2703
2553
من یکی از زائوهای صارمم اردی بهشت نی نی مییاد دوست داشتم زائوهای صارمو اینجا جمع کنم شاید تونستیم از تجربیات هم استفاده کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
nini جان میشه درباره دکتر نبوی بیشتر توضیح بدی؟؟
خیلی ممنون میشم ازت..
راصیی ازش؟ مهربون و خوش اخلاقه؟ دقیقه؟ به حرفات گوش میکنه؟ مطب داره یا تو صارم ویزیت میکنه؟؟
خلاصه هر چی که میدونی ازش و به نظرت خوب بوده بگو..البته بدی هم اگر داشته بگو لطفا".

واقعا" ممنونم ازت..منتظرم ها.
سلام به مامان های مهربون

آسمونی جان سلام خانومی . من بیمار دکتر کرم نیا هستم . الان باردار نیستم . یکبار سقط داشتم و دو ماه پیش رفتم بیمارستان صارم . وقتی تماس گرفتم به مسئول وقت دهی گفتم میخوام پیش دکتری برم که از مجموعه دکتر صارم باشه و حوصله سؤالت بیش از حد من رو داشته باشه . خانم دکتر کرم نیا رو معرفی کردن .
واقعاً مهربون و با حوصله هستن و هرچی که من میگم با دلم راه میاد . من بعضی وقت ها خودم از سؤالاتم حوصلم سر میره . اما اون منو درک میکنه . نگرانیم رو میفهمه . من خیلی دوسشون دارم . شوهرم هم خیلی از دقت و مهربونی خانم دکتر خوشش اومد . من دو بار رفتم خدمت ایشون و هر بار 45 دقیقه توی اتاقش بودم و اون با حوصله منو شوشو رو راهنمایی میکرد . حتی به خاطر حساسیت های من پروندمو به دکتر صارمی هم نشون دادن .
خانم دکتر حتی شماره موبالشون رو هم همون جلسه اول به من داد و گفت هر سؤالی داشتی به من زنگ بزن و اگر جواب ندادم حتماً اتاق عمل هستم ؛ چند ساعت بعد دوباره زنگ بزن .
خلاصه که خیلی خیلی ماهه .
سلام سمیرامیس جون. من از پیش از بارداری ام تحت نظرش بودم. آدمی نیست که هولت کنه و خونسرده. مثلا من تست pct دادم و با وجود اینکه خیلی خوب نبود گفت عجله نکن. چند ماه صبر کن و تو همون فاصله من باردار شدم. با اینکه 30 سالمه و سنم هم کم نبود ولی هولم نکرد. بعد هم مرحله به مرحله همه آزمایشهای لازم رو برات انجام می ده. آدم دقیقی هست و بخصوص هر سوالی داشته باشی حتی تلفنی هم جوابت رو می ده. من گاهی جواب آزمایشهامو هم تلفنی براش می خونم و راهنمایی می کنه. بخصوص هفته های اول اونم برای من که اولین بارداری ام بود هر موقع نگران بودم زنگ می زدم. ولی تا قبل 8 شب. میگه اگر کاری افتاد به 8 شب به بعد یعنی فوریه و باید بری بیمارستان و نمیشه تلفنی جواب داد. مطبش هم تازگی راه افتاده. من اوایل بیمارستان می رفتم. ولی از وقتی می رم مطب خیلی خیلی راحتتر هستم. معمولا هم یکطوری وقت میده که معطل نمی شی. روزهای زوج فقط مطب هست. ضمنا مطب عصرهاست و بیمارستان صبح ها. که برای من که شاغلم بیمارستان راحت نبود. بعد تو مطب با حوصله تر ویزیت می کنه. چون بیمارستان شلوغه. در مورد اخلاقش هم خوش اخلاق و مهربونه و به حرفهای آدم با حوصله گوش می ده و هر سوالی بپرسی جواب می ده. شنیدم هم کار سزارینش خیلی خوبه ولی خوب هنوز خودم تجربه نکردم. ضمنا فلوشیب نازایی داره و باز هم شنیدم تو نازایی هم خیلی وارده.

بدی هاش هم بگم: برخی چیزها رو باید حتما ازش بپرسی. خودش درباره همه چیز باهات حرف نمی زنه ولی اگر سوال کردی کامل جواب می ده. مثلا من سونوی سه بعدی بردم براش گفت همه چیز خوبه. مشکلی دیده نمی شه. ولی خوب به جزییات دربارش اصلا حرفی نزد. مثلا اینکه وزن جنین خوبه یا .... البته می گم اگر چیز بدی ببینه یا بپرسی می گه ولی اگر ok باشه دیگه کشش نمی ده. برای آدمهای رودرواسی دار ممکنه راحت نباشه. البته من شنیدم 99 درصد دکترها همینن. چون براشون عادیه این چیزها. خیلیها حتی موبایلشونو نمی دن. مورد بعدی اینکه شنیدم طبیعی زایمان نمی کنه. این هنوز نپرسیدم ازش. احتمالا ویزیت بعدی می پرسم.

