2726
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433303 بازدید | 3417 پست
خانم شوکی

همونطور که گفتید اصلا نمیشه راجع به تخفیف رقم گفت چون بیشتر فروشگاها تو رگال های مختلف محصولات مختلف با تخفیفهای مختلف دارن اما کلا تخفیفهای خوبی داره و حسن بهترش نسبت به فستیوال تابستانه اینکه تو بهمن چون بعد از کریسمس هست محصولات بهتر و سال نو رو میش پیدا کرد

برندهای بزرگ هم تخفیف دارن اما خیلی خاص تخفیف میدن و محصولاتتخفیف خوردشون تو فروشگاه مشخصه چون این برندها محصولات 2012 رو تخفیف نمیزنن اما محصولات خیلی خیلی خوبی میشه خرید
خانم آوا سلام

اول از همه براتون سفری خوب و با خاطره آرزو میکنمو آرزو میکنم هوا تو اون روزا عالی باشه تا حتما وایلد وادی رو برید عالی هست

قطعا پسرهاتون برید 2 روز بعدشم اگه در اختیار اونا باشه همون وایلد وادی رو انتخاب میکنن

سافاری هم برایه تفریح عالی هست و رستوران یخی که خیلی ها اصلا نمیدونن چی هست chilout اگه دوست داشتید حتما برید
تو امارات مال برای اسکی تو هوای گرم هم میتونید استفاده کنید
برای خرید هم میدان جمال و دی تودی جدیده روبروی سیتی سنتر نسبتا خوبه
اما خود سیتی سنتر دیره و دبی مال و ابن بطوطه حتما برید حتی اگه خرید نکنید واقعا ارزش دیدن داره دبی مال رو طوری برنامه ریزی کنید که که بعد از ساعت 7 برسید و رقص آب بینهایت جالبشو که هر نیم ساعت یکبار انجام میشه رو ببینید
ساحاری سنتر که مرکز خرید بهمراهه شهر بازی هست تو شارجه هم خوبه
اگر فقط تفریحی اومدین حتما 1 روز تور ابوظبی بگیرید و برید ابوظبی و حتما پارک فراری رو برید
رستوران م من آبشار-اپل و قشقایی و رستوران کاباره من کاباره تهران تو هتل شرایتونرو پیشنهاد میکنم که کاباره تهران رو سوال کنید ببینید پسراتون راه میدن یا نه که میدونم اوجا مشکلی نیست اما تو دیسکو ها و بارها به هیچ عنوان راشون نمیدن
سوالی بود در خدمتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستای گل عید واسه دبی رفتن خوبه
من امروز به یه آزانس زنگ زدم که بپزسم واسه تورهای کیش از کی باید رزرو کنیم
گفت حالا چرا کیش چرا تو عید دبی نمیری قیمت توراش نسبت به تابستون نصفه
با همون هزینه کیش یه کم بالاتر میتونی بری دبی راست میگه؟
اگه اینجوری باشه که خیلی خوبه
مهربانیت را مرزی نیست یقین دارم فرشته ای قبل از آفرینشت قلبت را بوسیده (تقدیم به همسر مهربانم)
آقا هادی ممنون از راهنماییتون
ببخشید من خیلی وقتتون رو می گیرم
رستوران یخی کجا هست و چطور میشه رفت و هزینه اش خیلی بالا نیست؟
کاباره تهران با حجاب (در حد روسری) میشه رفت اجازه ورود میدن؟
2728
سمانه خانم آژانسه ازون حرفها زده ها

با توجه به اینکه البته کیش هم قیمتهاش تو عید خیلی بالامیره اما آژانسهای ایران تور خارجی رو خیلی گرون میدن

این تز منه احتمال خیلی زیاد هم اشتباهه اما

معمولا تو عید و تعطیلات این چنینی جایی نمیرم مسافرت چون هم باید 3 برابر هزینه کنم و یک سوم لذت ببرم
آوا خانم هزینه اش کمی بلاست و دور میدانه جمال و میدان ماهی تراول آژانسهای زیادی هست باهاشون هماهنگ کنید میان دنبالتون میبرنتون

