2703
2553
عنوان

شیر دادن بعد از سزارین

56050 بازدید | 27 پست
وای خدایا نمیتونی.از بس درد داری..
کمر درد سر درد و جای عملت. سر سینه هات که دیگه بدتر.
اگه شیرت هم مثه من نیاد دیگه اوضات خیته.
ترا خدا مثه من سرت نیاد شیر خشک با خودت ببر. نترس بچت روزای اول به شیر خشک عادت نمیکنه..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم من که تا از اتاق عمل اومدم و دخترم را آوردن تونستم بهش شیر بدم، تازه سینه هام هم انقدر کوچیک بودن. تا الان هم که11 ماهشه یه روز هم نیاز به شیرخشک نداشتم. نگران این چیزا نباش.
آرزویم این است:‏ بهاری باشد روز و شبت....
نترسین . اصلا هم شیر خشک ندین . انقدر حالتون خوب هست که بتونین شیر خودتونو بدین . حتما شیرافزا بخورین . به شیرینی شیر دادن فکر کنید تا ترسش . اینجوری شیرتن زودتر سرازیر میشه .
2714
الناز بچه ها رو نترسون
من عمل بی حسی داشتم و اصلا درد نداشتم
از همون موقع که آوردنم بخش هم بچه ام رو آوردن و کم کم بهش شیر دادم
فقط مشکل این بود که شیر دادن رو خوب بلد نبودم و نیم ساعت طول میکشید تا دخترم چند قطره شیر بخوره ولی مثل اینکه همون براش کافی بود و بعدش زود میخوابید
آخی یادش بخیر من 5 ماه پیش سزارین کردم.درد داره اما قابل تحمل و در عین حال شیرینه
فقط به این فکر کن که کوچولو نازت رو میبینی.من خودم سر سینه هام زخم شد و خیلی اذیت شدم اما اینم زیاد طول نمیکشه و زود خوب میشه،در کل بد نیست
آره واقعا یادش بخیر منم درد داشتم ، سینم سفت بود ، سرش زخم شد اما اصلا به اینا توجه نکردم خیلی با خودم مبارزه کردم باورتون شاید نشه روز دوم سوم که مهمون اومده بود واسمون باورشون نمیشد من رو مبل کنارشون مینشستم راه میرفتم . سعی کردم خودمو نندازم بلند میشدم هر چند دقیقه یه بار تو خونه یه دوری میزدم خیلی زود سرپا شدم و وزنم هم برگشت سرجاش با اینکه 25 کیلو اضافه کردم الان حتی از قبل زایمان هم لاغرتر شدم سخته اما به خودت مسلط باش .
بچه من از گشنگی گریه میکرد ولی من نه شیرم اومده بود نه توان اینو داشتم که تکون بخورم شیرش بدم.
اصلا تو فکر شیر خشک هم نبودم چون همه بهم میگفتن شیرت میاد ولی تا اومد دو سه روز طول کشید
و نی نیم از گشنگی قندش افتاد و الانم کاملا بی اشتهاس و لاغر لاغر...
7 ماهشه 7 کیلوه...
.نزار بچت گشنگی بکشه..خواهش میکنم..گناه داره..
من با اسپاینال سزارین شدم ؛ خیلییییی راحت و خوب بود بعد هم بلافاصله به بچه ام شیر دادم ؛ البته اولش شیرم کم بود ولی همون شیر کم هم بچه رو سیر می کنه .
بعد هم که بچه مک بزنه شیر زیاد می شه .
اصلاً استرس نداشته باشین ؛ به نظر من که سزارین راحتترین کار دنیاست .
2706