در مجموع من فعلا ازش راضیم و به مشکلی بر نخوردم. البته من بارداری راحتی هم از نظر ویار یا لکه بینی داشتم. نمی دونم اگر خیلی مسئه داشته باشی با جزییات چطوری برخورد می کنه. ولی کلا من وقتی میرم پیشیش احساس آرامش می کنم. چون خودش آرومه و آرامشش رو بهت منتقل می کنه.

امیدوارم کمک کرده باشم.
2714
وای نی نی جان واقعا" ازت ممنونم..خیلی لطف کردی عزیزم..خیلی خیلی..
اول میخواستم پیش دکتر صفار زاده برم اما چون دیگه صارم نمیره و من هم برام مهمه که تو صارم زایمان کنم گفتم دکترم و عوض کنم..
البته من هنوز باردار نیستم و احتمالا" از نیمه دوم سال اقدام کنم..اما میخواستم یه چک آپ کنم و اگه دارویی لازمه بخورم..واسه همین برام مهم بود که دکترم و انتخاب کنم..
ببخشید نی نی جان اگه برات زحمتی نیست میشه ازش بپرسی که سزارین با بی حسی هم انجام میده یا نه؟ چون اینم برام مهمه از بی هوشی اصلا" خوشم نمیاد..ممکنه بگی مطبش کجاست؟ کدوم منطقه؟ میخوام ببینم به من دوره یا نزدیک؟ ما تقریبا" شمال غربیم..قبلا" مطبش سعادت آباد بوده اگه اشتباه نکنم..
یه سوال دیگه خودش برات سونو سه بعدی نوشت؟
سمیرامیس جون خواهش می کنم عزیزم. به سلامتی ایشالله یه نی نی گل به دنیا می آری. مطبش سعادت آباده. بلوار فرحزادی - چهار راه دریا - ساختمان صدف - شماره 2 - طبقه 2- تلفن 22095379

من فکر می کنم موضعی هم انجام می ده. یعنی فکر کنم دیگه تقریبا تمام بیمارستانها این کار رو می کنند. با این حال ازش می پرسم. خودم مشکلی که دارم اینکه که میگرن دارم و می ترسم داروی نخاعی میگرنم رو در آینده تشدید کنه. باید بپرسم.

سونوی سه بعدی رو هم من دفعه پیش که رفتم بهش گفتم سلامت جنین رو از کی می شه چک کرد. گفت برات سونوی سه بعدی می نویسم ولی الان نرو تا هفته 26 بشه. که منم صبر کردم 26 هفته رفتم. الان 27 هستم. ازش پرسیدم کجا برم گفت فرقی نداره چند تا هستند تو تهران کارشون خوبه هر کدوم برات راحتتره برو. اسماشونو بهم گفت. منم رفتم پیش دکتر فرزانه.

ضمنا اگر می خواهی طبیعی زایمان کنی دکتر نادری هم تو صارم خیلی عالیه. دوست من پیش اون طبیعی زایمان کرد. ولی من چون میخواستم سزارین باشه پیش اون نرفتم.

موفق باشی بوس
خیلی ازت ممنونم..
واقعا" زحمت کشیدی عزیزم..
نه احتمالا" همون سزارین و ترجیح میدم.
دکتر نادری رو هم معرفی کنم به یکی از دوستام چون میخواد طبیعی زایمان کنه..اما احتمالا" دکتر نبوی طبیعی زایمان نکنه.
سلام دوستان منم همین مشکل استعفای صفارزادر دارم

من میخوام حتما صارم و حتما اپیدورال زایمان کنم

میشه بهم دکتر خوب معرفی کنید

من اسم کرم نیا و نادری رو با تعریف شنیدم نمیدونم اپیدورال میکنند یا نه

اگر میکنند واگر شماره ای ازشون دارین لطفا کمکم کنید

مرسیییییییییییییییی
سلام دوستان منم همین مشکل استعفای صفارزادر دارم

من میخوام حتما صارم و حتما اپیدورال زایمان کنم

میشه بهم دکتر خوب معرفی کنید

من اسم کرم نیا و نادری رو با تعریف شنیدم نمیدونم اپیدورال میکنند یا نه

اگر میکنند واگر شماره ای ازشون دارین لطفا کمکم کنید

مرسیییییییییییییییی