2726
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433306 بازدید | 3417 پست
طناز جان

سوالی که از من در مورد مراکز خرید برای نی نی پرسیده بودی رو اینجا جواب میدم :

طبق تحقیقاتی که کردم :

فروشگاه مادر کر و فروشگاه ماما و پاپا و چیکو ( در بیشتر مراکز خرید شعبه دارن ).

فروشگاه بی بی شاپ هم در بیشتر مالها شعبه داره و اکثر جنساش مارک جونیورز هست .

==
روناک جون و عشق سبز جون

اگه ممکنه اطلاعات دقیق تری در این مورد بدین ؛ چون تو این سایت اکثرا مامان هستن یا اینکه خیلی زود مامان میشن
آقای هادی

یعنی دبی اصلا ساحل خوب نداره ؟

=
دوره های غواصی رو دیدم .کیش خیلی غواصی رفتم ؛ ولی اون غواصی کامل هست .

شرایطم جوری که غواصی کامل که 15 -20 متر برم زیر آب رو ندارم .

یه غواصی دیگه بود که بدون اکسیژنه و وقتی ما حالت دراز کش روی سطح آب رو داریم با استفاده از عینک مخصوص و

یه لوله تنفسی ( در جاهای کم عمق ) میتونیم زیر آب رو ببینیم .

منظور من این نوع غواصی بود که اسمشو نمیدونم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اینکه نداره با اون شرایطی که شما گفتین که ایرانی توش کم باشه خیلی نایابه من پارک ساحلیه جمیرا رو پیشنهاد میدم
راجبه غواصی روی اب هم باید شرایط تونو اونجا بگین ببینین قبول میکنن
دور میدانه ماهی 3 تا خدمات مسافرتی هست که سرویسشو میدن وقیمتاشونم از همه جا بهتره اونجا بپرسین
نگین جان :

الما
1389/10/26 1:51 ب.ظ

ببین عزیزم شما لباس حاملگی رو میتونید از فروشگاههای دبی مال طبقه سوم و یا الغریر سنتر از فروشگاه مکس خرید کنید مکس قیمتش مناسب تره براتون ولی اگه چیز شیک میخواید برو دبی مال یه طبقه کامل اختصاص داره به لباس حاملگی و لباس بچه
موفق باشی

ماه پیشونی
1389/11/7 2:20 ب.ظ

عزیزم ایشون میتونن از نماینگی مادرکر و چیکو خرید کنند و همینطور از بی بی شاپ ها و ....

بی بی شاپ در خیابون کرامه که یه مغازه ای بود که لباس و وسایل بچه از نوزادی تا ?? یا ‏‏?? سالگی داره و کلی حراج زده اکثر وسایلش مارک جونیورز بود و‎ ‎قیمتهاش نسبت به ایران ‏خیلی مناسب حراجش ??-?? درصدی بود

‏-‏ ارزان ترین جا برای خرید کودکانه ارزون‌ترین جا ‏dubai outlet mall

لباس حاملگی قیمت مناسب اکثر فروشگاههای مکس داره که تو امارات مال - ابن بطوطه و ‏الغریر و... شعبه داره
هدی مادر کر داره خیلی هم خوبه ..ت. فروشگاه نیو لوک new look هم لباس بارداری های خیلی قشنگی دیدم ولی من تو المان دیدم نمایندگیش تو دبی هست فکر میکنم اونجا هم داشته باشه

2728
مامان هلیا

1390/3/17 10:41 ق.ظ

من تو ماه 6 بودم رفتم دبی برات نمی صرفه که بخوای از اونجا سیسمونی بخری چون قیمت همه وسائلش با اینجا یکیه یا میشه گفت از اینجا هم با لاتره چون پول ما اونجا خیلی بی ارزشه اگه بخوای وسائل بزرگ مثل کالسکه روروئک تخت و پارک و... از اونجا بیاری وزنش خیلی زیاده بهت اضافه بار میخوره و تو فرودگاه ایران هم ازت کلی گمرکی میگیرن که اصلا برات نمیصرفه ولی اگه برای تفریح می خوای بری میتونی لباسهای قشنگی بگیری یه فروشگاه اونجا هست به نام سنا لباسهای خوبی داره از نوزادی تا بزرگ با قیمتهای مناسب رو بروی سنا هم فروشگاه بی بی شاپ هست که همه وسائلها و لباس هاش مارک جونیورزه همه چی داره کلا سیسمونی فروشیه همه هم مارک جونیورز ادرسش هم باید به تاکسی بگی میخوام برم ابوهیل سنتر دقیقا بغل ابوهیل سنتره فروشگاه سنا هم روبروشه من همه اینارو تجربه کردم.

افسون
1390/3/17 10:41 ق.ظ

به نظر من اگه بتونی بری خوبه.
البته من تو فصل فستیوال رفتم و خیلی خریدای خوبی کردم.قیمتها واقعا با ایران فرق داشت.
و البته تنوع هم که عالی.
تو هر پاساژ و مالی که بری میتونی بری بی بی شاپ که چیزای خوب و با قیمتای خوب داره.

