2410
2553
عنوان

**همه چیز درباره دبـــی **

| مشاهده متن کامل بحث + 433060 بازدید | 3417 پست
آوا جون برجمان تو بردبی هست به هتلتون نسبتا نزدیکه برای پیدا کردن زارا هم میتونی نقشه مرکز خرید رو از رسپشن بگیری وراحت پیداش کنی....

دبی مال خیلی بهتون نزدیکه.امارات مال هم خوبه مسیرش بهتون.....

سیتی سنتر تو مرکز شهر یا همون دیره هست فکر کنم یه نیم ساعتی راه باشه یا 20 دقیقه حدود 40 الی 60 درهم دقیقا نمیدونم
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
میترا جان ممنون از توضیحاتت.متاسفانه من از در کیدزیانا که رد شدم اصلا وقت نداشتم برم تو و نگاه بندازم یا دخترمو ببرم.

از صبح تا شب یه سره کار میکنن؟تو چه ساعتی بردی کوچولوتو؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مامان لیلا جون من دخترمو دوروبر ظهر بردم تا ساعت 4 اون تو بودیم وحسابی بهش خوش گذشت.محدودیت تایمی نداره اون تو .وساعت کاریش هم مثل همون مال هاست از 10 صبح تا 10 شب

..........................

لی لی جون ایشالا حسابی خوش بگذره.....
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
میترا جون ممنون از اینکه با حوصله جواب سوالای همه رو می دی.
گرین هاوس ارزش رفتن داره؟ برای سوغاتی خریدن خوبه؟ اگه بخوام تو یه روز سیتی سنتر و گرین هاوس و دی تو دی که نزدیک هم هستن برم می شه؟
دبی مال و امارات مال و صافاری و ابن بطوله و لامسی پلازا و وایلد وادی هم می خوام برم. همش فکر می کنم وقت کم می یارم.
سلام به همه دوستان
من هم 6 بهمن دارم میرم دوبی ...میترا جون می خواستم ببینم شما میدونی اگه بچه پاسپورت جدا نداشته باشه و رو پاسپورت مادرش به عنوان همراه باشه ارز دولتی تعلق می گیره یا نه؟و اگه تعلق میگیره برای بچه بالای 6 سال چند دلار میدن؟ممنونم....راستی میترا جون شما فستیوال سنتر رفتی؟ایکیا چطور؟خوب بود؟
2714
میترا جون خوشحالم که بهت خوش گذشته

مرسی بابت توضیحات خوب و کاملی که دادی

همیشه به سفر و شادی :)

فردا یک راز است,نگرانش نباش,دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور, اما امروز یک هدیه است قدرش را بدان نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت ولی میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت ...
میترا جون این گشت شهر چیه خوبه به نظرت؟

و اینکه میتونیم از صبح تا ظهر دوتا پاساژو بگیردیم یا نه نمیرسیم؟

ادرس کاباره تهرانو بهم میدی؟خوبه اونجا بریم یا جای دیگه؟راستش من خودم اهلش نیستم اما شوشو صدرصد یک یا دوشب به اینجورجاها اختصاص میده.

مرسی عزیزم
***عصر روز سه شنبه بود که نیما نفس کشید و من مادر شدم***
خانمهایی که رز ریحان هستین..ایستگاه مترو در 100 متری هتل هست که برای رفتن به دیره توصیه میکنم حتما از مترو استفاده کنین.هم سیتی سنتر ایستگاه داره هم مکتوم هم رقه
در ضمن هر چیزی تو سیتی سنتر هست تو امارات مال هم هست و در واقع امارات مال بهتون نزدیک تره تا بخواین برین دیره..در ضمن حتما کرفور برین..برای سوغاتی یا خودتون چیز های خوبی میتونین پیدا کنین..مثل هایظر استاره و تو همه جاها شعبه داره..تو دوبی مال امارات مال سیتی سنتر... من همیشه کلی چیز از توش میخرم..
طبقه بالا امارات مال واسه بچه ها خوبه...پلی زون هم داره بالاش
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
2706