2410
2553
عنوان

چجوری به شو شو هاتون محبت میکنین؟

16194 بازدید | 85 پست
سلام بچه ها/میشه کمکم کنین؟من بلد نیستم به شو شو محبت کنم.یعنی خودش اینجوری میگه.البته خودشم چندان محبت کن نیست ها ولی من میخوام یه تغییر اساسی تو زندگیمون ایجاد کنم اخه خیلی سرد و بیروح شده...
مثلا وقتی سر کاره اس خسته نباشید بهش میدم وقتی میاد خونه با لبخند میرم بغلش میکنم و خوش امدید بهش میگم از زیر قران ردش میکنم وقتی میخواد بره سرکار ایت الکرسی پشت سرش میخونم و .......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سعی کن جدیش بگیری. هر مردی دوست داره بزرگ شناخته بشه. هر کاری برات انجام داد یا هر کاری در منزل که مثبت خوب با ذوق و شوق ازش تشکر کنی و اون کارشو بزرگ جلوه بدی تا بیشتر به هم نزدیک شوید
موقع خشم 10 ثانیه صبر کنید حتما فحش های بهتری یادتون میاد!:)
2714
ولی خداییش گیسو جون این خلاصه همه اونکاراییه که تو کتاب روانشناسی ......گفتن

لال بشیم که حرف زنونه نزنیم
کور بشیم که به نامحرم نگاه نکنین

کر بشیم که نیش و کنایه مادرشوهر نشنویم
این چندتا کار رو بکن فاطیما دیگه هیچ کار نکن امتحان کن
فاطیما جون علائق و نقاط قوت مردها با هم فرق میکنه ولی من رابطه خودم با همسرم میگم شاید بعضیهاش بدردتون بخوره
وقتی میاد خونه میرم به استقبالش بغلش میکنم و میبوسمش و اگه خرید کرده باشه بهش کمک میکنم عاشق این کار من هست و میگه هر مردی این شانس رو نداره که زنش بیاد به استقبالش و ببوسدش
وقتی میخواد بره از خونه بیرون زمانهایی که بیدار هستم مثلا ظهرها میبوسمش و تا جلوی در بدرقه اش میکنم و از توی ماشین هم که نشسته برای هم بوسه میفرستیم و دست تکون میدیم بعد تا زمانی که از پیچ کوچه رد بشه جلوی در میایستم
صبحها هم که داره میره و من هنوز توی رختخواب هستم با ناز و نوازش و بوسه با هم خدا حافظی میکنیم اون آرزو میکنه یکی دو ساعت دیگه خوب بخوابم و روز خوبی هم در پیش داشته باشم و من هم روز کاری خوبی براش آرزو میکنم
بعد از کارش هم وقتی میاد خونه از من هیچ وقت توقع نداره که مثلا وقتی میاد خونه مرتب باشه یا اینکه غذا آماده بیشتر وقتها خودش غذا درست میکنه
ولی من براش میوه میارم البته خیلی از اوقات خودش میاره یا چای درست میکنم ابراز علاقه هم زبانی بهش میکنم و هم لمسی
شب هم قبل از اینکه خوابمون ببره همدیگر رو بغل میکنیم و میخوابیم
وقتی نی نی مون تو شیکمم تکون میخوره دستش رو میزارم روی شیکمم که حرکتش رو حس کنه در مورد بچه و ارزوهایی هم که براش داریم ساعتها با هم صحبت میکنیم
شبها با هم فیلم نگاه میکنیم و کتاب میخونیم و یا میریم با هم مهمونی و گاهی هم با هم میریم قدم میزنیم موقع قدم زدن دست هم رو میگیریم یا اون دستش رو میندازه دور شونه ام
و غیره
2706