نمایندگی مکس نکست مادرکیر هم که عالین.

مامان کنجد
1390/3/17 10:49 ق.ظ

من 12 هفته بودم که رفتم دبی و همه چی رو به جز سرویس چوبی از اونجا خریدم ووقتی اومدم اینجا وقیمتها رو مقایسه کردم دیدم زمین تا آسمون فرق میکنه مثلا سرویس رختخوابش رو از مادر کر گرفتم حدود 110 تومن اینجا توی خیابون بهار دیدم 220 تومن تازه طرح مال من جزء آخرین طرحهاش بود که اونجا گرونترین بود لباس زیرهاش رو هم همه رو از جونیور گرفتم هم جنسش خیلی خوبه هم قیمتهاش مناسبه بقیه لباسهاش رو هم از مادرکر و جونیور و گپ و ... وخلاصه هرجا مغازه لباس نوزاد بود گرفتم به نظرم بهترین فروشگاهش هم توی امارات مال بود که خیلی بزرگ وکامل بود دبی مال هم خوب بود کالسکه وکریر هم مارک مکسی کوزی گرفتم که روی هم 600 تومن از اینجا ارزونتر بود همه اینها که میگم مال اسفند 89 است یعنی نباید خیلی فرق کرده باشه به نظر من که حتما برو دبی با تور هم نمیخواد بری بلیط بخر و یه هتل هم رزرو کن خودت برو من بلیط تازه از امارات که 100 تومن از پرواز ماهان گرونتره گرفتم 350 هتل هم اسمش بود دوپالاس که برای سه شب اتاق دو تخته 170 دادم با صبحانه و ناهار یا شام
به جز هزینه سفر 2000 دلار بردم برای خریدهمه چی هم خریدم به حدی که گاهی فکر میکنم زیادی هم خریدم تازه به جز مسئله قیمت اونجا اونقدر تنوع زیاده که دستت برای انتخاب بازه یه چیز دگر هم درباره قیمتها بگم بهت که اینجا من ست ناخن گیر و برس مادر کر رو قیمت کردم 32000 تومن اونجا عینش رو خریدم 8500 تومن پس شک نکن و پاشو برو هم گردش میکنی هم خرید

دنیز
1390/3/17 11:20 ق.ظ

من بهمن رفتم .واسه خودم یه سری خرید کردم.(البته هنوز حامله نیستما) که خیییلی خیییییلی از هر نظر راضیم. جاریم هم حامله بود یه سری وسایل رو بهم گفت واسش گرفتم بعد که قیمتها و جنسهاش رو دید پشیمون شده بود که چرا نگفته بیشتر براش بگیرم
انقدر تنوع جنس و رنگ و همه چی زیاد بود که وقتی برگشته بودم و خریدهامو مامانم دیدو عکس فروشگاه هارو نشونش دادم مامانم گفت حتما واسه سیسمونی میریم دبی خرید میکنیم.

راستی من با اون همه خریدی که کردم اصلا اضافه بار بهم نخورد. یعنی تا 60 کیلو رو میتونستیم بیاریم که مال ما 60 کیلو بود البته بجز دو تا ساک دستی کوچیک که با خودمون آوردیم توی هواپیما و 4 تا کیسه خرید از فیری شاپ فرودگاه.
ولی ایران یکم گیر دادن که چقد خرید کردین و این حرفا که گفتیم واسه سیسمونیه دیگه مسئول گمرک گیر نداد.

مامان کوچولو
1390/3/18 8:02 ب.ظ

عزیزم من کل سیسمونیم رو از دبی خریدم...همه رو هم از مارک مادر کر و کارتیر که از بهتریناست گرفتم...کل سیسمونی ام به جز تخت و کمد شد 2 میلیون...اومدم تهران دیدم فقط همون کالسکه و کریری که از اونجا گرفتم مادر کر اینجا دو میلیونه!!!!!!!!!!!!
فقط من توی فستیوال حراجش رفتم.

من از سیتی سنتر خرید کردم...چون می گفتم دبی مال گرونتر هست به نسبت سیتی سنتر...ولی هر دوش عالین و مطمئنی بهترینا رو خریدی...
من سرهمی مادر کر خریدم 10 تومن توی تخفیف میلاد نور دیدم 59 هزار تومن!!!!!!!!!!!

