2410
2553
ایا نتیجه دید و ایا عوارضی براتون داشته
لطفا مارک و قیمتش رو هم بگید ممنون
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام همسر من استفاده کرده. هم قرص تنوئید ریتارد هم ریداکتیل. هردوشونم مجوز دارن. ریداکتیل 28تائیش 100 تومن. اون یکی 5خ تومن. البته یکم سخت گیر میاد. بنظر من تنوئید خیلی روش بهتر عمل کرد. عوارضش خشکی دهان و یبوسته که باید دائم آب و چیزهای ملین بخوری که اذیت نشی. مشکل دیگه ای گیدا نکرد تو 6 ماه هم 20 کیلو کم کرد
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2456
من رای مامانم گرفتم اسلیم بود چی بود از ماهواره یادم نیست اما دریغ از 15 گرم
هرچی به دکترش زنگ زدم منو پیچوندن من تا جا داشت نفرینشون کردم

اما عمه من مصرف کرد هم دختر عموی من هر دو به نحوی مریض شدن
میشه مهدا جون بیشتر توضیح بدی از چه مارکی جواب گرفت و عوارض رو میشه بگی
هیچ کس نمی تواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اماااا همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند
مرسی دوستان
لطف کردین از تجربه هاتون گفتین ممنون میشم اگه بازم کسی در این مورد تجربه داره کمکم کن
مرسسسسسسی
سلام

میبخشید ، ولی‌ اگه قرار باشه صد هزار تومن آدم بده قرص لاغری بخره، خوب کمتر میخوره. اینطوری به اقتصاد خانواده کمک میشه. هم صد تومن تو جیب می‌مونه و هم کمتر پول خوردنی‌ آدم میده.

بهترین روش رژیم گرفتن اینه که روزانه یک مقداری از کالری مورد نیاز رو کم کنید. و به مرور وزن کم کنید. هفته‌ای نیم کیلو خوبه. اگر اهل ورزش کردن باشید هم با هفته‌ای چند ساعت پیاده روی یا ورزش میتونید بیشتر کم کنید.

این داروها هم اثر نداره بدون داشتن رژیم و هم اینکه عوارض داره. مثلا بعضی‌‌هاشون فشار خون رو بالا میبره .

من از این وبسایت کمک گرفتم و غذاهای روزانه رو وارد کردم. حتا غذاهای سنتی‌ خودمون رو وارد می‌کردم و حساب می‌کردم که قورمه سبزی برای مثال چند کالری داره.

با ترکیب ورزش و کم خوری خوب یعنی‌ جایگزین کردن غذاهای نسالم با غذاهای مفید در طول شش ماه شانزده کیلو کم کردم.

این سایت رو ببینید حتما: www.sparkpeaple.com

یک کم حوصله می‌خواد ولی‌ به امتحانش می‌ارزه
2714
سلام منم پارسال از این قرصهای چینی که عکس میوه روش بود و تازه اومده بود استفاده کردم لاغر شدم اما چه لاغری 4 ماه بعد باردار شدو و نی نیم سقط شد و هنوزم از پارسال کلی دوا درمون کردم هنوز معده درد دارم و خوب نشدم تا قبل از قرصها اصلا معده درد نداشتم همون موقع هم نشون نداد 4 ماه بعد معده درد هام شروع شد

ولی میگن طب سوزنی برای لاغری خیلی بهتره حداقل عوارض نداره
سایت شده عین سمساری همه چی شلمشورباست. عمووو لطفا قالب قبلیو برگردون.
از همه گی ممنون کلا منصرف شدم
انشالله همیشه سالم و تندرست و لاغر باشید
به امید یک اراده قوی
از تینوئید استفاده کرده. الان 2 هفته ست.. خیلی لاغر شده. قرصهای دیگه اصلا جواب نداد. فقط به روغن ریزی افتاده بود.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
قرص لاغری تینویید ریتارد هو تقلبیش هست هم اصلش , من از داروخانه گرفتم اصل نبود اصلا تاثیر نداشت سری بعد از خانم رادان خریدم عالی بود همون روز اول کنترل اشتها و چربی سوزیشو نشون میده اصل بود . توی یک ماه 13 کیلو کم کردم باهاش .تلفن خانم رادان رو میدم میتونید از ایشون تهیه کنید .تینویید ریتارد اصلی , شماره تلفن خانم رادان برای تهیه تینویید ریتارد اصل 09010182443 کانالشونم رزیم های خیلی خوبی میذاره کلا مطالبش خیلی خوبه . اونجام عضو بشید .
2706