نه چه مشکلی دیسکو هم حتی با حجاب میتونید برید
سلام اقای رد لاو.من اذر ماه می خوام بیام دبی این بار دومم هست که میام دفعه اول با تور اومدیم هتلمون هم دلمون بود هتل بدی نبود .عالی نبود ولی بدک نبود اما لیدرمون اصلا خوب نبودمن مسافرت اولم نبود تورکیه تایلند چبن وتور اروپا را رفته بودم هیچ کجا مثل دبی برخوردشون نبودو اصلا خاطره خوبی از دبی برام نگذاشت حلا چند تا سوال دارم اولا با تور بیایم یا بدون تور (شرایط اقدام) دوم بهتر هتل تو دیره بگیریم یا بردبی .اصلا بر دبی قیمت مناسب هتل هست یا نه . حراج توی اذر ماه هست یا نه؟ اوایل اذر بیایم یا اواخر برا حراج .اگر تو دیره هتل بگیریم برا اومدن به اماراتمال با مترو میشه اومد یا با توجه به اینکه من یه پسر 3 ساله دارم ماشین کرایه کنیم
سلام مادر رادین
قطعا بدونه تور رو من پیشنهاد میکنم و اینکه دوستان میدونن من کلا رو هتل نظر نمیدم اما من خودم دیره رو همیشه ترجیح میدم

حراج که نداریم تو آذر و اوایل کمی بترهچون هر چش به ژانویه و کریسمس نزدیک بشیم همه چیز گرونتر میشه

تو مسافرت هم از خیر مترو و...بگذرید و از تاکسی استفاده کنید باور کنید این هزینه ها در آخر 100هزار تومان شاید تفاوت کنه اما تو خاطرات شما و لذت از مسافرت خیلی تاثیر داره
موضوع اینه که دفعه قبل دو بار تاکسی که سوار شدیم برای برگشت به هتل راننده نتونست مارا بیاره با وجودی که کارت هتل را دادیم ویه مبلغ خیلی زیادی مطابق تاکسی متر ازمون گرفت تازه ما چون ترسیدیم وسط راه پیاده شدیم وبا یه مصیبتی خودمونو به هتل رسوندیم
اون از اون راننده های ببخشیدا عوضی بوده که چون فهمیده بلد نیستید این کارو کرده فقط شماره کد کنار مشینو بر

میداشتید به شرطه میدادید تا ببینید چی کارش میکرد نه خیالتون راحت با تاکسیبرید و موقع سوار شدن مسیرو بگید و

سعی کنید کارتی نشون ندید که متوجه بشه بلد نیستید و همون جا ازش بپرسید متوجه شد یا نه شرطه یا مون پلیس

بیچاره میکنه اگه بفهمه اینا مسافرو اذیت کردن بابت اطمینانم خیالتون رااحت با تاکسی دبی برید و شخصی به هیچ وجه

سوار نشید که جلوی هتلها بیشتر میان سراغتون
آقای redlove ممنون که جوابمو میدین
آخه مشکل ما اینه که شوهر من 14 روز عید رو تعطیله و تو سال تحصیلی نمیتونه هیچ جوری چندین روز پشت هم مرخصی بگیره
تازه اگرم بگیره کلی سین جیم میشه که کجا میخواد بره کار دولتی هم که اگه بفهمن مسافرت خارجی رفته برنگشته باید بره حراست جایی که کار میکنه متاسفانه اینجوریه
فقط عیدا رو داریم و 2 هفته تعطیلی تابستانی تو مرداد ماه که مردادم همه جا گرمه
درست نمیگم؟مرداد مسافرت خارجی میشه رفت؟
اینه که به جز عید چاره ای نداریم
مهربانیت را مرزی نیست یقین دارم فرشته ای قبل از آفرینشت قلبت را بوسیده (تقدیم به همسر مهربانم)
2706