2726
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433303 بازدید | 3417 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان بهداد جون میشه بگی تور رو واسه سه روز چند گرفتید با چه هتلی؟ ما شهریور میخواستیم بریم که نشد حالا گذاشتیم واسه ابان میخوام بدونم قیمتها هم تغییر کردن؟
سمیرا جون شما هم اگه بگید تور رو واسه 5 روز چند گرفتید ممنون میشم.
مامان بهداد جان عزیزم 3 رزو برای دبی خیلی خیلی کمه و فقط تلف کردن پوله نمیخوام ناراحتت کنم اما اینو منی که 8 روز دبی بودم فهمیدم که تازه 8 روزم برام کم بود و عین باد گذشت و من میخواستم بیشتر بمونم...
ما هم پروازمون چارتر ماهان بود اما رفتیم دفتر شرکت ماهان توی میدون ساعت بلیط رو کنسل کردیم و چند روز عقب انداختیم اینکار 100% مقدوره منتها از 170 تا 330 درهم جریمه میگیرن که ما حداقل یعنی 170 درهم بهمون خورد و اصلا مشکلی برای تغییر تاریخ نداشتیم چون قرار بود پول بگیرن پس چه ایراد یاا مشکلی میتونه داشته باشه؟از خداشونم بود چون انقدر پروازای برگشت از دبی پره و یه عالمه لیست انتظاری داره که از خداشونه عقب بندازی که به لیست انتظاریها هم بفروشن عزیزم
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.
2728
مامان بهداد جان به نظر منم سعی کن 3 روزه نری واقعا کمه ...ما خودمون هم 3 روزه رفتیم ولی واقعا پشیمون شدیم... جمعه رفتیم تا 2 دوشنبه ... جمعه که تا رسیدیم هتل بعد الظهر شد و الکی یه روزمون رفت در واقع دو روز اونجا بودیم ... شنبه و یک شنبه که واقعا خیلی کم بود حتی اونجا میخواستیم 2 شب اضافه کنیم که لیدرمون گفت هتل براتون شبی 300 هزار تومن میوفته + یه در صدی برای پرواز که در مجموع حساب کردیم دیدیم با این پول میتونیم یه بار دیگه بریم دبی ... اما اینقدر کم بود که تا 1 هفته افسردگی گرفته بودیم به نظر من حیفه 3 روزه بخوای بری !!
دریا جان سلام من و همسرم تور دوبی با هتل رز روتانا نفری 730 گرفتیم عزیزم.
آقای ردلاو باید از کجا این سرویس لوازم آرایش عروس رو تهیه کنم حدود قیمتش چنده؟ چه مارکی؟ مرسی از راهنمایی خوبتون واقعاً جای تشکر داره.
دریا جان ما هتل سیتی سیزن با ناهار و صبحانه گرفتیم 3 شب و 4 روز!
اول گفتند نفری 620 و برای پسرم که 23 ماهشه ولی گدر نامه جدا داره 170 . ولی بعد چون آشنا بودن تخفیف دادن شد نفری 590 و پسرم150
البته می گفتند قیمت هتل رز رتانا هم همینه ولی یادم نیست چی گفتند که من هتل سیتی سیزن رو انتخاب کردم
من که هنوز نرفتم با نظر همه موافقم ولی خوب راضی کردن شوهر من در چنین شرایطی تقریبا محاله من هم زیادنمی خوام سر به سرش بزارم چون واقعا از اینکه داریم می ریم سفر خوشحاله ولی فکر می کنه بیشتر از این نباید از کارش بزنه تقریبا مطمئنم پشیمون می شه!!!
ممنون دوست جونا:) چقدر اختلاف قیمت داره با شهریور اخه شهریور هتل سیتی سیزن و گیفت واسه سه شب 700 و 4 شب 780..رز ریحان و هم میگفت واسه 4 شب و 5 روزر 870!!!!
پروازتون با کدوم هواپیماست؟
بله مامان بهداد جون نفری 170 درهم
من هتل اول رو با تور رفتم صبحانه و ناهار شد نفری 425 هتلمون دبی پالم بود
اما برای بقیه شبها خودمون هتل گرفتیم شبی 210 درهم هتل سیتی مکس که واقعا عالی بود
تعجب میکنم به دوستمون گفتن شبی 300 هزار تومن خیلی بالا گفتن قیمت 5 ستاره بهشون دادن
پدر گلم من هر روز دلتنگترم،پدرم،قربون دستهای مهربونت برم،قربون صدای شیرینت برم،رفتنت داغونم کرد،همیشه توی قلب من جاته،حلالم کن اگه دختر خوبی برات نبودم.
2706