2410
2553
عنوان

بخش موبایل نی نی سایت

13723 بازدید | 357 پست
برای راحتی کار با سایت، خصوصا تبادل نظر، بخش موبایل نی نی سایت از امروز برای تست راه اندازی شد. اصولا وقتی با موبایل یا تبلت وارد سایت شوید باید به نسخه موبایل راهنمای شوید. نظرات و مشکلات احتمالی را مرقوم نمائید
به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام آقای زاهد، بخش نی نی سایت من کجاست؟ ضمنا برای بروز رسانی تاپیک ها، حتما باید پست گذاشت...! نمیشه بروز کرد. خواهشا سریعتر رسیدگی کنین
❤️امیدوارم به رحمت خاص پروردگار❤️
2714
سلام قبلی بهتره اقای زاهد.اخرین ارسالاتو میبینه ادم اینجوری دسترسی کم میشه در ضمن لطفا کاربر کامران و مجید رو حذف کنید.دیشب فحاشی کردن به خانومای سایت.البته کامران بیشتر.
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
سرعت سایت هم اشک همرو دراورده.دیشب هزار بار پرید بحدی که همه با حالت عصبی رفتن. در اخر تشکر میکنم بخاطر اخلاق خوب مدیریت.
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
ساناز عزیز متاسفانه سرعت افزایش کاربران از سرعت اصلاحات ما بیشتره. معدرت می خواهم و امید وارم این نسخه موبایل به دلیل کاهش شدید اگهی دران، سریع بالا بیاد
به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir
2706