2726
عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 671832 بازدید | 2297 پست
مامان شهروز تا هفته 8-9 صبر کن سونو واژینال بده . منم تا 8 صبر کردم و مجبور شدم قرص مصرف کنم . از صد بار مردن بدتر بود !
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.
اما مامان شهروز منم آز دادم تو همون هفته 22700 بود طوریکه همه می گفتند 2 قلو هستند اما بعد فهمیدم حاملگی پوچ هورمونو بیش از اندازه بالا نشون می ده . ان شا الله مال شما این جوری نباشه . اما حتما برو دکتر خوب و از اون مهمتر سونوی واقعا حرفه ای و خوب برو
بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست. با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان به سر برد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر مرجان محبوبی : خودش سونو خوب معرفی می کنه منم تازه پیشش بودم اگه بگی می دونه کیم(حاملگی پوچ ) فقط از قبل باید وقت بگیری وگرنه بین مریض قبول نمی کنه .
من دوستم هم همین مشکلو داشت و درمان شد الان بچه هم داره .
88942357 از شنبه تا 3 شنبه از ساعت 3-7 مطب سر مطهری (من راهم دوره (اقدسیه) اما می رم) . فکر کنم آتیه هم هست
2728
مامان شهریور جون ما هم شهرک غرب هستیم.دکتر زنان من دکتر کاظمیه که واقعا کارش عالیه و تو ساختمون پزشکان آتیه مطب داره و برای سونوگرافی گفت که سونوی این سه نفرو قبول داره.خانم دکتر میرسپاسی تو بیمارستان آتیه.دکتر حمدی پور تو میدون کتاب سعادت آباذ .نبش میدون.و خانم دکتر کندری تو مرکز رادیولوژی پارامیس.خیابون حسن سیف.کوچه دوم.انتهای کوچه دست راست.
من خودم پیش سه نفرشونم رفتم و راضی بودم. تو چندتا کامنت قبلیم گفتم منم تو هفته 6 و 8 فقط ساک خالیم دیده شده بود ولی خدا رو شکر هفته 11 نینی با ضربان قلب دیده شد.توکلت به خدا باشه عزیزم. اگه دوست داشتی به دکتر کاظمی هم یه سری بزن
زندگی چون گل سرخیست،پر از خار پر از برگ و پر از عطر لطیف...
سلام دوست جونا ان شاالله که مشکل هممون حل شه و خدا یه نی نیه سالم بهمون هدیه کنه
منم الان هفته ی 8 هستم، هفته ی پیش که 7 هفته بودم دکتر سونو واژینال کرد و گفت تو کیسه آبت یه نقطه مشهوده که 2 هفته قبلش نبوده و اینکه ضربان نداشت، بهم گفته 50% امید داشته باش چون ممکنه پوچ باشه آخه هیچ رشدی نسبت به 2 هفته قبل نداره، فقط توش 1 نقطه مشهوده! به نظرتون جنینه؟ هفته ی 9 بازم میرم سونو
تو رو خدا برام دعا کنید
بچه ها فقط باید نگران نباشین منم مثل شماها بودم

رفتم سونو با حساب پری 6 هفته و 1 روز بودم ولی سونو گفت نه 5 هفته و 4 روزه و فقط ساک هست

2 هفته بعد هم سونو شکمی و هم واژینال دادم فقط جنین بود قلب نبود

دکی گفت 1 هفته دیگه هم صبر کن من 10 روز بعد رفتم سونو دکتر فریور فرزانه تو توانیر

به 5 ثانیه نکشید که با سونوی شکمی صدای قلب نی نی رو برای من گذاشت

امیدتون بخدا باشه و واسه تشکیل قلب نی نی یاسین بخونین

منم تو این 10 روز میخوندم

الان 9 هفته و 3 روزمه
ایلیای من چه نازه.....
متاسفانه منم شرایطم خیلی بده مثل تو شده هفته 5 حاملگی خونریزی کردم و رفتم سونو و دکتر میگه فقط ساکه و نمیتونم بهت شیاف بدم جون فقط ساک تشکیل شده و شیاف بدم بدرد نمیخوره چون خونریزی قطع میشه و ساک برات میمونه که خطرناکه . دارم دیوونه میشم از یه طرف میگم اگه جنین باشه و دیده نشده شاید 2 هفته دیگه دیده بشه ولی دکتر بهم چیزی نداد که خونریزیم قطع بشه . دستی دستی دارم سقط میکنم . خدا به دادم برسه موندم چی کار کنم تو کرجم غریبم نمیدونم چی کار کنم کسی رو هم نمیشناسم
متاسفانه منم شرایطم خیلی بده مثل تو شده هفته 5 حاملگی خونریزی کردم و رفتم سونو و دکتر میگه فقط ساکه و نمیتونم بهت شیاف بدم جون فقط ساک تشکیل شده و شیاف بدم بدرد نمیخوره چون خونریزی قطع میشه و ساک برات میمونه که خطرناکه . دارم دیوونه میشم از یه طرف میگم اگه جنین باشه و دیده نشده شاید 2 هفته دیگه دیده بشه ولی دکتر بهم چیزی نداد که خونریزیم قطع بشه . دستی دستی دارم سقط میکنم . خدا به دادم برسه موندم چی کار کنم تو کرجم غریبم نمیدونم چی کار کنم کسی رو هم نمیشناسم
2706