2410
2553
عنوان

توروخدا کمکم کنید من هفته هفتم هستم و فقط ساک حاملگی تشکیل شده چمار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 670709 بازدید | 2297 پست
مهسا جون هنوز هستی یا نه منم مثل شما هستم کمی تهوع دارم توی هفته هفت و یکروزم که بود رفتم سونو گفته جنین دیده نمی شود حالا این هفته باید دوباره برم توکل کن به خدا تو که خیلی زودتراز من رفتی دو هفته دیگر مجدد برو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه هاااااااااااااااااااا منم مثل شماها بودم پوچ شدددددددددد صبر کردم تا هفته 11 سقط شددددددددددددددددددددد بیخودی نرین کورتاژ خودش میفته کورتاژ چسبندگی میاره اگه بچه اولتونه نرین کورتاژ
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2456
منم تا هفته 11 لکه بینی نداشتم یواش یواش شروع شددددددددددددددد
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
جوجو جون کی سقط کردی کامل دفع شد ؟ کی دوباره میری اقدام؟ من حاملگی اولمه خیلی تو ذوقم خورد هنوز به خونریزی نیوفتتدم میترسم خودش نیوفته فردا با دکترم مشورت میکنم
خدایا شکرت
2714
سلام خواهر جان توکل کن به خدا اگه خدا بخواد نی نی باشه حتما هست و اگه اون نخواد باید سقط بشه من دو تا سقط همین جوری داشتم ساک خالی بود و بعدشم سقط ولی توکل کن به خدا و امیدت رو از دست نده
باز ای موعود! بی تو جمعه ای دیگر گذشت.... کُشت ما را بی قراری! پس قرار ما چه شد؟
خدای خوبم ... دخترم زهرا رو به تو می سپرم ...
2706