همیشه ابی

1390/3/20 11:57 ب.ظ

تنوع لباس بچه فوق العاده زیاده....بازار خرید الغریر که نزدیک هتلای ایرانی هم هست...max و بی بی شاپ و مادرکیر داره.....
خیلی می صرفه و عالیه..هم روحیه ات خوب می شه هم بهترینارو می خری

دنیز
1390/3/24 11:30 ق.ظ

توی منطقه رقه که به الغریر و سیتی سنتر نزدیکه. راستی نزدیک سیتی سنتر گیرین هوس یا بیت الاخضر هست که جنسای مارکدار نداره ولی بگردی وسایل بچه خوبی توش پیدا میکنی حتی من که رفتم یه سری وسایل چیکو دیدم با قیمت مناسب تر از دبی مال و امارات مال.یه چیز دیگه هم که داشت که من نگرفتمو خیلی پشیمونم یه سری بسته های بیمارستانی کودک بود که ساک لیاس پتو لباس کلاه پاپوش دستکش و این جور چیزا بود همه اش با هم ست بود قیمتش هم نزدیک 37 تومن میشد. حتما بگیر خیلی خیلی خوب بود با قیمت فوق العاده مناسب. اینجا یه ساک رو باید بگیری 40 تومن.
واسه اینکه راحت تر باشی توی اینترنت هر چی میخوای رو پیدا کن بعد لیست کن یعنی با اسم اصلیش که توی سایت زده روی کاغذ یادداشت کن بعد برو نمایندگیش کاغذت رو بده به فروشنده اون خودش وسایلی رو که نوشتی برات میاره توی اون مدتی هم که اون داره وسایل رو میاره تو میتونی توی مغازه بگردی و اگه از چیزی خوشت اومد بر داری.

این لیست رو همگی از بی بی شاپ دبی مال خریدم .اونایی که جلوش مارک نزدم همه جونیورز هست:
ست بهداشتی(ناخن گیر و این جور چیزا) 9000 تومان
مسواک 1800 ت
جوراب دو عدد 5000 ت
جوراب پاپوشی 4500ت
جوراب تک 2500
لیوان آموزشی 4000
شیشه 7100 ت (مارک nuk)
" " 6500 ت " "
پستونک 6000 دو عدد
دندونی3000
جغجغه 4500 مارک bright starts
شیشه شور 3700
پیش بند بسته ای(سه تا) 13500
آویز تخت موزیکال 19500
عروسک 4500
عروسک جعبه ایی 11000
دامن 6000
پیراهن و هدبند 14000
دامن 13000
روی هر 60000 تومان خرید 15000 اشانتیون میدادن

فروشگاه مادرکر:
لباس های سرهمی و بادی مادرکر رو یادداشت نکردم که دقیق چند بود ولی 6 تومن 7 تومن بیشتر نبود
یه فروشگاه هم بود که اسباب بازی های چوبی داشت یکم گرون بود ولی خیلی چیزاش خوشکل و بامزه بود مخصوصا جغجغه هاش که 20000 به بالا بود. من یه اسب و کابوی خریدم 24000

راستی چیکو هم حتما برو واقعا قیمتاش نسبت به ایران عالیه
پاپوش 9000 تومان

گیرین هاوس هم حتما حتما حتما برو( واسه لباس تو خونها ایی و خرده ریز) اگه توی ایران بخری باید جنس چینی درجه 4 رو خیلی گرون بخری ولی اونجا چینی درجه2 رو با نصف قیمت میگیری
پتو دم دستی 3000
پاپوش 2500
لباس تو خونه ای هاش هم بیشتر از 5000 نبود
از این لباس بسته ای ها هست که بچه های سایت جدیدا واسه ست بیمارستانی میگیرن. من از اونجا گرفتم 6000 تومن.عین همون رو اینجا میداد 37 هزار
استیکر هم اگه میخوای بگیری از گیرین هاوس بگیر بسته ایی 1000 تومنه و واقعا طرح ها ی قشنگی داره. من واسه جاریم گرفتم یه مدل بود که حیوانات بودن و حالت آیینه ای داشت
سه تا کفش و یه صندل واسه برادر زاده ام گرفتم رو هم شد 12000
تشک بازی هاش رو هم ببین قیمتش خیلی مناسب بود اگه پسندت نشد برو دبی مال بگیر.

راستی واسه ست روتختی تو ایران اکثرا مادرکر میگیرن چون بهترش یا نیست یا اگرم باشه خیلی گرونه, ولی دبی مال که بری همه مارکی داره که خیلی هم طرح و رنگاش از مادرکر خوشکل تره. تفاوت قیمت چندانی هم با هم ندارن.

سلام دوستان - خیلی خوشحالم که چند تا از دوستان تاپیک پارسالی دبی اینجا می بینم . منم دوباره می خوام برم دبی . 1 سوال دارم شاید کمی بی ربط باشه . دنبال 1 وسیله خاص آَشپزیم .گفتم بپرسم کسی از دبی نخریده یا ندیده اونجا به منم بگه از انجا بگیرم . اون چند تایی که تو ایران دیدم کاربردی نبود

من دنبال ظرف فوندو هستم از این ظرفهایی که میشه رومیز آورد و همزمان توش کباب درست کرد . یک عکس هم دارم می ذارم این مثلا 1 مدلشه البته با شمع نیم خوام . تو هوم سنتر یا جاهای دیگه نمونه ازش ندیدید . عشق سبز عزیزم فکر کنم تو بیشتر بتونی راهنماییم کنی
اینم 1 عکسش
woyxib9kjn05n3b3ry7g.jpg
2706