2410
2553
من دنباله ابروهام و تیغ زدم با ماژیک تاتو می کشم ولی خوب نمیشه, یعنی معلومه که مداد کشیدم

آرایشگر ها برای گریم ابرو از چی استفاده می کنن که طبیعی به نظر میاد؟

کسی چیزی می دونه؟
دوباره میسازمت وطن ... اگر چه با خشت جان خویش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
من تاتو موقت دارم وقتی با قلمو میزنم خیلی خوشگل میشه ولی متاسفانه اینقدر بهش حساسم که زیر پوست ابروهام به محض زدن فوری شروع به سوزش و سرخ شدن میکنه
سایه ابرو هم خوبه ولی اونقدری که دوست دارم تمیز و خوشگل نمی کنه
روناک جون سایه ابروی vov نمی ریزه؟

منم تعریفش و خیلی شنیدم

نی نی پانی جون تاتو موقت سخت نیست کشیدنش؟ خواستم بخرم فروشنده گفت سخته

مثل تاتو میشه , آخه من از تاتو خوشم نمیاد به نظرم با مداد بکشیم بهتره, میشه توضیح بدی عزیزم؟
دوباره میسازمت وطن ... اگر چه با خشت جان خویش
هانا جون یک قلمو داره میزنی داخل رنگ و باهاش ابروهاتو میکشی در ضمن یک سر پهن داره با اون سر ابروهاتو میتونی بکشی به نظرم یکی دو بار اولش سخته بعد راحت میشه کشید ولی نمیدونم ضرر داره یا نه
به نظر من از تاتو خیلی بهتر درمیاد مثل مداد میشه ولی شیک تر
فکر میکنم اگه بخوای دایم استفاده کنی خوب نباشه برای مراسم خاص خوبه من حتی دیدم برای عروسها هم از همین تاتو موقتها میزنن خیلی خوب میشه مداد برای سر ابرو جالب در نمیاد

سایه ابروی vov هم خوبه ابرو باهاش نمیریزه ولی اگه بخوای خیلی صاف و تمیز و شیک دربیاد خوب نیست فقط برای ارایش محو خوبه که یک کمی توی ابروها رو پر رنگ کنه
البته یک سر هم داره که میتونی باهاش سر ابروهاتم بکشی
من تاتوی ماژیکی هم دارم که فقط برای دم ابروهام استفاده میکنم چون برای سر ابرو یک کمی غیر طبیعیه
سلام

خواستم بگم برای گریم ابرو تقریبا همه آرایشگران و گریمورهای موسسات گریم حرفه ای از ماده ای به اسم " Aqua " از محصولات کمپانی معروف " مروان خیر " استفاده می کنند ... Aqua یه رنگ سنگی هستش مخصوص گریم که در رنگ های مختلفی تو بازار وجود داره و برای استفاده هم قلم مو رو یه کم با آب مرطوب کرده می زنید بهش و باهاش ابروتون رو می کشین .

من خودم خیلی وقتا استفاده می کنم واقعا طبیعی هستش و ریزش ابرو هم نداشتم چون موادشو که خوندم متوجه شدم عصاره رزماری هم داره برای جلوگیری از ریزش موهای ابرو .

در ضمن اگر خواستید ماندگاریش خیلی بیشتر باشه از انواع جدیدش که محلول در الکل هست و با آب پاک نمی شه می تونید استفاده کنید.

امیدوارم حرفام قابل استفاده باشه براتون
I Can Hear You In A Whisper , But You Cannot Even Hear Me Screaming
2706