2726
عنوان

من باردارم...اما...

1263 بازدید | 23 پست
نمیخوامش حوصله ندارم،شوهرم منزوی و بهونه گیر و بداخلاق این بچه رو بذارم کجای دلم؟؟؟والا شوهر من واریکوسل داره خودم تنبلی تخمدان.خدایا قربون بزرگیت اینجا جای معجزه نبود
من درد میکشم...تو اما چشمهایت را ببند...سخت است ببینم میبینی و بیخیالی...!
خوشبحااااالت قربون خدابرم
دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واقعا جای شکر داره برای همه ومن دعاکن خدایاهیچکس طعم سقط رونچشه خدایااااااااااااا
دوتاسقط داشتم مشکل ایمنی انعقادی ،مورفولوژی کم وتحرک درحدطناب زدن دور خودش:-) لطفا برای بموقع وسالم دنیا اومدن پسرم یه صلوات بفرستید،خدایا ببخش بهم (اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم)آبجی یا داداشه پسرمم تو راهه😍
خدا به کسی که نمیخواد، راحت میده
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ماه من جووون ایشالا با قدم نی نی اخلاقشم درست میشه..
خدایا شکرت بابت تمام نعمتات...شکرت بابت شوهر خوب و آقا.... شکرت بابت فرزند سالمی که در راه داریم...شکرت که خوشبختیم...هزاران بار شکر خدای مهربون...خانواده سه نفرمونو حفظ کن در پناهت خدای مهربون و رحیم...
2706