2737
2734
سلام مامانا من تازه غذای نی نیمو شروع کردم ولی حسابی بی تجربم بیاین اینجا از تجربه هاتون بگیدشاید کمک خیلی خوبی برای مامانای تازه کاری مانند من باشه
اگه برگردم به اون زمان هیچ وقت هیچوقت دیگه اصرار به خوردن نمیکردم.واقعا تاثیر بد داره.زیر یکسال اول اول اول شییییییییر....غذا در حد اشنایی با مزه هاس.اصرار نمیکردم که بخوره.پسر من اوایل خوش غذا بود با اصرار من که تا اخر غذاشو بخوره خیلی بد ادا شد.البته الان گذاشتم به حال خودش یکم بهتر شده
خدایا ممنونم به خاطر زندگیم...به خاطر خوشبختیم...
من زمانیکه شروع کردم غذای کمکی پسرمو نمیدونستم چه مقدار باید بهش غذا بدم اون اوایل خوب میخورد و منم بهش تا جاییکه دوست داشت بهش میدادم ,یه بار مامانم زنگ زد و گفت به بچه زیاد غذا ندی ها خنگ میشه !!منم نمیدونستم غذاشو کمتر کردم غذا کم کردنش همانا و لاغر موندن و بدغذاشدنش همانا بعد از اونم بچه خواهرم که دنیا اومد مامانم بهش میگفتن بهش غذا هرچه قدر دوست داره بده مثل بچه فهیمه نشه !!!!!!!!!!!!!!!!!! به جز حرف دکتر و بهداشت به حرف هیچ کس دیگه گوش نده همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام مامان ارسلان چرا اینقدرزودشروع کردی خواهرمن میگفت وقتی برای بچش فرنی درست میکرد مثل اون چیزی که خانه بهداست میگفت درست نمیکرد بلکه مثل خودشون درست میکرد یعنی شیرین وخوشمزه وهرچقدرهم که بچش میخوردبهش میداد براهمین بچش ازشیربدش اومد دیگه شیرنمیخورد
خدایا نداشته هایم زیاد است ولی ازتو ممنونم به خاطر داشته هایی که ممکن است نداشته های خیلیها باشد
2738
سلام عزیزم من یه می نی هیجده ماهه دارم یه دکتر چینی بهم گفت از شش ماهگی شروع کن به غذا دادن چون بچه هایی که از این سن زودتر شروع به غذا خوردن میکنن در سن های کودکی آلرژی های شدید و در بزرگسالی بیشتر مشکلات معده رو تجربه میکنن منم به حرف ایشان از شش ماهگی شروع کردم اینقدر غذا خوردن نی نی فراز و نشیب داره ولی سعی کن مثل من خیلی صبور باشی گلم در سن زیر یک سال برای وزن گیری می نی ارجحیت با شیر هست اول به نی نی شیر بده بعد غذا در سال دوم زندگی برعکس پله پله پیش برو موفق باشید
دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
به نظرمن وزنگیری به استعدادچاقی داشتنه چون دخترم هم غذازیادمیخوردهم شیر ولی وزنش ۱سالگی ۸کیلوبود اما پسرم ماشاالله ۴ماهگی نزدیک به ۹کیلوه هیچکدوم نرمال نیستن یکی تپل یکی لاغر
خدایا نداشته هایم زیاد است ولی ازتو ممنونم به خاطر داشته هایی که ممکن است نداشته های خیلیها باشد
2706