2726
عنوان

خانم هایی که سقط مکرر دارن

448 بازدید | 10 پست
سلام. خانمای عزیز من میخوام ازتون کمک بگیرم تو پایان نامم. رشته من تکوین هست ودارم رو عوامل ژنتیکی دخیل درسقط مکررجنین کار میکنم خانم هایی که میتونن بهم کمک کنن لطفا اعلام حضور کنن. ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
علت سقطهام ناشناخته اعلام شد و گفت احتمالا ترومبوفیلی میشه یعنی بدنم اسپرم رو یک موجود ناشناخته میدونه و دفعش میکنه همه آزمایشات رو دادم از ژنتیک گرفته تا انعقادی و ایمنی و پرولاکتین و اسپرم و... همه سالم بودن الان هفته 5 بارداری هستم روزی 2تا آمپول هپارین دارم میزنم به همراه فولیک اسید و کلسیوم امیدوارم کامل گفته باشم سوالی داشتی در خدمتم در ضمن تشریف بیار کلوپ سقط مکرر اونجا بچه ها زیادن کمکت میکنن http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=11064
ممنون دوستم بابت راهنماییت. ایشالا این سری به سلامتی میری برای زایمان. حاملگیتون طبیعی هست یاروش های دیگه واگه روش دیگه هست چه روشی؟ سقط ها تو هفته چندم صورت گرفته؟ ویه خواهش میتونم نتایج آزمایشاتتون رو داشته باشم برام وایبر کنید یاایمیل کنید.من برای جامعه آماریم میخوام درصد واقعی داشته باشم با مدرک.