2703
2553
عنوان

دلیل سفت شدن شکم

62022 بازدید | 20 پست
سلام خسته نباشید یک سوال از حضورتون داشتم من الان ۳۷(37) هفته و ۷(7) روز از دوران بارداری میگذاره هر نیم ساعت شکم من آنچنان سفت میشه که میگم الان پوست شکم پاره میشه وقتی هم که خواب هستم هر زمان از خواب بلند بشم میبینم شکم ام حسابی سفته درد هم ندارم به نظر شما این مشکل خاصی هاست یا نه در ضمن من اصلان ترشح ندارم این هم مشکل محسوب میشه یا نه ممنون میشم جواب منو بدین
با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه انقباض باشه. هفته های آخر انقباض ها اینجوریه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2456
وایسا ببینم! منظمه؟ یعنی دقیق نیم ساعت به نیم ساعت؟

اگه نزدیک تر شد مثلا 5 دقیق به 5 دقیقه برو بیمارستان.

طبیعی هستی؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2714
تا وقتی درد نداشته باشی اینا انقباضات براکستون هیگزه. ممکنه حتی درد هم داشته باشه اما تا دردش زیر شکم نباشه و منظم نشه و زمانش طولانی تر نشه ربطی به زایمان نداره و فقط تمرین رحمه برای زایمان. منم دارمش. شکمم مثل سنگ میشه و نفس کشیدن هم خیلی سخت طوریکه هی تند و تند نفس میکشم و حتی به قول خودت شب ها بیدار میشم از انقباض اما نگران نشو کاملا طبیعیه
اگه درد نداری که هیچی. ولی حواست باشه. خونی چیزی دیدی برو بیمارستان

منم طبیعی زایمان کردم.
2706