2703
2553
عنوان

*مامانای شاد و باروحیه ٢*

72952 بازدید | 9609 پست
سلام سلام صد تا سلام ازونجایی که یکی یکی بچه های تاپیک مادرای باردار شاد و باروحیه دارن نی نی هاشونو بسلامتی دنیا میارن این پاتوق جدیدو درست کردیم تا مامانا بعد زایمان اینجا باهم بگن و بخندن و به هم تو بچه داری کمک کنن ، ایشالا همه باردارا زود و راحت زایمان میکنیم و میایم این ور
اینم لیست مامانای جدید شاد و باروحیه: ١- طاها مامان نیکی ٢-تیام مامان محیا ٣- یونیک مامان رادمهر ٤-آواناز مامان طاها ٥-آزیتا مامان کارن ٦-مامان کوچولو مامان محمد طاها ٧- نورا مامان ایلای ٨- موچی مامان نامی ٩- آتی مامان امیر عباس ١٠-سامدل جون مامان نیلا ١١-رها مامان ریحانه ١٢- فلفلی مامان سروش ١٣- لعیا جون مامان،،،،، ١٤- نونو مامان ائلمان ١٥- یگانه مامان علیسان ١٦-ندا مامان ... ١٧- شادی مامان نویان ١٨- نازلی مامان،،،، ١٩- مهدیسا مامان آروین
اگه گفتین مامان بعدی کیه؟؟؟؟؟؟ موچ کوچولو ایشالا بسلامتی شنبه زایمان میکنه و پسر نازشو بغل میگیره برای راحتی زایمانش و سلامت خودشو پسرش صلوات دوستانی که قصد گذاشتن عکس دارن: ابتدا به یکی از سایتهای آپلود برین Www.vne.ir

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
به به راحیل جوووون دستت درد نکنه. ممنون که همه را دور هم نگه می داری. به امید خدا منم شنبه زایمان می کنم. امیدوارم تک تکمون زایمان های خوبی داشته باشیم و نی نی های سالم و سلامت.
خدای مهربونم فرشته ی کوچیکم را به دستای بزرگ تو سپردم. میشه لطفا من را به اسم موچ یا موچی صدا بزنید؟ ممنون میشم ازتووون.
نمیشه ما هم به جمعتون اضافه بشیم
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
2714
با اجازه صاحب تاپیک........ ممنون میشم به تاپیک من هم سر بزنید فرصتم خیلی کمه......... http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1080851&
اگر دوست دارین همچون سابق یکی از اعضای خیرخواه خیریه مردمی و خودگردان ما باشید لطفا به گروه بنیاد نیکوکاری راه ماندگار وارد بشین . یه گروه سرشار از مهر و محبت وصف نشدنی با کلی عکس و سند از فعالیتهامون : به این شماره پیغام بدین تا در گروه ادتون کنم 09156110375
سلاممممممم، واااای مبارک باشه تاپیک جدید بسلامتی ان شاالله Klik hier voor meer gratis plaatjes امروز که اومدم تو این تاپیکه جدید، 4 هفته و 1 روز به تولد دخترم باقی مونده. امیدوارم من و بقیه مامانای گل، بسلامتی نی نی هامونو بغل بگیریم دخترم که اومد، یه پست با انگشتای کوچولو و نازش، اینجا میذارم تا به خاله های مهربونش سلام بده. به امید اون روزای قشنگ...
خداجونم، دامن همه منتظرا رو سبز کن، شکرت خدا بخاطر دخترم...خیلی دوسش دارم، مواظبش باش
2706