2733
2734
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433361 بازدید | 3417 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلاااااااااااام منم دیشب از دبی برگشتم با کوله باری از تجربه های تلخ و شیرین!!
سر فرصت میام براتون میتعریفم.
.
.
.
راستی عمو ردلاو یه تشکر ویژه هم از شما دارم .ممنون که اطلاعات خوبتونو بی منت در اختیار دوستان قرار میدین.اجرتون با خدا.......

یه چیز دیگه عمو ردلاو...اینقد پر رفتم دبی که لیدر هتل همش گیر داده بود که من قبلا لیدر بودم!!دی:
ولی خداییش یه اطلاعات ریزی داشتم در مورد فروشگاهها و تورهای پیشنهادیه هتل !! که هر کسی هم باور نمیکرد لیدر نبودم!هه هه
.
.
.
راستی طناز جان من تو بازار نایف مایو اسلامی حدود 30 40 تومان قیمت گرفتم که اگه تخفیف بگیری اونجا قیمت به نصف هم میرسه!!
مورد دیگه اینکه همراهای من از هتل تور جت اسکی رو گرفتن نفری 160 درهم!....نمیدونم چرا به شما اینقدر گرون دادن؟؟!!!
نادین جان خوشحالم که خوش گذشته

همیشه به شادی و سفر باشی گلم

راست می گی نادین جان ، بازار نایف دیگه کجاست

لطفاً آدرسشو برام بذار
اگه تونستی اطلاعات دیگه ای هم که کسب کردی برای بچه ها بنویس تا همه استفاده کنند ممنونم

ادبی شوهرم حساب کرد و دیدم تور هتل کلی سرمون کلاه گذاشته و قیمتها را چند برابر به ما داده وقتی رفتیم کنسل کنیم هر کاری کردیم قبول نکرد

حالا گذشته دیگه .......

آقای رد لاو من و همسرم تصمیم دارم انشا ا... دی یا بهمن به مالزی برویم شما اطلاعاتی در مورد مالزی دارید ؟
طناز جونم واسه شما هم آرزوی شادی و سفرهای ایمن دارم عزیزم.
بازار نایف تو خود خیابون نایف میشه.یه خیابان خیلی طویل با کلی پس کوچه که همششش بازاره.و یه مرکز خرید کوچولو (2طبقه) هم تو اون خیابون هست به اسم سوق نایف که رویروی مرکز خرید المنال هستش.که من مایو رو اونجا قیمت گرفتم. واسه خرید از همه دبی ارزونتره.من همیشه از اونجا خرید میکنم.اونجا چونه بزنید شدید!! هه هه
المنال هم واسه خرید لباس مجلسی و پارچه های خیلی شیک کار شده هم خوبه.
اگه کالایی رو تو سوق نایف بهتون مثلا 70 درهم گفتن بدونید با تخفیف یا 20 یا 30 هم میشه خریدش!

من واسه تفریح رفتم آکواریوم دبی.نه واسه دیدن ها!! که واسه شنا کردن!من و همراهام رفتیم تو قفسی که گذاشتن تو آکواریوم .نفری 220 درهم دادیم ورفتیم طبقه آخر اول کلی رضایت نامه پر کردیم بعدشم یه فیلم آموزشی 10 دقیقه ایی گذاشتن برامون که چجوری لباس غواصی بپوشیم و ماسک رو استفاده کنیم و چجوری وارد قفس بشیم!فیلم رو که دیدیم بعدش لباس غواصی پوشیدیم و کلی عکس مکس گرفتیم و یه لاکر بهمون دادن که لباسامون رو بزاریم تو لاکر.البته برای لاکر یه مقدار شاید در حدود 30 40 درهم پول میگیرن که موقع خروج پس میدن بهتون.
خلاصه رفتم تو قفس البته همراه لیدری که اونجا کار میکنه! حدود 20 دقیقه تا نیم ساعت تو قفس با ماهی ها میتونی شنا کنی ویعدشم قفس کوسه ها که من از بس ترسو تشریف دارم نرفتم!!!
(وای بحالتون بخندین بهم) دی:
بعد از شنا در قفس اومدیم بیرون و دوش گرفتیم و با حوله ایی که بهمون دادن خشک کردیم تن و بدنمونو!! و کلید لاکر رو تحویل دادیم و اونا هم نفری یه بلیط به عنوان اشانتیون دادن!! بلیط مال همه قسمتهای آکواریوم بود.هم قسمت حباب و هم قسمت زو که حیوانات و پنگوئن ها رو نگه میدارن..
این قسمت آمواریوم از شروعش تا پایانش حدود 3 یا 4 ساعت وقتتونو میگیره!!
اینم بگم که برای شنا تو آکواریوم فقط از ساعت 12 ظهر تا 7 شب وقت دارید!من یکبار ساعت 8 شب رفتم که گفتم تایمش تموم شده.
بعد از اون رفتم رقص فواره که اونم قشنگ بود.از ساعت هفت و نیم بعد از ظهر شروع میشه تا یازده یا یازده و نیم!
یک روز هم با دوستای ارازل و اوباشمون رفتیم اسکی دبی که ورودیش نفری 120 درهم برای بزرگسال و 110درهم برای بچه ها بود.همراه با کفش و لباس مناسب و کلاه ایمنی.و هر چندساعت که خواستین میتونید اون تو باشید!اینم بگم که اگه میخواید برید اونجا از خونتون دستکش حتما حتما ببرید که اونجا مجبور نشید مثل ما 4 5 برابر پول دستکش بدید!!!!
.
.
.
یه چیز دیگه در مورد غواصی بگم که غواصی خارج از قفس هم بود که نفری 820 درهم بود ...اگر اشتباه نکنم.که ما جراااااااااتشو نداشتیم!!! دی:
به نظر من هر سفری یه نقطه اوجی داره که واسه ما اون نقطه همون غواصی بود !!
راستی اگه بتونم میام به این پست عکس اضافه میکنم.

یه چیز دیگه که باید بدونید اینه که یا شامپو و صابون ببرید با خودتون که موقع دوش گرفتن تمیز بشورید تن و بدنتون رو یا اگه بعد از شنا در قفس که دوش خالی میگیرید دیگه نرید تو دبی مال بچرخید آخه بوی گند ماهی که از شما متصاعد میشه مشمئز کنندس و غیر قابل تحمل!!مستقیم برید هتل ل ل ل ل.

حالا هر کی سوال داره بپرسه تا اطلاعات از نخود من فرار نکرده!دی:
آخه حافظه من مثل حافظه ماهی گلی میمونه!ههههه .......آهای تو یکی نخند!دی:
2706