2726
عنوان

پرستار خوب میشناسم

2007 بازدید | 30 پست
دوستان پسر من 4.5 شه میخوام دیگه بذارمش مهد کودک، یکسال و نیم پرستار داشت من ازش خیلی راضیم داریم باهم میگردیم که یه جای خوب برای کار پیدا کنه هرکی نیاز به پرستار برای کودکش داره بگه که اطلاعات تماس بدم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام ایشون 53 سالش منطقه غرب میان خونشون سمت آزادی، برای من از ساعت 8 تا 16 میان، 700 تومن بهشون حقوق میدم خانم خیلی تمیزی هستند مسئولیت پذیریشون خیلی خوبه ولی کار خونه انجام نمیدن فقط در حد مرتب کردن اتاق بچه مرتب کردن آشپزخونه بعد از ناهار خودشون وبچه، من تو این یکسال و نیم همیشه خونه رو مرتب ازشون تحویل گرفتم یعنی بچه هر ریخت و پاشی بکنه مرتب میکنن
سلام ندا جان اگر ممکن است شماره تماس پرستاری که گفتی برای من بفرستی ممنون میشم چون بعد از تعطیلات باید سر کار برم و پرستار دخترم مشکلی براش بوجود آمده و امروز به من گفته دیگه نمی تونه بیاد! آدرس ایمیل: adrina.mohammadi1392@gmail.com
2706