2737
2734
براش کلی اسباب بازی گرفتم بردمش بیرون هرچی سرگرمش میکنم نمیشه جوری گریه میکنه که جیگرم کبابه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم بچه رو ببر یه جای شلوغ کنار شما باشه اذیت میشه بردارش برو خونه مامانت
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
2731
بنظر من بچه رو که از شیر میگیرن باید دور و برش یکم شلوغ باشه دایما حواس بچه رو پرت کنن
خدا گويد:تو اي زيباتر از خورشيد زيبايم تو اي والاترين مهمان دنيايم بدان آغوش من باز است، شروع كن! يك قدم با تو، تمام گامهاي مانده اش با من..🌹
2738
دایما هم با چیزای مختلف سزگرمش کن سختی اش تا سه روزه البته من تا سه شب نصفه شب شیر دادم بعدا قطع کردم
میکن خوب نیس کامل یه دفه ای بچه رو از شیز گرفت اگه غروب جمعه هم بچه رو از شیر میگرفتی بهتر بود
2706