمها را باید شست ، جور دیگر باید دید...
2714
بهارک جان واقعا هرکی سینه بزرگ نداشته باشه عذابی که ما میکشیمو درک نمیکنه. مخصوصا تو که با این وضع بچه هم شیر دادی. من بمیرم هم حاضر نیستم این کارو بکنم. درباره این کلینیکها منم شنیدم. یکی از اقوام خواهرشوهرم 9 ماه قبل فکر کنم تو همین کلینیکها جراحی کرده. 2 تومن داده. من که هنوز ندیدمش اما میگن خیلی خوب شده چون واقعا سینه هاش خیلی بزرگ بوده. میگن خیلی از دکتر و عملش راضیه. اما من هنوز آدرس دکترشو نگرفتم. راستش میخوام از چندتا دکتر متخصص هم مشاوره بگیرم.
یاسمین جان ممنون از آدرسی که دادی. اما به سایتش که رفتم اینطور که متوجه شدم اصلا جراحی سینه انجام نمیده. چون عکسی که از قسمتهای قابل درمان گذاشته بود توش سینه رو مشخص نکرده بود. و توی گالری عکسهاش هم نمونه ای از جراحی سینه نداشت.
یاسمین جان دستت درد نکنه. سایتشو دیدم. داخل سایت که نمونه ای نداشت. اما به نظرم باید دکتر خوبی باشه. الآن که درگیر امتحانای دانشگاهم. ام قراره اگه وقت کنم یه جلسه برم پیشش ببینم چه جوریه و چقدر میگیره. برای سال جدید میخوام عمل کنم. آخه پدر مادرم که عمرا راضی نمیشن این کارو بکنم. میخوام وام ازدواجمونو بگیریم و من با سهم خودم این کارو بکنم. اما حتما پیش این خانم دکتر میرم. و واقعا ممنون از کمکت.
2706