2726
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433303 بازدید | 3417 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من نسبت به کشورهای دیگه دبی برای خرید خیلی مناسب نیست من همه وقتمو تلف خرید کردم خیلی خوب تفریح نکردم و خرید خوبی هم نداشتم تازه من یه سری چیز خوب هم که خریدم چون ماه رمضون بود و حراج بود تونستم بخرم ... بقیه چیزهایی که خریدم میتونستم ایران ارزون تر پیدا کنم ...
نه ابن بطوطه رو که حتما حتما برو ... من خودم از اوت لت فکتوری برای سوغات خوب خرید کردم اوت لت فکتوری برای خرید لباس ورزشی و لباس زیر و عطر و لباس تو خونه مناسب بود ...
2728
ببین من خودم برای سوغات بیشتر از اوت لت فکتوری خرید کردم و از پاساژ های دیگه چیزای خوب دیگه هم خرید م برای سوغات ... به نظرم شما اول اوت لت فکتوری رو برو برای سوغات خرید کن اگر فکر کردی کمه از جاهای دیگه هم براشون بخر چون من نمیدونم شما تا چه حد میخوای بری ...
چرا میدن من چون یکی از دوستام داره میاد خبر دارم

اما فقط بانکهایه صادرات و ملی و ملت دارن اونم تو چند تا شعبه و امروز هیچ جا حتی ارز آزاد هم ما نتونستیم از ایران برامون بفرستن دبی چون ارز اتمروز سقوط زیادی کرد
سلام
دوستای ساکن دبی یا مسلط به دبی ازتون سوال داشتم. واللا من چند سال پیش یه سفر اومدم دبی به نظرم ارزونی که نبود هیچ همه چیز گرون هم بود. البته بگم من جایی رو نمی شناختم فقط پاساژای معروف دبی مثل ابن بطوطه، سیتی سنتر، امارات مال و ... رو دیدم حالا دوباره برا شوشو یه کاری پیش اومده آخر هفته داریم میریم.
میشه راهنماییم کنین از کجا خرید کنم که هم به صرفه باشه هم جنس خوب.
من بیشتر دنبال لباس بچه و لوازم آرایش و لوازم دکوراسیون منزل هستم.
خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین. وقت زیادی ندارم.
سلام آقای redlove
یه سوال داشتم ...
هزینه گرفتن ویزا از تورها رو میدونید...؟
و با توجه به تجربیات دوستان برای بچه 2 سال و 2 ماهه کالسکه ببرم یا نه..
خیلی ممنون از راهنمایی همه دوستان
2706