2726
بچه ها جان من عید امسال تنهام با پدر و مادرم. همسرم برای یک دوره آموزشی دو هفته ای رفته سفر. سال تحویل و بیشتر تعطیلات دورم ازش. حالمم به شدت گرفته س و مجبورم جلوی پدر مادرم به رو نیارم چون شهرستانن و من کم می بینمشون و نمی خوام همین چند روز رو هم زهرمارشون کنم. خلاصه برای اینکه دق نکنم گفتم به شما بگم که چقدر دلنمگم از نبودن همسری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام. انشاءالله هیچ عیدی دوراز عشقتون نباشید
اگه فال می خواید به شماره وایبر یا واتس اپ.09216082603. وتلگرام پیام بدین برای. فال برای زمان ازدواج بسته بودن بخت و مشخصات همسر آینده و شغل و وضعیت مالی آینده و.. وبچه دار شدن و جنسیتش واینکه چندتا بچه توی طالعتون هست و مشکلات زندگی و... فقط پیام بدین زنگ نزنید چون این شماره روی لپ تاپ نصبه با سپاس. برای تماس تلفنی به شماره تلفن 09211875390 تماس بگیرید فقط برای فال کامل
فری همیشه سعی کن احترامشو به جا بیاری روتون بهم باز نشه حرمت خیلی مهمه اگه ازش ناراحت شدی همون موقع جواب نده باهاش دهن به دهن نشه سر فرصت جوابشو بده ولی سعی کن گذشت داشته باشی اگه هم میبینی خیلی با هم به اختلاف میرسی سعی کن رابطه تو کم کنی چون ادم هر چقدر دورتر باشه عزت و احترامش زیاده.
❤❤❤
2706