2726
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433311 بازدید | 3417 پست
سلام آقای redlove با تشکر از شما برای اطلاعات خوبی که در اختیار بچه ها میزارید واقعا خیلی استفاده میکنند منم که اینجا رو میخوندم خیلی خوشحالم که با دقت و حوصله راهنمائی میکنید و با راهنمائی شما مشکلات بچه ها تو دبی کمتر شده بود واقعا ممنون من داداشم میخواد بهمن ماه بره دبی تنهاست برای خرید نمیره فقط تفریح با اطلاعاتی که از شما و دوستان جمع اوری کردم هتل سیتی سیزن رو براش انتخاب کردم که اگه یه وقت خواست بره خرید هم مشکلی نداشته باشه هرچند میگه فقط میخوام تفریح کنم وایلد وادی هم گذاشتم تو برنامه اش سه شب و 4 روز اونجاست دیگه چه جاهای رو براش پیشنهاد میکنید؟؟ با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون میشم به سوال نازی جواب بدید!آخه منم دوس دارم سری بعد از راه دریایی برم دبی!
البته عموی من با کشتی از آبادان به کویت میره!اونم میگه دردسرای خودشو داره!مثلا یکبار کشتیشون سوراخ شده بود و منتظر نیروهای امداد شدن تا کشتی رو تخلیه کردن!البته واسه کسی هم مشکلی پیش نیومد!و صد البته تی وی هم چیزی نگفت در این باره!! مسیر آبادان -کویت هم 4 ساعته.که به من گفتن از کیش تا دبی هم حدود 3 4 ساعته!! درسته؟
سلام آقای رد لاو میشه لطف کنید و یه توضیحی راجع به dubai festival city بدین که اصلا چی هست و اگه مرکز خریده مثلا به بقیه مراکز خرید نزدیک هست یا دوره و برای خرید خوبه یا نه وهر اطلاعات دیگه ای که فکرمیکنین لازمه و یه سوال دیگه اینکه خیابان شیخ زاید تو دیره هست یا بره دوبی و جای خوبی برای هتل گرفتن هست از نظر نزدیکی به مراکز خرید ؟ خیییییییییییییییلییییییییییییی متشکر .
سلام خانم نازی

اول اینکه خودتونم شاید بدونید کلا راجع به تل من نظر نکیدم چون هتل از اون دسته مسائلی که برای هر فردی تفاوت داره اما
هتل سیتی سیزن هتل تمیز و در محل خیلی خوبی ست که خیلی خیلی هموطنای خوب ایرانیمونم اونجا میان

اینکه برادرتون تنها میاد و این تنهایی چه قدر تو سفر میتونه به خوش گذشتنش کمک کنه نمیدونم اما

من پیشنهاد میدم وایلد وادی حتما حتما برن و تور سافاری هم خیلی خوبه
حتما یک روز رو برایه فتن به ابوظبی و تور ابوظبی وقت بزاره و تو ابوظبی قطعا پارک فراری رو بره
تو مالهای دبی هم حتی اگه خرید نمیکننه سیتی سنتر دیره و دبی مال و ابن بطوطه رو برایه تماشا هم که شده تو برنامش بزاره
دبی مال رو بعد از ساعت 8 بره که هر نیم ساعت یکبار رقص آب خیلی عالی رو هم بتونه ببینه
اگه اهل ورزشهای زمستانی هست امارات مال اسکی تو هموای دبی خیلی میچسبه

اما راجع به سفر دریایی
من اکیدا توصیه نمیکنم چون علاوه بر خستگیهایی که داره شما تو ایران باید درخواست ویزا برایه بندر در دبی کنید و این خیلی سخت براتون شاید ویزا در بیاد و اینجا هم اذیت خواهید شد پس همون سفر هوایی بهترین گزینه هست به نظر من
اقای redlove عزیز از اینکه وقت میزارید و جواب میدید ممنون
من تصمیم دارم واسه فستیوال زمستان که البته تاریخ دقیق شروعش رو نمیدونم بیام دبی و یه نی نی 3 ساله دارم میشه بگید اون موقع هوا چطوریه؟
چون مدت سفرم یک هفته است بالطبع هزینه هتل مهمه البته قبلا 2 بار تابستان اومدم دبی میدونم که اسم هتل خاصی رو نمیگید ولی لااقل چندتا معرفی کنید باز هم ممنونم
سلام جیران خانم

تقریبا دیگه بهترین هوای دبی اون حول و حوش هست هوا عالیه اما چند تا لباس گرم تر هم برای نی نی و خودتون بر دارید چون هوا متغیر میشه

هتل چند ستاره و تو کدوم منطقه؟
2706