2726
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433303 بازدید | 3417 پست
اول که تبریک که خودتون دارین میاین

اما چه طور ویزا نگرفته شرکت هواپیمایی براتون تیکت صادر کرده

خیلی سریع اقدام کنید که اگه همطون خانم باشید و زیر 30 سال ویزاتون خیلی هم راحت در نمیاد ها

من برایه دوستانم از دبی و از طریق کفیل خودم اقدام میکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من با همسر و پسر 2 ساله ام داریم میریم..زیر 30 سال هم نیستیم.. من خودم رفتم ایران ایر بلیط گرفتم .. اصلا نگفت چرا ویزا ندارین .. فقط گفت که وقتی ویزاتون رو گرفتین شماره اش رو به ما اعلام کنید.. برای ویزا هم که تماس گرفتم همه جا میگه 95000 که یه هفته ای آماده میشه ... من دو سه رو دیگه اقدام بکنم هفته اول آبان که می خوام برم آماده میشه انشاءالله.....!!

هتل رو هم از طریق سایت و با creat card رزرو کردم...

حالا اگه فکر میکنید که کاری هست که انجام ندادیم لطفا بهم بگید...ممنون
و یه سوال دیگه ما 4 شب و 5 روز اونجا هستیم...
با توجه به تجربه دوستان 5 تا از برنامه های تفریحی و خرید رو که ترجیح میدن به ترتیب اولویت بهم بگید..
ضمنا صبح بهتره خرید برم یا تفریح ( در نظر داشته باشید که بچه دو ساله هم داریم )
2728
نگار خانم ان شالله که خوش بگذره بهتون و اگه دبی کاری داشتین من در خدمتم

اما سعی کنید یه آژانس مطمئن پیدا کنید و بهشون تفهیم کنید که از اون قبیل مسافرایی نیستید که تا حالا هیچ جا رو ندیده و هر قصه ای خواست سرتون در بیاره

حتما یه جایه مطمئن پیدا کنید و تاکید کنید که حتما باید تا فلان تاریخ ویزاتون آماده باشه حداقل 2 روز قبل از سفرتونو بگید

برایه خرید هم صبح خوبه و هم بعدازظهر

مشکلی هم ان شالله برا کوچولوتون پیش نمیاد چون اینجا همه جا بهترین خنک کننده ها رو داره منم سعی میکنم تا شب چند تا جایه خوب برا خرید و تفریح رو براتون معرفی کنم
ممنون از لطفتون .. چه طور میتونیم باهاتون تماس بگیریم .. ؟؟البته چون لب تاب هم میبرم دسترسی به اینترنت هم دارم...راستی توی خیابان های دوبی wireless هم داره...( منظورم به جز هتل هست)

بچه ها من بعد از کلی گشت و گذار تو نت فهمیدم که تور صحرا (سافاری) به خاطر ماشین سواری بسیار پر تکان و هیجانی هست ..
کسانی که مثل من بچه دو ساله دارند پیشنهاد می کنند که اینجا رو برم یا نه..؟
سلام آقای redlove
مرسی از راهنماییتون
راستش خودم هم تقریبا حدس می زدو که باید از خیر تور صحرا (سافاری) بگذرم .. اما می خواستم مطمئن بشم..ولی خیلی حیف میشه...
قرار بود بهم بگید که برای 5 روز کجاها برم بهتره.. من منتظرم
2706