2726
عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 671833 بازدید | 2297 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام منم دو تا بارداری پوچ داشتم اولی ناخواسته بود یعنی نزدیکی خطرناک داشتیم منم قرص اچ دی خوردم وقتی گفتن پوچه گفتم به خاطر اونه البته من تو هفته شش دکترم گفت باید سقط کنی و منم نمی دونستم صبر کنم بهتره و با قرص سقط کردم ولی دیگه دنبالش نرفتم علتشو پیدا کنم چون دکترم گفت تا دوبار طبیعیه دوباره امسال باردار شدم خواسته بازم پوچ هفته ده که رفتم سونو گفت شش هفته و سه روزشه و قلب نداره یعنی گفت ساک خالیه و دکترم گفت باید سقط بشه و الان هنوز نرفتم برا کورتاژ به نظر من اگه بارداری پوچ دارید همون اولین بار برید دنبالش تا مثل من نشه حداقل الکی دو ماه و نیم مثل من انتظار نمی کشید و استرس دوباره بهتون وارد نمی شه
خدای مهربونم ممنونم به خاطر دسته گلای نازی که بهم دادی ازت می خوام خودت کنارشون باشی همیشه و همه جا
الناز جان من هم مثل شما بودم.هفته ی هفتم ساک و زرده بود اما جنین تشکیل نشده بود.اما 10 روز بعد که رفتم سونو صدای قلب نینیم رو شنیدم.دلیلش هم این بود که تخمک گذاری دیر انجام شده بود و سن واقعی بارداریم کمتر از سن ظاهری بود.نگران نباش چون ساک و زرده دیده شده امیدوار باش.
سلام . من با حساب خودم هفته 11 هستم .امروز سونو گفت هیچ جنینی دیده نمیشه اما بازم مطمئن نبود و گفت که 2 هفته دیگه بازم برم سونو. با اینحال ویار دارم و زود م گرسنم میشه. اگه کسی تجربه ای داره بگه. بنظر شما بعد از هفته 11 هم امیدی هست؟
2706